خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ الخميس ١٤ رجب ١٤٤٠ Thursday, March 21, 2019
آخرین مطالب کلید واژه
چه‌ کسی جور تعرفه‌های پایین اینترنت را می‌کشد ؟

درحالی که درسال‌های گذشته تقریباً تمامی خدمات واقلام مصرفی باافزایش قیمت مواجه بودند،تعرفه خدمات ارتباطی کاهش قیمت داشته واگرچه همین حالاهم مشترکان ازتعرفه‌هاناراضی هستند،اما ارائه‌دهندگان اینترنت ثابت معتقدندپایین بودن تعرفه،آنهارابامشکل مواجه کرده است.

اتاق‌های ویزیت از راه دور ساخته شد

اگرچه مدتی است دسترسی اینترنتی به پزشکان ممکن شده،اماتشخیص دقیق پزشکی ازراه دورممکن نیست.طراحی یک اتاق ویزیت پیشرفته می‌توانداین مشکل راتاحدودی برطرف کند.

این پیامک‌ها را با دقت بیش‌تری بخوانید

دریافت پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم آن‌قدربرای مشترکان آزاردهنده شده که بعضاموجب می‌شودپیامک‌هایی که ازاهمیت برخودارند،درمیان انبوه این مزاحمت‌هاگم وناخوانده حذف شوند؛درنتیجه گاهی عدم توجه ونخواندن برخی ازپیامک‌هابرای مخاطب زیان‌بارشده است.

رشد ۲ میلیونی مشترکان اینترنت موبایل در یکسال

جدیدترین آمارارائه شده ازسازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی نشان می‌دهدکه ضریب نفوذاینترنت باندپهن از ۸۰درصدعبورکردو ۶۶میلیون و ۱۷۹هزارنفردرایران کاربر اینترنت پرسرعت هستند.

۷۰ درصد جمعیت کشور کاربر اینترنت هستند

مسؤول فضای مجازی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی بابیان اینکه امروزه فضای مجازی وسایبری جایگاه ویژه‌ای دربین مردم پیدا کرده،گفت: طبق آماراعلام شده تقریبا بیش از ۷۰درصد جمعیت ایران ازاینترنت پرسرعت استفاده می‌کنند.

بگویید چه گوشی دارید تا شخصیتتان را فاش کنیم !

گوشی‌های هوشمندشماتنهایک وسیله‌ همراه برای جستجوی اینترنت وتماس گرفتن نیستند،درواقع آن‌هامی‌توانندپنجره‌هایی به درون روحیات شخصی شماباشندکه راز‌هایی اززندگی شمارابرملا می‌کنند.

تا چه میزان می‌توان به ازدواج های اینترنتی اطمینان کرد ؟

دراین گزارش سعی شده به بررسی ازدواج‌هایی بپردازیم که سرمنشأآن اینترنت و شبکه‌های اجتماعی است.

ویدئو / اینترنت نسل پنجم چه تفاوتی با اینترنت فعلی دارد ؟

اینترنت ۵G یا اینترنت نسل پنجم به زودی یک انقلاب درزندگی بشربه وجود می‌آوردوماراوارددوران جدیدی خواهد کرد:دوران اینترنت اشیا.این نسل ازاینترنت سرعتی ۲۰برابربیشترازاینترنت پرسرعت کنونی خواهدداشت و این یعنی یک فرصت عالی باچالش های خاص خودش.

پیک استفاده از اینترنت در کشور ۴ برابر شد

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت:پیک استفاده ازاینترنت کشوردریکسال اخیر ازحدودیک ترابیت به ۴ ترابیت برثانیه رسیده است.

بهترین ورزش‌ها برای کودکان معتاد به اینترنت

باوجوداین که کودکان تنهاهنگام استفاده ازتکنولوژی ساکت می‌نشینند،امابه دلیل آسیبی که این عادت به جسم وذهن آن‌ها می‌زند،خانواده‌هابایدبه دنبال راهی برای جبران آن باشند.برای این که کودکان به دلیل نشستن‌های زیاددچارچاقی،بیماری یاحتی افسردگی نشوند،ورزش بهترین راه حل است.

