خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ السبت ١٧ جمادى الثانية ١٤٤٠ Saturday, February 23, 2019
آخرین مطالب کلید واژه
فرمول صدا‌ و‌ سیما برای ترویج خشونت علیه زنان !

چندروزپیش شبکه یک سیمادربرنامه "فرمول یک " دراقدامی عجیب وغریب داستان زندگی مردی رابه تصویرکشید که درنهایت افتخارازضرب وشتم همسرش صحبت می‌کردوبا لبخندمی‌گفت که ۲۷باربه دادگاه رفته تابه درخواست طلاق همسرش پاسخ دهداماهربار تأخیردربرگزاری جلسه دادگاه یا پادرمیانی بستگان و نزدیکان آنها را ازجدایی منصرف کرده است.

میزان میل مردم ایران به خشونت

نتایج بخش‌هایی ازنتایج طرح ملی سنجش فرهنگ سیاسی مردم ایران نشان می‌دهدمیل به خشونت دربین مردم ایران کم است.

کودک همسری چه پیامدهایی برای دختران دارد ؟

ازدواج دختران درسنین پایین می‌تواندمشکلاتی مثل «مرگ در هنگام زایمان»،«خشونت فیزیکی و جنسی»،«انزواوافسردگی»،«سرطان دهانه‌ رحم وخطرابتلا به بیماری های مقاربتی» و«مرگ نوزادان»راافزایش دهد.به همین دلیل بایدبرنامه‌های آموزشی برای افزایش آگاهی جامعه،والدین ورهبران مذهبی طراحی واجراشود.

تصاویر/ اعتراضات ونزوئلا به خشونت کشیده شد

شهر کاراکاس، پایتخت ونزوئلا روز چهارشنبه صحنه درگیری های شدید مخالفان نیکلاس مادورو، رئیس جمهور و نیروهای پلیس ضد شورش بود.

خشونت پلیس بلژیک در مقابل تظاهرات کنندگان

در شهر بروکسل بلژیک هزاران نفر علیه یک توافق مهاجرتی که هفته پیش در مراکش امضا شد تظاهرات کرده اند که پلیس از گاز اشک آور و دستگاه آبفشان استفاده کرد.

شکایت دانش آموز فرانسوی از پلیس

یک دانش آموز فرانسوی از پلیس این کشور به اتهام استفاده عمدی از خشونت به دادگاه شکایت کرده است.

افزایش میزان خشونت و تهدید نژادپرستانه در هلند

میزان خشونت و تهدید نژادپرستانه در هلند طی سال ۲۰۱۷ افزایش یافته است.

تصاویر/ خشونت علیه زنان را متوقف کنید

گروهی از زنان با راه اندازی اعتراضات گسترده خواهان پایان خشونت علیه زنان در اسرائیل شدند.

سازمان ملل: آفریقا و آمریکا ناامن‌ترین محل برای زنان دنیاست

آمار یک پژوهش انجام شده توسط سازمان ملل نشان می‌دهد به ترتیب آفریقا و آمریکا خطرناک‌ترین محل زندگی برای زنان و خشونت خانگی علیه زنان در سراسر دنیاست.

عکس/ شیوه های جالب اعتراض به خشونت علیه زنان در چهارگوشه دنیا

دهها هزار نفر امروز در روز جهانی محو خشونت با زنان به خیابان‌های شهرهای مختلف دنیا آمدند. در برخی شهرها این تجمع‌ها از شب پیش آغاز شد. / گزارش از بی بی سی

تصاویر/ اعتراضات در فرانسه به خشونت کشیده شد

رویترز : پلیس فرانسه بر علیه معترضین در خیابان شانزلیزه که در حال نزدیک شدن به میدان کنکورد، که بر روی تظاهرکنندگان بسته شده است، بودند از گاز اشک آور استفاده نمود. جنبشی به نام "جلیقه زردها" این اعتراضات گسترده را در مرکز پایتخت فرانسه برگزار می‌کند. این تظاهر کنندگان به افزایش قیمت سوخت معترض هستند.

افزایش هفده درصدی حملات از سر نفرت در آمریکا

پلیس فدرال آمریکا می‌گوید که برای سومین سال پیاپی شمار حملات از سر نفرت در این کشور افزایش یافته‌است.

خشونت علیه زنان در کدام کشورها بیشتر است ؟

میزان خشونت‌ در کشورهای در حال توسعه به طور قابل ملاحظه‌ای بالاتر از کشورهای توسعه یافته است.

عامل مهم بلوغ زودرس در کودکان

نتایج یک بررسی جدید مشخص کرده، خشونت در کودکی عامل مهم بلوغ زودرس در کودکان است.

چهار درصد کودک آزاری‌ها ، جنسی است

رئیس اورژانس اجتماعی کشور به آمارهایی از وضعیت خشونت و آزار کودکان در کشور اشاره کرد و گفت: در سال گذشته ۳۱ درصد مداخله در خودکشی برای کودکان زیر ۱۸ سال داشته‌ایم.

جشن هالووین آمریکا؛ جشن پاسداشت خشونت! +فیلم

داریوش سجادی: ارتش آمریکا در مقام‌خون ریزترین ارتش جهان که تنها طی ۲۳ سال گذشته بالغ بر ۱۱ میلیون مسلمان را به خاک و خون کشیده قطعا سربازانش بخش بزرگی از استعداد آدم‌کشی خودشونو مدیون سنت هائی مانند هالوئین‌‌اند!

