خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ الأربعاء ١٤ ذو القعدة ١٤٤٠ Wednesday, July 17, 2019
آخرین مطالب کلید واژه
جدیدترین روش کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو رز

کاشت ابرو، کاشت مو و تزریق چربی از جمله عمل های زیبایی هستند که افراد زیادی به خصوص خانم ها برای زیباتر شدن خود به دنبال انجام آن ها هستند.

دردسرها و مشکلات جراحی ایجاد چال گونه

استاد گروهی جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی،گفت:جراحی ایجاد چال گونه، اگرچه عمل نسبتاً ساده‌ای است، امامانندهرعمل جراحی دیگری می‌تواندهمراه باعوارض باشد.

تصاویر / زیبایی های طبیعی بلندی های اشغالی جولان سوریه

جولان فلات و منطقه‌ای کوهستانی که در جنوب غربی‌ترین بخش خاک سوریه است که دارای جاذبه های طبیعی زیبا و منحصر به فردی است. این بلندی‌ها هم‌اکنون در اشغال اسرائیل قرار دارد. بیشتر مساحت استان قنیطرهٔ سوریه در این بلندی‌ها واقع شده‌است. ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا، روز ۵ فروردین گذشته حق حاکمیت اسرائیل بر جولان را به رسمیت شناخت.

تصاویر / زیبایی از نگاه مردم اومو !

جدیدترین عکس هاازمردم قبیله اومودرجنوب اتیوپی ازمراسم خاص مردم این قبیله دربدن آرایی حکایت می کند.

ویدئو / آمدن آسمان به زمین با ساخت آینه ای غول‌ پیکر

ساخت آینه های بزرگ این امکان رابه محققان می دهدتاوضعیت آسمان رابتوانندبهتربررسی کنند.این آینه می تواندزیبایی های آسمان رابهتربه تصویرکشدومردم هم ازدیدن تصاویرمنعکس شده لذت ببرند.

سیگار و بوتاکس در میان زنان محبوب‌تر شد !

نایب رییس انجمن جراحان پلاستیک وزیبایی کشورضمن تاکیدبرافزایش آمارجراحی بینی وزیبایی درزنان ایرانی،گفت: انجام اقداماتی مانندبوتاکس وفیلردربین زنان کشور ازخط قرمزگذشته است.همچنین مدیرکل مشاوره و مددکاری اجتماعی ناجا ازسیر صعودی رفتار«سیگار» کشیدن دختران نوجوان نسبت به پسران خبرداده است.

نکاتی که دیابتی‌ها در مورد جراحی‌های زیبایی باید بدانند

نایب رئیس انجمن جراحان پلاستیک وزیبایی بااشاره به نکاتی که دیابتی‌هادرموردجراحی‌های زیبایی بایدبدانند،گفت:امروزه افرادزیادی که غیرحرفه‌ای وغیرمجازهستنددراعمال زیبایی دخالت می‌کندواین مسئله سلامت مردم را به خطرمی‌اندازد.

نماشویی و کفسابی یک راهکار برای بازگردانی زیبایی ساختمان

بهترین خدماتی که می تواند  شما را در باز گردانی  زیبایی و درخشندگی محیط زندگی و کسب و کار شما کاربرد داشته باشد  استفاده از خدمات نماشویی ، کفسابی ،نقاشی ساختمان و نورپردازی نمای ساختمان می باشد.

دم دستی های سرطان زا را بشناسید

دودی که اززغال ناشی می شودسرشارازذرات ریزی است وخطرابتلا به سرطان ریه را ۶درصد افزایش می دهد.بدون شک بایک یادومرتبه کباب درست کردن روی منقل اتفاقی نمی افتد.مشکل زمانی است که به طور مداوم ومرتب درمعرض چنین ذراتی قراربگیرید.

معیار‌های زیبایی زنان در طول تاریخ

از گذشته تا به امروز زیبایی وآرایش بخش مهمی اززندگی زنان راتشکیل می‌دهد،اماآیامعیارزیبایی زنان درصد سال گذشته باآنچه امروز زیبایی نامیده می‌شود،یکی بوده است؟درواقع برخی ازمعیار‌هایی که در گذشته برای زیبایی زنان در نظرمی‌گرفتندآنقدرامروزه عجیب به نظر می‌رسدکه باورکردنش سخت است.

اعتراض زنان کره جنوبی به مدسازی برای زنان

مدتی است که زنان کره جنوبی به مسئله استاندارد سازی زیبایی برای زنان معترضند و این جنبش علیه استانداردهای زیبایی همچنان ادامه دارد.

با خواص گوجه فرنگی بیشتر آشنا شوید

گوجه فرنگی علاوه براینکه رنگ وشکل بسیارزیبایی داردیکی ازآن سبزی‌های بسیارپرخاصیت است که مصرف آن درمبارزه بابسیاری ازبیماری هاموثراست.

عواملی که رنگ اتومبیلتان را نابود می کند ، بشناسید !

رنگ بدنه خودرویکی ازمهم‌ترین عوامل درزیبایی‌ خودروها است وبرای حفظ این زیبایی بایدعوامل تهدیدکننده راشناخت.

کارهای زیبایی صورت در خانم ها برای آقایان خط قرمز است

استاد ممتاز بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی تهران، با اشاره به گرایش آقایان به خصوص نسل جوان به زیبایی صورت، گفت: خط سبز زیبایی صورت در خانم ها، برای آقایان خط قرمز است.