شبکه ملی تاثیری بر قیمت اینترنت داشت ؟

پس ازکاهش قیمت اینترنت درشبکه ملی اطلاعات وتفکیک اینترنت داخل ازبین‌الملل،با اعلام آخرین تعرفه‌های اینترنتی،قیمت هرگیگابایت اینترنت ثابت به کمتر از ۱۰۰۰تومان هم رسیده است.

چند درصد از ایرانی‌ها اینترنت دارند ؟

تعدادمشترکان اینترنت درایران طی سال‌های اخیر به بیش از ۷۱میلیون رسیده که ضریب نفوذ اینترنت رابه بیش از ۸۶درصدرسانده است.

فیلیپینی‌ها ، وابسته‌ترین مردم به اینترنت

مردم درجنوب آسیاجزووابسته‌ترین‌های جهان به اینترنت هستنداماکاربران فیلیپینی با ۱۰ساعت و ۲دقیقه در ۲۴ساعت درصدرقرارگرفته‌اند.

سرانجام اینترنت ۲۰ مگابیتی به کجا رسید ؟

اگرچه هنوز هم اینترنت ۱۲۸کیلوبیتی دربرخی ازسرویس‌هاوجوددارد،اماوزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات مکلف شده دسترسی خانوارها به اینترنت باسرعت ۲۰مگابیت برثانیه رافراهم کند.

نرخ پهنای باند اینترنت گران نمی شود

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت:درسال ۹۸،نرخ ارائه پهنای باند اینترنت به اپراتورهای ارتباطی افزایش نخواهد یافت.

پیش ثبت نام عتبات نوروزی آغاز شد

سازمان حج وزیارت ازآغازپیش ثبت نام عتبات نوروزی ازصبح امروزششم بهمن ماه درسراسرکشورخبرداد.

رزمایش قطع اینترنت لغو شد

آذری جهرمی،وزیر ارتباطات ازلغورزمایش قطع اینترنت خبرداد.

رزمایش قطع اینترنت در ایران

یکی ازشرکت‌های ارائه‌دهنده درگاه پرداخت اینترنتی خبرازاجرای رزمایش قطع اینترنت در کشور ونسبت به قطع برخی سرویس‌های مبتنی برکارت بانکی هشدارداد.

وعده جهرمی برای کاهش هزینه بسته‌های اینترنتی

محمدجواد آذری جهرمی،وزیرارتباطات درباره شکایات کاربران ازقیمت بسته های اینترنتی گفت که کاهش هزینه هادراپراتورهاباجدیت پیگیری می شود.

می‌توانیم اینترنت ایرانی- اسلامی داشته باشیم

می‌توانیم اینترنت ایرانی- اسلامی داشته باشیم که با حفظ تمام ارزش‌های ملی و اسلامی، خدمات، فرصت‌ها و زیرساخت‌های لازم را در اختیار مردم قرار دهد.

