خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ الخميس ١٧ جمادى الأولى ١٤٤٠ Thursday, January 24, 2019
آخرین مطالب کلید واژه
اصلاح‌طلبان آلزایمر گرفتند؟

یک فعال اصولگرا با انتقاد از آلزایمر سیاسی اصلاح‌طلبان در حمایت از روحانی گفت: پیشنهاد می‌کنم روزنامه‌های اصلاح‌طلب را مرور کنند تا بفهمند چگونه جریان اصلاحات از روحانی حمایت کردند.

واکنش ترقی به اراجیف نتانیاهو

عضو حزب موتلفه گفت: نتانیاهو در مقامی نیست عملکرد هسته‌ای ایران را ارزیابی کند و دروغگویی‌اش برای دنیا به اثبات رسیده اس

جمهوری اسلامی دارای شجره طیبه است

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: امروز جمهوری اسلامی یک شجره طیبه شده که عزم آن بسیار مستحکم و قوی است و هیچ تهدید و تجاوزی اختلال در نظام پدید نمی‌آورد.

ایجاد معاونت‌های مختلف به بزرگ شدن دولت کمک می‌کند

عضو مو‌تلفه اسلامی گفت: ایجاد هر معاو‌نتی به بزرگ شدن در دولت کمک می‌کند و آن را حجیم می‌کند.

رئیس‌جمهور جلوی تسویه حساب سیاسی وزرا را بگیرد

عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: نگاه جناحی داشتن به نیروهای متخصص و باتجربه که سرمایه‌های نظام هستند غلط است و این مساله کارآمدی دولت را کاهش می‌دهد.

رکود و بیکاری، نتیجه کم توجهی دولت/ جنگ اقتصادی؛ استراتژی دشمن

متأسفانه به علت کم توجهی دولت شاهدیم که امروز همچنان رکود اقتصادی، رشد بیکاری و تورم فشار زیادی را بر کشور و مردم وارد کرده است.

انتقاد علنی سران قوا به یکدیگر موجب کاهش سرمایه اجتماعی می‌شود

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه گفت: انتقاد علنی سران قوا به یکدیگر در مقابل افکارعمومی جامعه، موجب کاهش سرمایه اجتماعی نظام و افزایش بدبینی به مسئولان می‌شود.

بهترین راه برای یافتن کار چیست؟

اگرچه در بسیاری از نقاط جهان بازار کار به تدریج در حال بهبود است،‌ اما برخی کارجویان هنوز برای پیداکردن کار با مشکلاتی مواجه هستند. آنها احتمالا به باارزش‌ترین منبع خود مراجعه نکردند: شبکه اجتماعی خود.

اگر در پیدا کردن شغل مناسب دچار مشکل هستید، بخوانید

اگرچه در بسیاری از نقاط جهان بازار کار به تدریج در حال بهبود است،‌ اما برخی کارجویان هنوز برای پیداکردن کار با مشکلاتی مواجه هستند. آنها احتمالا به باارزش‌ترین منبع خود مراجعه نکردند: شبکه اجتماعی خود.

آثار انفاق چیست؟

انفاق یعنی بخشش از چیزی که انسان در اختیار دارد و می‌تواند به دیگران بدهد. این چیز می‌تواند علم باشد، یا مال و ثروت و یا حتی انفاق محبت و همدلی و همدردی با دیگران.

اگر به مقامات عالیه نرسیدید مرا لعن کنید!

مرحوم آیت الله العظمی سید علی آقا قاضی می فرمود: اگر کسی نماز واجبش را اول وقت بخواند و به مقامات عالیه نرسد، مرا لَعن کند! (و یا فرمودند: به صورت من تُف بیاندازد!)

شبکه تخریب در کنار زدن نیروهای انقلابی از مجلس خبرگان ناکام ماند

حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی به تحلیل و بررسی آنچه در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری صورت گرفت پرداخت و اظهار داشت: اسفندماه سال گذشته مقام معظم رهبری در دیدار با خبرگان به موضوع اسلام حداقلی و اسلام حداکثری اشاره کردند.

افراد مورد حمایت غرب در مجلس آینده جای ندارد

عضو حزب موتلفه با بیان اینکه افراد مورد حمایت غرب در مجلس آینده جای ندارد، گفت: حضور مردم در انتخابات هفتم اسفند حداکثری است.

چگونه فضائل اخلاقی را بدست آوریم؟

منزه كردن قلب از رذائل اخلاقی از مهم‌ترین مباحث قرآن و مهم‌ترین هدف بعثت انبیای الهی است،

چرا انسان گرایش به رذایل اخلاقی دارد؟

این گونه نیست که در طبیعت انسان فقط گرایش به بدیها و گناه وجود دارد، بلکه در نهاد انسان میل به اعمال خوب و کسب فضایل نیز وجود دارد.