اعمال زیبایی نامتعارف در ایران بیشتر از دنیا

سخنگوی وزارت بهداشت بااشاره به برخی اعمال جراحی زیبایی نامتعارف ومنتسب به حیوانات گفت:تعداداعمال جراحی زییایی نامتعارف درکشورمانسبت به اکثر کشورهای دنیابیشتراست.

فعالیت‌های مستمر ورزشی سبب زیبایی پوست می‌شود

عضو انجمن پزشکان ورزشی معتقد است: انجام فعالیت‌های ورزشی به دلیل افزایش گردش خون سبب دفع سموم و در نتیجه زیبایی پوست و رشد موها می‌شود.

نقش موثر پیاز در زیبایی پوست

ما دراین مطلب نمی‌خواهیم به خواص پیاز در سلامت بدن بپردازیم بلکه می‌خواهیم بگوییم این ماده نه‌چندان خوشبو وتا حدی هم بدبوچه نقشی درزیبایی ومراقبت از پوست دارد.

تصاویر برگزیده
آر اس اس ادامه
تصاوير / نسخه نادر از توافقنامه صلح مصر و اسرائیل
یک نسخه نادر «کپی اصلی» توافقنامه صلح بین اسرائیل و مصر، که 40 سال از امضای آن می گذرد در یک مزایده به فروش گذاشته شده است. پوشش سند تاریخی که جایزه صلح نوبل را به دست آورد به مبلغ 35000 دلار به فروش گذاشته شده است. این سند توسط انور سادات رئیس جمهور مصر و...
../../detail/Photo/953775
عبور 50 دانش آموز از رودخانه سهمگین با کیسه‌های پلاستیکی
در یکی از روستاهای ویتنام جنوبی به خاطر عدم رسیدگی مسئولین 50 دانش آموز برای رفتن به مدرسه با کیسه های پلاستیکی از رودخانه سهمگین عبور داده می شوند.
../../detail/Photo/953761
تصاویر/ شهر «نیویورک» در تاریکی فرو رفت
بخشی از شهر نیویورک، بزرگترین و معروف ترین شهر آمریکا است به دلیل قطع خطوط برق رسانی برای ساعت ها در در تاریکی غرق شد، خیابان های منطقه مشهور منهتن به منطقه ای متروکه مبدل شد.
../../detail/Photo/953669
تصاوير / گفتگوی یمنی ها روی عرشه کشتی سازمان ملل متحد
نمایندگان گروه های یمنی روز یکشنبه به عرشه کشتی سازمان ملل متحد در دریای سرخ رفتند تا درباره پیگیری خروج نیروهای نظامی از بندر حدیده مذاکره کنند.
../../detail/Photo/953667
تصاویر / تفنگ «اسامه بن لادن» در موزه سازمان «CIA»
سازمان اطلاعات آمریکا در موزه خود غنائم خود را به معرض دید عموم می گذارد و در روز های گذشته تفنگ مشهور «اسامه بن لادن» رهبر سابق القاعده است که در کنار بقایای آدولف هیتلر جای گرفته است.
../../detail/Photo/953660
تصاویر/ افتتاح «هرم خمیده» در جنوب قاهره به روی گردشگران
درست در جنوب شهر قاهره، یک هرم باستانی به روی گردشگران باز شده، که مقطعی کلیدی از سیر تکامل احداث اهرام مصر را نشان می‌دهد. این هرم که به هرم خمیده معروف است، بیش از ۴۵۰۰ سال پیش ساخته شده است.
../../detail/Photo/953567
ویدئوهای برگزیده
آر اس اس ادامه
ویدئو | نگرانی سازمان ملل از اقدام اخیر آمریکا علیه ایران
../../detail/Video/953762
ویدئو | من‌وتو: محمدرضا پهلوی به دنبال بمب هسته‌ای بود
../../detail/Video/953784
خانم مشهدی مجری بی‌بی‌سی فارسی را مات کرد
یک خانم مشهدی روی خط بی بی سی، به این شبکه و مسیح علینژاد پاسخ قاطعی داد: از دلارهای امریکایی تا خشونت و فحاشی
../../detail/Video/953771
بی‌بی‌سی بررسی کرد: چرا آمریکا حضور ظریف در نیویورک را محدود کرد؟ | فیلم
../../detail/Video/953744
موج جدید حملات لفظی علیه نمایندگان زنِ کنگره
در پی انتشار رشته توئیت های توهین آمیز از طرف ترامپ به برخی از نمایندگان جدیدالورود دموکرات در مجلس موجی از اعتراض ها ازطرف سیاستمدران انجام گرفت. "لیندزی گراهام" نماینده جمهوری خواه ایالت "کارولینای جنوبی" در واکنش به این اعتراض ها گفت: تمامی نماینده‌های زن...
../../detail/Video/953665
ویدیو| رمز تموز؛ ماجرای بشارت رهبر انقلاب به دبیرکل حزب‌الله
شیخ «اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نجباء در سخنانی که برای نخستین بار به‌مناسبت سیزدهمین سالگرد جنگ ۳۳ روزه حزب الله لبنان با رژیم صهیونیستی منتشر شده است، به بیان خاطره‌ای از دیدار خود با سیدحسن نصرالله در آن مقطع پرداخت.
../../detail/Video/953629
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top