خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ السبت ١٧ ذو القعدة ١٤٤٠ Saturday, July 20, 2019
آخرین مطالب کلید واژه
راز‌هایی برای داشتن یک زندگی سراسر شادی

به نظرمی‌رسدخوشبختی دائمی و موفقیت سازگار،نشانه‌هایی ازافرادخاص است.آن‌ها بهترین شغل‌هارابه دست می‌آورند.درعشق خوش شانس هستندوهمیشه خوش بین بوده وروی لبانشان لبخنددارند.

مسلمانان بالاترین میزان رضایت از زندگی را دارند

نتایج یک بررسی جدیدکه توسط محققان آلمانی صورت گرفته،نشان می‌دهدمسلمانان بالاترین میزان رضایت اززندگی رادارند.

مذهب افراد را خوشبخت‌تر می‌ کند

نتایج یک بررسی جدیدبیانگر آن است که مردم مذهبی بیش ازافرادغیرمذهبی شادهستند واحساس خوشبختی بیشتری می‌کنند.

چگونه در ۱۳ قدم به خوشبختی و شادی واقعی در زندگی برسیم ؟

با شدت و جدیت در هر کاری که انجام می‌دهید، تلاش بیشتری کنید و کمی قوی تر، و کمی عاقل‌تر باشید تا سرزندگیتان تقویت شود.

موفقیت و خوشبختی شما در این ۳ اصل نهفته است

اگرمی‌خواهید به موفقیت برسید وسطح موفقیت خودرا دربلند مدت حفظ کنید،نمی‌توانیدبه سطح کنونی مهارت در زمینه‌ای خاص راضی باشیدبایدراهی پیداکنیدتابه رشد، بهبودوتکامل ادامه دهید.

همه چیز درباره دخالت نفر سوم در انتخاب همسر !

ازدواج رامی توان یک زندگی وتولد جدید که در اختیارخودفرد است،تشبیه کرد.تولدی که فردمی توان خود همنشین زندگی اش را برای سال های خوشبختی انتخاب کند.

آیا عمیقا احساس خوشبختی می کنید؟

داشتن حس خوشبختی درگرورسیدن به تک تک آرزوها وخواسته‌هایمان نیست. شایدبا پی بردن به نکات هرچندکوچک،بتوانیم حس خوشبختی را دروجودمان زنده کنیم اما چگونه؟

راهکار خوشبختی جامعه از منظر حضرت فاطمه(س)

یکی از وظایف حاکمان و متولیان امور جامعه مسلمین فراهم کردن زمینه‌های تقوای اجتماعی است. به این معنا که ساز و کارهای اجرایی و تصویب قوانین باید به گونه‌ای باشد که موجبات سعادت افراد را فراهم آورد.

خرافات جالب درموردعروسی

درایران اگرقیچی وآینه وشمعدان بازیگران اصلی خوش یمنی وبدیمنی مراسم عقدهستند،خارجی هابهانه های بامزه تری برای خوشبختی یا بدبختی شان دارند.

کلید ورود به خوشبختی

در فرهنگ قرآن برای کسانی که به رستگار و سعادت رسیده اند ویژگی های خاصی بیان شده است. ویژگی های همچون: عبادت خاشعانه،تقوای الهی،‌ پرهیز از لغویات، توجه به زکات،‌ توبه و رجوع به درگاه الهی

زنی ادعا کرد رییس شرکت با او رابطه کثیفی دارد/ سهیلا و ۲ زن دیگر چه راز شومی داشتند؟!

پدرم همیشه می گفت انتخاب درست همسر که با عقل و منطق همراه باشد، سعادت و خوشبختی دنیوی و اخروی انسان را تضمین می کند.

مَبلغ خوشبختی مشخص شد!

دانشمندان معتقدندکه جمله معروف پول خوشبختی نمی‌آورد دارای مستندات کافی نیست وطبق آخرین مطالعات انجام شده،کسب مقدارمشخص درآمد سالانه درپیدایش احساس خوشبختی کاملاموثراست.

رقم خوشبختی مشخص شد!

دانشمندان معتقدند که جمله معروف پول خوشبختی نمی‌آورد دارای مستندات کافی نیست و طبق آخرین مطالعات انجام شده، کسب مقدار مشخص درآمد سالانه در پیدایش احساس خوشبختی کاملا موثر است.

باچقدردرآمدشادمی‌شوید؟

پژوهشگران آمریکایی بابررسی نتایج یک نظرسنجی جهانی،موفق به تعیین سقف درآمدی ایده‌آل برای ساکنان مناطق مختلف جهان شدندکه می‌تواندحس شادی و رضایتمندی اززندگی برای فردبه همراه داشته باشد.

۷تفاوت خوشبختی واقعی باادای خوشبختی درشبکه‌های اجتماعی!

در زندگی واقعی نمی توان مثل عکس های اینستا گرامی خوشحال بود و خم به ابرو نیاورد ، خوشبختی مانند ماه است که از قرص کامل تا هلال لاغر نوسان دارد.

بازیگرمعروف ازخوشبختی اش نوشت

امیر محمد زند عکسی به همراه مادرش منتشر کرد و از خوشبختی اش نوشت.