چه اعمالی باعث رفعت درجات بهشت می‌شود؟

اگرچه مؤمنان و پارسایان؛ خدای متعال را تنها به طمع بهشت و درجات آن، و ترس از جهنم و درکات آن عبادت نمی‌کنند، بلکه به جهت این‌که او را شایسته عبادت می‌یابند.

راهای علاج حسادت

كساني هستند كه متنعم شدن ديگران، ‌هيچ ضرري براي آنها ندارد، ولي به علت خباثت ذاتي و بخلي كه دارند، از گرفتاري ديگران شاد و از متنعم بودن آنها در عذابند.

چرا خدا شیطان را آفرید؟

اگر اندکى بیندیشیم خواهیم دانست که وجود این دشمن کمکى است به پیشرفت تکامل انسانها

مراتب حسد ورزی

حسد نخستین گناه و اولین خطایی است که در روی زمین رخ داده، آنچه که شیطان نسبت به آدم حسد ورزید و حسد او را به نافرمانی و گناه کشانید .

تبعیت هاشمی از الگوی مطهری

«او مانند علی مطهری است. این افراد خود را به اصولگرایی نسبت می‌دهند اما رفتار و تفکر اصلاح‌طلبانه دارند. هاشمی هم از همین الگو تبعیت کرده است، به همین سبب هم حمایت اصلاح‌طلبان را پشت سر دارد.»

تصاویر برگزیده
آر اس اس ادامه
تصاویری از انفجار در مسیر نیروهای آمریکایی در سوریه
../../detail/Photo/937020
آمفی‌تئاتر پالمیرا، سبک معماری منحصر به فرد
آمفی‌تئاتر پالمیرا یک تئاتر متعلق به رم باستان است که در بیابان شام واقع شده‌است. این تئاتر نیم دایری است که در دوران سلسله امپراتوری رم در قرن دوم بنا شد.
../../detail/Photo/936900
گزارش تصویری از خیابان ها و بازارهای دمشق
خبرگزاری رسمی سوریه در گزارشی حال و هوای این روزهای خیابان ها و بازارهای پایتخت این کشور دمشق را به تصویر کشیده است که نشان از وجود استقرار و امنیت در این شهر است
../../detail/Photo/936041
عکس/ جهان در هفته ای که گذشت
../../detail/Photo/924961
عکس/ تلفات طوفان سهمگین فلورانس/ 12 کشته و یک میلیون آواره
طوفان فلورانس آمریکا با سرعت بیش از ۱۶۵ کیلومتر در ساعت در حرکت است و احتمال دارد سطح آب اقیانوس تا ۴ متر افزایش یابد. تاکنون 12 نفر کشته شده و حدود ۱۰ میلیون نفر تحت تاثیر قرار گرفته اند. یک و نیم میلیون نفر هم خانه هایشان را ترک کرده اند./ یورونیوز
../../detail/Photo/914857
گزارش تصویری ایندیپندنت از میزان نفرت شهروندان انگلیسی از رئیس جمهور آمریکا؛ بر روی برخی از پلاکاردها شعارهایی چون "مرگ بر ترامپ" و " ترامپ...
../../detail/Photo/914334
ویدئوهای برگزیده
آر اس اس ادامه
ویدئو | پاسخ پدافند هوایی سوریه به تجاوز رژیم صهیونیستی
../../detail/Video/937030
ویدئو | گزارش بی‌بی‌سی از «سیلی محکم» سوریه به اتحادیه عرب
بی بی سی«بازگشت سوریه به اتحادیه عرب سیلی محکمی است بر صورت اعضایی از این اتحادیه که سال‌ها تلاش خود را برای به زیر کشیدن نظام سوریه گذاشتند».
../../detail/Video/936818
ویدئو | التهاب موشکی در جولان اشغالی
../../detail/Video/936914
ویدئو | رفتار خشن پلیس فرانسه با معترضان اقتصادی
ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که گوشه‌ای از ضرب و شتم و خشونت پلیس فرانسه را در برخورد با اعتراضات اقتصادی روز گذشته به تصویر کشیده است.
../../detail/Video/936821
ویدئو | حمله گسترده سایبری به اطلاعات مقامات آلمانی
ایران اینترنشنال: گروهی از هکرهای ناشناس اطلاعات شخصی سیاستمداران آلمانی از جمله مشخصات حساب بانکی و شماره تماس آنها را در شبکه توییتر منتشر کردند.گستردگی و حجم بالای اطلاعات افشا شده باعث شد تا دولت آلمان از سازمان ملی اطلاعات آمریکا درخواست کمک کند.
../../detail/Video/935217
ویدئو | سفر وزیرخارجه آمریکا به خاورمیانه با هدف مقابله با ایران!
صدای امریکا در گزارش از سفر ضد ایرانی پمپئو به خاورمیانه: وزیر خارجه آمریکا قرار است در روزهای آینده به هشت کشور در خاورمیانه زا جمله مصر سفر نماید. مقابله با فعالیت های مخرب جمهوری اسلامی ایران از جمله موضوع های عمده این سفر یک هفته ای است.
../../detail/Video/935194
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز

ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top