خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ الجمعة ٢٠ المحرّم ١٤٤١ Friday, September 20, 2019
آخرین مطالب کلید واژه
اولین آزمون فسادستیزی شریعتمداری!

هفته گذشته بالاخره لیست اسامی اعضای هیئت مدیره شرکت های زیر مجموعه شستا و صندوق بازنشستگی توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منتشر شد.

نام‌های آشنا در اعضای هیأت مدیره «شستا» و «بازنشستگی»

در بین اسامی منتشر شده از اعضای هیأت مدیره شرکت‌های زیر مجموعه شستا و صندوق بازنشستگی کشور، نام‌های آشنایی به چشم می‌خورد.

توضیحات مدیرعامل شستا درباره انتصاب ژن‌های خوب

مدیرعامل شستا، این شرکت را مشمول قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان ندانست اما سرپرست وزارت کار تاکید کرد که این قانون باید در شستا اجرا شود.

شستا هم با ارز ۴۲۰۰ تومانی موبایل وارد کرد!

اگر فسادی در کار نیست، چرا برخی دولتی‌ها از انتشار فهرست ارز بگیران می‌ترسند، شرکتی از زیر مجموعه‌های وزارت کار با ارز ۴۲۰۰ تومانی واردات موبایل داشته، نمی‌دانم چرا اسم این شرکت را سانسور کرده بودند؟

آقازاده‌های رانت‌خوار؛ آفت مردمسالاری دینی/ آی‌کیوی «مستربین» هم بالاست!

«نخبگان و دلسوزان کشور هرروز به کنج عزلت و عده‌ای از عناصر پررو و رانت‌جو به صدارت می‌رسند، که حاصلش سوءتدبیر است.»

تجاهل معنادار آقای روحانی و آدرس غلط به افکارعمومی

«به گواه همه کارشناسان و صاحب‌نظران و مسئولان و از آن‌ها مهم‌تر آمار و ارقام واگذاری‌ها، اغلب شرکت‌های واگذار شده به شبه‌دولتی‌هایی در درون خود دولت واگذار شده‌اند.»

در شركت نفت «پاسارگاد» چه خبر است؟ نفوذ را جدی بگیرید!

به گزارش تحقیق و تفحص مجلس از شستا بی‌توجهی شده است و حتی افرادی که در این گزارش از آن‌ها نام برده شده، مجددا به پست‌های کلیدی شرکت در حال برگشت‌اند!

پاداش‌های میلیاردی در هلدینگ دارویی «شستا» +جدول پرداخت

حق جلسه اعضای هیأت مدیره این شرکت‌ها بین ۸۶۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان اعلام شده است.

بازگشت خزنده مافیای جریان انحرافی به «پاسارگاد»

در گزارش هیأت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی، این مجموعه اقتصادی عنوان متخلف ترین شرکت «شستا» را به خود اختصاص داد.

بررسی روابط پنهان زنجانی با وزارت نفت و شستا

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شد سازمان های امنیتی و قضایی و دیوان محاسبات گزارشی از این تخلفات به کمیسیون ارائه کنند.

واکنش وزیر رفاه به گزارش مجلس از تخلفات سازمان تأمین اجتماعی و شستا

«ما شاهد برجسته سازی رسانه ای شدیم، در حالی که به سایر موضوعات از جمله قرارداد ۱۷ هزار میلیارد تومانی و مسائل مربوط به آن کمتر توجه شده است.»

گزارش تحقیق و تفحص فاش کرد: ظلم باند مافیایی به فرزند شهید

او که از پرسنل رسمی حراست بوده، به تخلفات پرشمار و ارتباطات خارج از ضابطه پی می برد و بنا به وظیفه، خواستار اصلاح رویه جاری می گردد...

گزارش تحقیق و تفحص مجلس از بزرگترین کمپانی «قیر» خاورمیانه چه می گوید؟

یکی از مجموعه های اقتصادی که تخلفات عدیده صورت گرفته در آن، بخش قابل توجهی از گزارش هیأت تحقیق و تفحص مجلس را به خود اختصاص داده است، شرکت نفت پاسارگاد از زیرمجموعه های شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) می باشد.

گزارش هفتگی/ از سفر روحانی تا بی ادبی اوباما

خلاصه مهمترین عناوین هفته گذشته را در بسته خبری جام گیشه مرور کنید.

زمان معرفی مدیرعامل شستا

احمد فیاض بخش، فردا با حضور اعضا هیات مدیره و قائم مقام وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به عنوان مدیر عامل جدید شستا معرفی می‌شود.

احتمال برکناری مدیرعامل شستا

احتمال برکناری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ( شستا) در پی اختلاف وی با سعید مرتضوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی قوت گرفته است.

سرنوشت این وزارتخانه را «شستا» رقم می زند

یک پایگاه خبری اقتصادی فاش کرد که برخی افراد با شرط به دست گرفتن "شستا" (شرکتهای سرمایه گذاری تأمین اجتماعی) وعده حمایت از «م-ب» را برای کسب کرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی داده‌اند.

صوت/ پیام سه دقیقه ای غرضی: شستا عامل فساد دولت ها می شود

امروز یکشنبه ۱۹/ ۳/ ۹۲ آقای غرضی دومین پیام سه دقیقه ایش را در رادیو پیام بیان کرد.

هشدار به مراجع ذیصلاح/ در «شستا» چه خبر است؟

تلاش حلقه های انحرافی برای برخورداری از مزایای اقتصادی و مواهب مالی این مجموعه کلان، کار را به جایی کشانده است که مدیران میانی و بعضا پایین دستی با سوءاستفاده از عدم استقرار و ثبات مدیریتی و نظارتی در سطوح بالای مجموعه، به راحتی چارچوب های قانونی را زیر پا می گذارند.

