خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ الأحد ١١ جمادى الثانية ١٤٤٠ Sunday, February 17, 2019
آخرین مطالب کلید واژه
موبایل‌های آینده نیاز به باتری ندارند

دستگاهی به ضخامت چنداتم ازموادنیمه رساناابداع شده که می تواندسیگنال های وای فای رابه الکتریسیته تبدیل کند.باتوسعه این فناوری موبایل ولپ تاپ های آینده نیازبه باتری ندارند.

آمار سیم‌کارت‌ها از جمعیت ایران فراتر رفت

اگرچه برخورداری ازسیم‌کارت درابتدای ظهورش،لوکس وگران به نظرمی‌رسید،امااکنون تعدادسیم‌کارت‌ها ازجمعیت موجوددرایران هم پیشی گرفته است.

ویدئو / دستگاهی که موبایل را پاکسازی و شارژ می کند

دستگاهی به نام Phone Soapساخته شده که می تواندباکمک نورمافوق بنفش باکتری های موبایل راپاکسازی کند.این دستگاه علاوه برپاکسازی،موبایل راشارژنیزمی کند.این دستگاه که درآزمایشگاه های مختلف بررسی شده می تواند ۹۹.۹درصدجرم های خانگی رابرطرف کند.علاوه برآن مجهز به یک شارژجهانی است ویو اس بی استانداردی برای شارژموبایل های اندروید وآیفون دارد.

ایرانی‌ها در موبایل ؛ ۳۰ برابر روزنامه ، ۹ برابر کتاب

معاون وزیرارتباطات میزان صرف وقت کاربران ایرانی درشبکه‌های اجتماعی را ۳۰برابرزمان مطالعه روزنامه و ۹برابرزمان کتابخوانی عنوان کرد.

ضد عفونی‌ کردن موبایل و خودرو بدون نیاز به آب

یکی ازشرکت‌های فناوری نانوامولسیون‌های پاک کننده برپایه موادگیاهی راتولیدکردندکه بدون نیازبه آب قادربه آنتی باکتریال کردن سطوح است.

ویدئو | این کیت نمایشگر موبایل را ترمیم می کند

به تازگی یک کیت ابداع شده که می توان به وسیله آن ترک های روی شیشه رابه آسانی وباایمنی ترمیم کرد.این کیت حتی می تواندنمایشگرشکسته موبایل رانیزترمیم کند.کافی است مقداری ازژل موجوددراین کیت رادرمحل شکستی بریزیدوپس ازمدتی کوتاه،ترک هاترمیم می شوند.

کتانی هایی که به موبایل وصل می شوند

یک تولید کننده لوازم ورزشی قصددارددوباره نسخه جدید کتانی راتولیدکندکه نخستین باردرسال ۱۹۸۶ میلادی تولیدشد این کتانی می تواندفعالیت های کاربر رارصدکند.

ویدئو / چرا وقتی موبایل در شارژ است نباید با آن کار کرد ؟

عده‌ای می‌گویندکار کردن باگوشی‌ای که هم‌زمان درحال شارژشدن است باعث ایجاد اثرات منفی برروی باتری شده وازعمرآن می‌کاهد.عده دیگری براین عقیده هستندکه باتری دراین حالت داغ می‌شود واحتمال انفجاروآتش گرفتن بالاخواهدرفت.تصور اینکه کدام سری ازاطلاعات حقیقت دارد،کمی دشوار بوده اماجالب است بدانیدفیلمی منتشرشده که تمامی تصورات شماراازواقعیت‌های گفته شده عوض می کند.

ویدئو / محافظ خارق العاده موبایل را ببینید

به تازگی محافظ جالبی برای موبایل ساخته شده است.این محافظ که BeraShield نام داردبه طورکامل ازموبایل مراقبت می کند.طراحی سبک آن شامل یک قاب ضدضربه ازجنس تیتانیوم است. همچنین یک باتری دوسویه بی سیم وضد آب به قاب می چسبدوازموبایل درهرشرایطی محافظت می کند.

عارضه جدید ارسال پیامک در خواب

تحقیقی جدید نشان می دهدبرخی از جوانان هنگام خواب پیامک ارسال می کنندوصبح روزبعد آن رافراموش می کنند.این یکی ازعوارض خوابیدن کنارگوشی موبایل است.

نفوذ ۳G به ۹۰ درصد رسید

سازمان ملل متحد آخرین وضعیت اتصال به اینترنت درجهان راتاپایان سال ۲۰۱۸ اعلام کرد.برمبنای این آماردرحال حاضر ۳.۹میلیاردنفرازمردم سراسرجهان،آنلاین هستند.

مهاجرت به اینترنت موبایل به صلاح نیست

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، مهم‌ترین علت مهاجرت کاربران ازاینترنت ثابت به موبایل راقیمت پایین دیتای اپراتورهادانست وگفت: باتوجه به تعرفه پایین موبایل،مردم ترجیح می‌دهندازاینترنت موبایل استفاده کننداما این موضوع دردرازمدت خوب نیست.

مردم برای خرید موبایل عجله نکنند

بازار گوشی‌تلفن‌همراه طی ماه‌های اخیر با التهابات فراوانی روبرو بود و افزایش نرخ ارز مهمترین علت ایجاد قیمت‌های نجومی در این بازار بود.