بررسی « خشونت » کودکان نوپا با کمک یک موج مغزی

پژوهشگران آمریکایی موفق شدند خشونت کودکان نوپا را با کمک یک موج مغزی شناسایی کنند.

تصاویر برگزیده
آر اس اس ادامه
تصاویر/ انتقال ساکنین آخرین قلمرو داعش در سوریه
غیرنظامیان ساکن آخرین روستایی که در سوریه در اختیار گروه تروریستی داعش باقی مانده، از این منطقه تحت محاصره تخلیه شدند. بنا به گزارش‌ها کاروانی از دست کم ۱۵ کامیون دیده شد که زنان و کودکان را از باغوز، در نزدیکی مرز عراق، خارج می‌کرد.
../../detail/Photo/940302
تصاوير منتخب از لیبی در هشتمین سالگرد انقلاب
17 فوریه سالگرد انقلاب مردم لیبی علیه دیکتاتور سابق این کشور معمر قذافی است، با وجود گذشت 8 سال از انقلاب و برکناری حکومت پیشین هنوز لیبی دولت یکپارچه ای به قدرت نرسیده و جنگ در برخی مناطق این کشور ادامه دارد.
../../detail/Photo/940281
تصاویر خانوادگی «صدام حسین» که توسط نوه اش منتشر شد
«حریر» نوه دختری صدام حسین از دخترش «رغد» در مصاحبه با خبرگزاری روسی اسپوتیک با بیان خاطرات کودکی خود تعدادی از تصاویر خانوادگی خود را برای اولین بار به وسیله این خبرگزاری منتشر کرده است. در این تصاویر قدیمی فرزندان و همسر صدامو دامادها و نوه های صدام دیده می...
../../detail/Photo/940159
تصاویر/ تمرین نظامی نیروهای آمریکایی وکشورهای شرق آسیا
در این تمرین مشترک که «کبرای طلایی» خوانده می شود، به نیروهای شرکت کننده آموزش داده می شود که خود را با شرایط سخت که با کمبود آب و غذا مواجهند عادت داده و خود زنده نگه دارند و برای زنده ماندن از خوردن مارها و عقرب ها و موش ها و حشرات پرهیز نکنند.
../../detail/Photo/940158
تصاوير تاریخی همنشینی وزرای خارجه عرب با نتانیاهو در ورشو
در نشست ورشو نتانیاهو داماد بود و شرکت کنندگان عرب که بیشتر آن ها وزیران خارجه این کشورها بودند سیاهی لشکری بودند که توسط آمریکا و برای عادی سازی روابط با اسرائیل و تامین هزینه های مالی جنگ آینده احضار شده بودند.
../../detail/Photo/939893
گزارش تصویری/ اعتراض جلیقه زردها به خشونت پلیس فرانسه
../../detail/Photo/938460
ویدئوهای برگزیده
آر اس اس ادامه
ویدئو | حمله وحشایانه سربازان اسرائیلی با سگ به فلسطینی‌ها
روز گذشته فیلمی از حمله وحشیانه سربازان اسرائیلی با سگ به ساکنان فلسطینی شهر اشغالی «یافا» منتشر شد که واکنش های گسترده ای را در فضای مجازی به همراه داشت. شهر «یافا» قبل از اشغال فلسطين به عنوان "عروس فلسطين " شناخته مي‌شد که پس از حمله سال 1948، توسط...
../../detail/Video/940343
ویدئو/ فریادهای مجری الجزیره بر سر کارشناس اسرائیلی/ قاسم سلیمانی به مرز فلسطین رسید
فیصل قاسم، ضمن توهین های همراه با عصبانیت به ایران، خطاب به تحلیلگر اسرائیلی گفت: قاسم سلیمانی به مرزهای فلسطین رسیده. ایران اکنون 100 گروه مثل حزب الله لبنان را وارد سوریه کرده است.
../../detail/Video/940305
ویدئو | لبخند قهرمانانه دو زن فلسطینی هنگام دستگیری توسط ماموران اسرائیلی
لبخند های دو زن فلسطینی پس از بازداشت توسط نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی، بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی عربی داشته است.
../../detail/Video/940288
ویدئو | کشف تسلیحات و مهمات اسرائیلی در حومه دمشق
نیروهای ارتش سوریه پس از پاکسازی مناطق حومه دمشق پایتخت موفق شدند مقادیر زیادی از مهمات، خمپاره ها و وسایل نقلیه متوسط و سبک که بیشتر اسرائیلی وآمریکایی بودند را در مخفیگاه های تروریست های جبهه النصره کشف و ضبط کنند. به گفته یکی از افسران ارتش سوریه این...
../../detail/Video/940022
ویدئو | اولین تصاویر از انفجار امروز در ادلب سوریه
منابع محلی به خبرگزاری اسپوتنیک گفتند دو انفجار در نزدیکی یکی از مقرهای اصلی تحریر الشام رخ داده و تا کنون ۲۱ نفر کشته و بیش از ۳۵ نفر زخمی شده‌اند.
../../detail/Video/940023
ویدئو | فرار وزرای خارجه عربستان و بحرین از سوالات خبرنگاران
بعد از خروج وزرای خارجه عربستان و عربستان از نشست ورشو که به گفته برخی منابع با بنیامین نتانیاهو همنشین شده و بر علیه ایران موضع گرفته اند از پاسخ به سوالات خبرنگاران پیرامون تلاش هایشان برای طبیعی سازی روابط با اسرائیل فرار کردند.
../../detail/Video/939889
آخرین خبر
Top