انتصاب مدیری که سابقه زندان دارد!

یک منبع مطلع گفت که سرپرست شستا حق امضا ندارد و اوضاع سازمان تأمین اجتماعی و شستا مناسب نیست.

تصاویر برگزیده
آر اس اس ادامه
تصاویر/ در مرز لبنان و فلسطین اشغالی چه می گذرد
رسانه های لبنانی تصاویری منتشر کردند که در آن دیده می شود نیروهای ارتش اسرائیل به همراه یک تانک مرکاوا، لوله های تفنگ خود را به سوی نیروهای ارتش لبنان نشان رفته اند.
../../detail/Photo/961197
تصاویر/ مرتفع ترين منطقه جنگی در جهان
منطقه سیاشین واقع در کوه های هیمالایا در مرز بین هند و پاکستان مرتفع ترین نقطه جنگی در جهان است که در ان سربازان ارتش پاکستان از مرز کشورشان با کشور هند که با هم بر سر برخی مناطق سر جنگ دارد، حفاظت می کنند.
../../detail/Photo/961196
تصاوير/ برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در تونس
رسانه های عربی امروز از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری تونس برای انتخاب رئیس جمهور جدید در این کشور بعد از در گذشت الباجی قائد السبسی رئیس جمهور سابق این کشور خبر دادند اما گفته می شود استقبال تونسی ها از این انتخابات بسیار ضعیف گزارش می شود.
../../detail/Photo/961049
آلبوم تصاویر برگزیده خبرگزاری reuters
آنچه مشاهده می‌فرمایید، تصاویر منتخب خبرگزاری رویترز در هفته اخیر است.
../../detail/Photo/959713
تصاوير / هتک حرمت حرم ابراهیمی توسط رئیس اسرائیل
«روین ریولین» رئیس رژیم صهیونیستی ساعتی پیش تحت تدابیر امنیتیبه همراه تعدادی از شهرک نشینان صهیونیست و نیروهای امنیتی با ورود به حرم ابراهیمی در شهر الخلیل، احساسات مسلمانان را جریحه دار کرد.
../../detail/Photo/959514
تصاویر / کشف یک گور جمعی در منطقه سنجار عراق
یک مسؤول پیگیری ایزدیان ناپدید شده در دوره اشغال منطقه سنجار توسط گروه داعش، از کشف یک گور جمعی جدید در این منطقه خبر داد و اعلام کرد تا کنون اجساد 6 تن شناسایی شده است.
../../detail/Photo/959206
ویدئوهای برگزیده
آر اس اس ادامه
فیلم| سرنوشت برجام در نبود ترامپ
«هوشنگ امیراحمدی» استاد دانشگاه "راتگرز" در گفتگو با تلویزیون ایران‌اینترنشنال: جان کری می‌گفت اگر ما هم بودیم بعد از برجام می‌رفتیم سراغ موشک ‌ها و حضور در سوریه و اگر درباره این موضوعات امتیاز نمی‌گرفتیم ما هم از توافق هسته‌ای خارج می‌شدیم/ دلیل اینکه چرا...
../../detail/Video/961261
فیلم| ناتوانی عربستان در استفاده از تجهیزات نظامی
مهدی‌ طلعتی در گفت‌و‌گو با بی‌بی‌سی: عربستان به دلیل نداشتن عقبه نیروی انسانی، علی‌رغم در اختیار داشتن سلاح های پیشرفته، برای استفاده از آن‌ها محتاج کشورهایی همچون آمریکاست.
../../detail/Video/961101
فیلم| پاسخ یمنی‌ها موجب سرعقل آمدن عربستان خواهد شد
داریوش سجادی تحلیلگر مسائل سیاسی مقیم آمریکا در گفت‌وگو با بی‌بی‌سی: این حمله نشان داد که حاکمان عربستان در داخل کاخ شیشه‌ای نشسته‌اند که با سنگ ریزه‌ای آسیب می بینند؛ پاسخ پهپادی یمنی‌ها به عربستان می‌تواند باعث یک نوع آرامش منطقه‌ای با سر عقل آمدن دولت...
../../detail/Video/961253
فیلم| پژوهشکده امنیت اسرائیل: یمن ثابت کرد رژیم سعودی ببر کاغذی است
«احمد المؤید» تحلیلگر و کارشناس یمنی، در برنامه "اتجاه المعاکس" شبکه الجزیره: طبق روایت سعودی‌ها تا الان باید یمنی‌ها تبخیر شده بودند؛ ولی آن‌ها فعلا توانسته‌اند سه فرودگاه عربستان را از کار بیندازند.
../../detail/Video/961159
کارشناس روابط بین‌الملل: هیچکس از سخنان سخنگوی ارتش عربستان علیه ایران قانع نشد/ عربستان آسیب پذیرترین کشور منطقه است/ فیلم
«هیچکسی از سخنان سخنگوی وزارت دفاع عربستان علیه ایران قانع نشد. حمله به آرامکو نشان داد عربستان از لحاظ امنیت سیاسی، انرژی و امنیت کشورش بسیار آسیب پذیر و ضربه پذیر است. در صورت جنگ گسترده در منطقه، بیشترین آسیب اساسی را عربستان می‌بیند.»
../../detail/Video/961216
فیلم | سوالی که عربستان درباره ایران بی پاسخ گذاشت
../../detail/Video/961204
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top