خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ الخميس ١٤ رجب ١٤٤٠ Thursday, March 21, 2019
آخرین مطالب کلید واژه
اصلاح‌طلبان آلزایمر گرفتند؟

یک فعال اصولگرا با انتقاد از آلزایمر سیاسی اصلاح‌طلبان در حمایت از روحانی گفت: پیشنهاد می‌کنم روزنامه‌های اصلاح‌طلب را مرور کنند تا بفهمند چگونه جریان اصلاحات از روحانی حمایت کردند.

واکنش ترقی به اراجیف نتانیاهو

عضو حزب موتلفه گفت: نتانیاهو در مقامی نیست عملکرد هسته‌ای ایران را ارزیابی کند و دروغگویی‌اش برای دنیا به اثبات رسیده اس

جمهوری اسلامی دارای شجره طیبه است

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: امروز جمهوری اسلامی یک شجره طیبه شده که عزم آن بسیار مستحکم و قوی است و هیچ تهدید و تجاوزی اختلال در نظام پدید نمی‌آورد.

ایجاد معاونت‌های مختلف به بزرگ شدن دولت کمک می‌کند

عضو مو‌تلفه اسلامی گفت: ایجاد هر معاو‌نتی به بزرگ شدن در دولت کمک می‌کند و آن را حجیم می‌کند.

رئیس‌جمهور جلوی تسویه حساب سیاسی وزرا را بگیرد

عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: نگاه جناحی داشتن به نیروهای متخصص و باتجربه که سرمایه‌های نظام هستند غلط است و این مساله کارآمدی دولت را کاهش می‌دهد.

رکود و بیکاری، نتیجه کم توجهی دولت/ جنگ اقتصادی؛ استراتژی دشمن

متأسفانه به علت کم توجهی دولت شاهدیم که امروز همچنان رکود اقتصادی، رشد بیکاری و تورم فشار زیادی را بر کشور و مردم وارد کرده است.

انتقاد علنی سران قوا به یکدیگر موجب کاهش سرمایه اجتماعی می‌شود

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه گفت: انتقاد علنی سران قوا به یکدیگر در مقابل افکارعمومی جامعه، موجب کاهش سرمایه اجتماعی نظام و افزایش بدبینی به مسئولان می‌شود.

بهترین راه برای یافتن کار چیست؟

اگرچه در بسیاری از نقاط جهان بازار کار به تدریج در حال بهبود است،‌ اما برخی کارجویان هنوز برای پیداکردن کار با مشکلاتی مواجه هستند. آنها احتمالا به باارزش‌ترین منبع خود مراجعه نکردند: شبکه اجتماعی خود.

اگر در پیدا کردن شغل مناسب دچار مشکل هستید، بخوانید

اگرچه در بسیاری از نقاط جهان بازار کار به تدریج در حال بهبود است،‌ اما برخی کارجویان هنوز برای پیداکردن کار با مشکلاتی مواجه هستند. آنها احتمالا به باارزش‌ترین منبع خود مراجعه نکردند: شبکه اجتماعی خود.

آثار انفاق چیست؟

انفاق یعنی بخشش از چیزی که انسان در اختیار دارد و می‌تواند به دیگران بدهد. این چیز می‌تواند علم باشد، یا مال و ثروت و یا حتی انفاق محبت و همدلی و همدردی با دیگران.

اگر به مقامات عالیه نرسیدید مرا لعن کنید!

مرحوم آیت الله العظمی سید علی آقا قاضی می فرمود: اگر کسی نماز واجبش را اول وقت بخواند و به مقامات عالیه نرسد، مرا لَعن کند! (و یا فرمودند: به صورت من تُف بیاندازد!)

شبکه تخریب در کنار زدن نیروهای انقلابی از مجلس خبرگان ناکام ماند

حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی به تحلیل و بررسی آنچه در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری صورت گرفت پرداخت و اظهار داشت: اسفندماه سال گذشته مقام معظم رهبری در دیدار با خبرگان به موضوع اسلام حداقلی و اسلام حداکثری اشاره کردند.

افراد مورد حمایت غرب در مجلس آینده جای ندارد

عضو حزب موتلفه با بیان اینکه افراد مورد حمایت غرب در مجلس آینده جای ندارد، گفت: حضور مردم در انتخابات هفتم اسفند حداکثری است.

چگونه فضائل اخلاقی را بدست آوریم؟

منزه كردن قلب از رذائل اخلاقی از مهم‌ترین مباحث قرآن و مهم‌ترین هدف بعثت انبیای الهی است،

چرا انسان گرایش به رذایل اخلاقی دارد؟

این گونه نیست که در طبیعت انسان فقط گرایش به بدیها و گناه وجود دارد، بلکه در نهاد انسان میل به اعمال خوب و کسب فضایل نیز وجود دارد.