چگونه به خوشبختی نزدیک‌تر شویم؟

همه ما ازکودکی بارها درباره ازدواج فکرکرده ایم. ازدواجی یکی ازمهم ترین مراحل زندگی افراداست که شاید بتوانیم بگوییم ازهمان کودکی تا بزرگسالی دغدغه به حساب می آید.

فرمول خوشبختی ازنگاه رامبد جوان

رامبد جوان پستی درباره فرمول خوشبختی در زندگی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

چرااحساس خوشبختی نمی‌کنیم؟

یک دکترای روان شناسی تنها توجه به داشته های دیگران را ازعواملی دانست که سبب می‌شودافراد احساس خوشبختی ورضایت اززندگی نداشته باشند.

تصاویر برگزیده
آر اس اس ادامه
کاریکاتور های سیاسی| ترامپ نژاد‌پرست
در پی انتشار توئیت های توهین آمیز نسبت به چهارنفر از نمایندگان زن جدید الورود به مجلس آمریکا، موضعگیری های نژاد پرستانه آمریکا این روزها سوژه طنز کاریکاتوریست های سیاسی شده است.
../../detail/Photo/953553
تصاویر / کشف یک شهر 9000 ساله در نزدیکی بیت المقدس
هزاران ابزار، طلا و جواهر، مجسمه ها، غلات و غیره در سایت یک منطقه مسکونی بزرگ که به گفته باستان شناسان قدمت 9000 ساله دارد در نزدیکی شهر بيت المقدس اشغالي یافت شد.
../../detail/Photo/953908
تصاوير / نسخه نادر از توافقنامه صلح مصر و اسرائیل
یک نسخه نادر «کپی اصلی» توافقنامه صلح بین اسرائیل و مصر، که 40 سال از امضای آن می گذرد در یک مزایده به فروش گذاشته شده است. پوشش سند تاریخی که جایزه صلح نوبل را به دست آورد به مبلغ 35000 دلار به فروش گذاشته شده است. این سند توسط انور سادات رئیس جمهور مصر و...
../../detail/Photo/953775
عبور 50 دانش آموز از رودخانه سهمگین با کیسه‌های پلاستیکی
در یکی از روستاهای ویتنام جنوبی به خاطر عدم رسیدگی مسئولین 50 دانش آموز برای رفتن به مدرسه با کیسه های پلاستیکی از رودخانه سهمگین عبور داده می شوند.
../../detail/Photo/953761
تصاویر/ شهر «نیویورک» در تاریکی فرو رفت
بخشی از شهر نیویورک، بزرگترین و معروف ترین شهر آمریکا است به دلیل قطع خطوط برق رسانی برای ساعت ها در در تاریکی غرق شد، خیابان های منطقه مشهور منهتن به منطقه ای متروکه مبدل شد.
../../detail/Photo/953669
تصاوير / گفتگوی یمنی ها روی عرشه کشتی سازمان ملل متحد
نمایندگان گروه های یمنی روز یکشنبه به عرشه کشتی سازمان ملل متحد در دریای سرخ رفتند تا درباره پیگیری خروج نیروهای نظامی از بندر حدیده مذاکره کنند.
../../detail/Photo/953667
ویدئوهای برگزیده
آر اس اس ادامه
ویدئو | توجیه عجیب کارشناس بی بی سی درباره توقیف نفتکش ایرانی
نفتکش ایرانی به دلیل ابعاد و میزان محموله، امکان عبور از کانال سوئز را نداشت اما این مطلب ساده را هم کارشناس بی بی سی نمی داند! مقصد این نفتکش سوریه نبوده چرا که بندر بانیاس سوریه که انگلیسی ها از آن به عنوان مقصد این نفتکش یاد می کنند، امکان پذیرش این...
../../detail/Video/954173
اقتدار ایران خط قرمز بی‌بی‌سی؛ قطع سخنان کارشناس پس از تمجید از ایران | ویدئو
شبکه دولتی بی‌بی‌سی پس از تمجید کارشناس این شبکه از اقتدار ایران در مقابل آمریکا و انگلیس مجبور شد سخنان او را قطع کند/ آرش آرامش، کارشناس امنیت ملی: رهبرایران توقیف نفتکش ایرانی توسط انگلیس را دزدی دریایی خواند و گفت بی پاسخ نمی‌ماند؛ امروز نفتکش های انگلیسی...
../../detail/Video/954138
ویدیو| پرنده‌های آهنین سپاه، زنگ خطر را در واشنگتن به صدا درآورده‌اند
در این گزارش با اشاره به استفاده هم‌پیمانان ایران در منطقه از تکنولوژی پیشرفته پهپادی، نسبت به تبعات این قدرت راهبردی برای نیروهای فرامنطقه‌ای ابراز نگرانی شده است.
../../detail/Video/954046
ویدئو | اولین فیلم از نفتکش توقیف شده توسط سپاه
../../detail/Video/954040
ویدئو | واکنش ظریف به محدودیت تردد در آمریکا
محمدجواد ظریف در جمع خبرنگاران در واکنش به اعمال محدودیت‌های دولت امریکا بر او و هیات همراهش گفت: «برای من مشکلی نیست، من هیچ جا به جز همین سه ساختمانی که به آن محدود شده‌ام کاری ندارم.»
../../detail/Video/954033
ویدئو | بی بی سی: سازمان ملل، به مکانی برای فشار به دیپلمات های ایرانی تبدیل شده است
../../detail/Video/954031
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top