سرعت وای‌فای بیشتر است یا اینترنت موبایل ؟ + جدول

تحقیقی جدیدنشان می‌دهداختلاف میان سرعت دانلوداینترنت موبایل ووای فای درتلفن‌های هوشمند درایران ۸.۳مگابیت برثانیه است.

آخرین آمار بازی‌های موبایلی در ایران

ازجامعه‌ بازیکنان بازی‌های رایانه‌ای درایران،اکثرکسانی که بازی‌های موبایلی راتجربه می‌کنند،برای بازی کردن،بیشترازگوشی‌های موبایل استفاده می‌کنندتاتبلت ودربین بازی‌های پرطرفدار،یک بازی ایرانی نیزقراردارد.

ماجرای فاکتورهای صوری برای گرانفروشی تلفن همراه

دومین جلسه علنی دادگاه رسیدگی به پرونده احمد پاسدار، مدیرعامل شرکت واردات موبایل (نودیس پرداز) به اتهام اخلال در نظام توزیع نیازمندی‌های عمومی مردم از طریق گرانفروشی ۱۸۱۴۴ گوشی تلفن همراه برگزار شد.

افزایش ریسک تومورهای سرطانی در اثر امواج موبایل

مطالعات نشان می دهند موش های نری که در معرض میزان بالا RFR (اشعه فرکانس رادیویی) که در تلفن های ۲G و ۳G استفاده می شوند، بودند با رشد تومورهای سرطانی مواجه شدند.

توقف رشد سیم‌کارت در کشور

آمارهای ارائه شده از وضعیت نفوذ موبایل در کشور نشان می دهد که ضریب نفوذ این ابزار ارتباطی تغییری نداشته و تعداد مشترکان هم نسبت به سال گذشته افزایش خاصی نیافته است.

تصاویر برگزیده
آر اس اس ادامه
گزارش تصویری/ اعتراض جلیقه زردها به خشونت پلیس فرانسه
../../detail/Photo/938460
تصاویری از انفجار در مسیر نیروهای آمریکایی در سوریه
../../detail/Photo/937020
آمفی‌تئاتر پالمیرا، سبک معماری منحصر به فرد
آمفی‌تئاتر پالمیرا یک تئاتر متعلق به رم باستان است که در بیابان شام واقع شده‌است. این تئاتر نیم دایری است که در دوران سلسله امپراتوری رم در قرن دوم بنا شد.
../../detail/Photo/936900
گزارش تصویری از خیابان ها و بازارهای دمشق
خبرگزاری رسمی سوریه در گزارشی حال و هوای این روزهای خیابان ها و بازارهای پایتخت این کشور دمشق را به تصویر کشیده است که نشان از وجود استقرار و امنیت در این شهر است
../../detail/Photo/936041
عکس/ جهان در هفته ای که گذشت
../../detail/Photo/924961
عکس/ تلفات طوفان سهمگین فلورانس/ 12 کشته و یک میلیون آواره
طوفان فلورانس آمریکا با سرعت بیش از ۱۶۵ کیلومتر در ساعت در حرکت است و احتمال دارد سطح آب اقیانوس تا ۴ متر افزایش یابد. تاکنون 12 نفر کشته شده و حدود ۱۰ میلیون نفر تحت تاثیر قرار گرفته اند. یک و نیم میلیون نفر هم خانه هایشان را ترک کرده اند./ یورونیوز
../../detail/Photo/914857
ویدئوهای برگزیده
آر اس اس ادامه
ویدئو؛ گزارش بی‌بی‌سی از جاسوسی افسر آمریکایی برای ایران
«مونیکا ویت در یک عملیات جاسوسی اینترنتی علیه افسران اطلاعاتی امنیتی آمریکا با سپاه قدس همکاری داشته.آنچه آمریکا را نگران کرده سطح بالای دسترسی اطلاعاتی این فرد به اسناد محرمانه بوده است.»
../../detail/Video/939573
ویدئو/ وقتی بی بی سی هم حوصله شلوغ بازی مسیح علینژاد را ندارد
../../detail/Video/939450
ویدئو | ویژه برنامه های المیادین برای چهل سالگی انقلاب
شبکه المیادین، دو روزی است که پوشش خبرى بسیار گسترده اى از ایران به مناسب چهلمین سالگرد انقلاب اسلامى آغاز کرده است که تا ٢٢ بهمن ادامه خواهد یافت.
../../detail/Video/938802
ویدئو | کشف تسلیحات به جا مانده از تروریست ها در حومه قنیطره
../../detail/Video/938602
ویدئو/ توهین کشیش مسیحی به عرب ها
یکی از پروژه هایی که مدت هاست از سوی رسانه های وابسته به غرب پیگیری می شود، ایجاد اختلاف میان ایرانیان و اعراب است و به روش های مختلف تلاش می کنند این دو قوم اصیل، با فرهنگی غنی را علیه یکدیگر تحریک کنند.
../../detail/Video/938449
ویدئو | پاسخ پدافند هوایی سوریه به تجاوز رژیم صهیونیستی
../../detail/Video/937030
آخرین خبر
Top