تصاویر برگزیده
آر اس اس ادامه
تصاویر/ کشته شدن یک خاخام اسرائیلی در عملیات شهرک ارئیل
رادیو اسرائیل امروز- دوشنبه- از کشته شدن یک خاخام یهود که در حمله روز گذشته به شمال کرانه باختری زخمی شده بود، خبر داد.
../../detail/Photo/943127
تصاوير / جلیقه زردها پاریس را به آتش کشیدند
برای چهارمین هفته متوالی معترضان فرانسوی که به جلیقه زرد ها شهرت یافته اند با تجمع در بسیاری از نقاط پاریس پایتخت دست به تخریب و آتش زدن برخی اماکن عمومی و خصوصی زدند که خسارت های مالی را در بر داشته است.
../../detail/Photo/942919
تصاویر/ رد مجدد برگزیت در پارلمان انگلیس
../../detail/Photo/942601
تصاویر/ نشست روحانی با سران اقوام و عشایر عراق
نشست صمیمی حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، رئیس‌جمهوری اسلامی ایران، با سران قومیت ها، مذاهب و نیز روسای عشایر عراق امروز سه‌شنبه در محل دارالضیافه بغداد برگزار شد.
../../detail/Photo/942532
تصاوير شهادت جوان فلسطینی به وسیله صهیونیست ها
رسانه های اسرائیلی اعلام کرده اند که این جوان فلسطینی قصد داشته به وسیله چاقو در شهر الخلیل به سربازان اسرائیلی حمله کند و آنان به سوی او آتش گشوده و وی را به شهادت رساندند.
../../detail/Photo/942509
تصاویر/ فرار مردم از آخرین پایگاه داعش
تلاش ها برای پاکسازی دیرالزور از داعش همچنان ادامه دارد و مردم درحال تخلیه مناطق تحت تصرف تروریست ها هستند.
../../detail/Photo/942368
ویدئوهای برگزیده
آر اس اس ادامه
ویدئو | بخشی از مستند BBC درباره سردار سلیمانی
بریده ای از مستند "فرمانده سایه" درباره سردار قاسم سلیمانی که از شبکه بی بی سی پخش شد.
../../detail/Video/943149
ویدئو | حمله جلیقه زردها به نمادهای سرمایه‌داری فرانسه
جلیقه زردهای فرانسه اعتراضات خود را دوباره از سر گرفته و در دور جدید اعتراضات، نمادهای سرمایه داری این کشور اروپایی در سیبل حملات قرار گرفته اند. بانک های فرانسوی که به نوعی نماد سرمایه داری و کاپیتالیسم تلقی می شوند امروز ساعت ها در آتش سوختند. همچنین...
../../detail/Video/942911
ویدئو | اعتراض تخم مرغی یک نوجوان به اظهارات نژادپرستانه سناتور استرالیایی
یک نوجوان استرالیایی با زدن تخم مرغ به سر سناتور "اَنینگ" به اظهارات نژادپرستانه وی اعتراض کرد. این سناتور استرالیایی بعد از عملیات تروریستی کشتار مسلمانان نیوزیلند، مسلمانان مهاجر را مقصر و سزاوار این مصیبت دانسته بود.
../../detail/Video/942867
ویدئو | محاکمه 10 زن در در دادگاه ویژه جرایم تروریستی عربستان!
نخستین جلسه دادگاه کیفری رسیدگی به اتهام‌های ده کنشگر سعودی، بار دیگر توجه نهادهای حقوق بشری جهان را به وضعیت زنان در عربستان جلب کرد. در این دادگاه که ویژه رسیدگی به جرایمی در پیوند با «تروریسم» است و معمولا احکام سنگینی صادر می‌کند، تنها خانواده متهمان...
../../detail/Video/942668
ویدئو | «نیما زم» باز هم عذرخواهی کرد!
چندین روز از پخش مستند «ایستگاه پایانی دروغ» می گذرد و نیما زم، مدیر کانال ضدانقلاب آمدنیوز هنوز در شوک قرار دارد. این رسوایی بزرگ باعث شده است تا زم با حضور در شبکه های مختلف ماهواره ای به عذرخواهی از اپوزیسیون بپردازد. این بار شبکه معاند آزادی میزبان نیما...
../../detail/Video/942609
ویدئو | اینجا ثروتمندترین کشور عربی است!
داوود الشریان، روزنامه نگار سعودی در مستندی به حاشیه نشینی در شهر «مکه» پرداخته است. در این مستند بی پرده می توان با لایه زیرین کشوری آشنا شد که از آن با عنوان ثروتمندترین کشور عربی نام برده می شود ولی در تامین آب و برق شهروندانش ناکام مانده است.
../../detail/Video/942508
آخرین خبر
Top