چه اعمالی باعث رفعت درجات بهشت می‌شود؟

اگرچه مؤمنان و پارسایان؛ خدای متعال را تنها به طمع بهشت و درجات آن، و ترس از جهنم و درکات آن عبادت نمی‌کنند، بلکه به جهت این‌که او را شایسته عبادت می‌یابند.

راهای علاج حسادت

كساني هستند كه متنعم شدن ديگران، ‌هيچ ضرري براي آنها ندارد، ولي به علت خباثت ذاتي و بخلي كه دارند، از گرفتاري ديگران شاد و از متنعم بودن آنها در عذابند.

چرا خدا شیطان را آفرید؟

اگر اندکى بیندیشیم خواهیم دانست که وجود این دشمن کمکى است به پیشرفت تکامل انسانها

مراتب حسد ورزی

حسد نخستین گناه و اولین خطایی است که در روی زمین رخ داده، آنچه که شیطان نسبت به آدم حسد ورزید و حسد او را به نافرمانی و گناه کشانید .

تبعیت هاشمی از الگوی مطهری

«او مانند علی مطهری است. این افراد خود را به اصولگرایی نسبت می‌دهند اما رفتار و تفکر اصلاح‌طلبانه دارند. هاشمی هم از همین الگو تبعیت کرده است، به همین سبب هم حمایت اصلاح‌طلبان را پشت سر دارد.»

تصاویر برگزیده
آر اس اس ادامه
تصاویر/ مراسم سال تحویل در حرم امام رضا (ع )
مراسم سال تحویل در حرم امام رضا علیه السلام/ تسنیم
../../detail/Photo/943293
تصاویر/ کشته شدن یک خاخام اسرائیلی در عملیات شهرک ارئیل
رادیو اسرائیل امروز- دوشنبه- از کشته شدن یک خاخام یهود که در حمله روز گذشته به شمال کرانه باختری زخمی شده بود، خبر داد.
../../detail/Photo/943127
تصاوير / جلیقه زردها پاریس را به آتش کشیدند
برای چهارمین هفته متوالی معترضان فرانسوی که به جلیقه زرد ها شهرت یافته اند با تجمع در بسیاری از نقاط پاریس پایتخت دست به تخریب و آتش زدن برخی اماکن عمومی و خصوصی زدند که خسارت های مالی را در بر داشته است.
../../detail/Photo/942919
تصاویر/ رد مجدد برگزیت در پارلمان انگلیس
../../detail/Photo/942601
تصاویر/ نشست روحانی با سران اقوام و عشایر عراق
نشست صمیمی حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، رئیس‌جمهوری اسلامی ایران، با سران قومیت ها، مذاهب و نیز روسای عشایر عراق امروز سه‌شنبه در محل دارالضیافه بغداد برگزار شد.
../../detail/Photo/942532
تصاوير شهادت جوان فلسطینی به وسیله صهیونیست ها
رسانه های اسرائیلی اعلام کرده اند که این جوان فلسطینی قصد داشته به وسیله چاقو در شهر الخلیل به سربازان اسرائیلی حمله کند و آنان به سوی او آتش گشوده و وی را به شهادت رساندند.
../../detail/Photo/942509
ویدئوهای برگزیده
آر اس اس ادامه
ویدئو | بخشی از مستند BBC درباره سردار سلیمانی
بریده ای از مستند "فرمانده سایه" درباره سردار قاسم سلیمانی که از شبکه بی بی سی پخش شد.
../../detail/Video/943149
ویدئو | حمله جلیقه زردها به نمادهای سرمایه‌داری فرانسه
جلیقه زردهای فرانسه اعتراضات خود را دوباره از سر گرفته و در دور جدید اعتراضات، نمادهای سرمایه داری این کشور اروپایی در سیبل حملات قرار گرفته اند. بانک های فرانسوی که به نوعی نماد سرمایه داری و کاپیتالیسم تلقی می شوند امروز ساعت ها در آتش سوختند. همچنین...
../../detail/Video/942911
ویدئو | اعتراض تخم مرغی یک نوجوان به اظهارات نژادپرستانه سناتور استرالیایی
یک نوجوان استرالیایی با زدن تخم مرغ به سر سناتور "اَنینگ" به اظهارات نژادپرستانه وی اعتراض کرد. این سناتور استرالیایی بعد از عملیات تروریستی کشتار مسلمانان نیوزیلند، مسلمانان مهاجر را مقصر و سزاوار این مصیبت دانسته بود.
../../detail/Video/942867
ویدئو | محاکمه 10 زن در در دادگاه ویژه جرایم تروریستی عربستان!
نخستین جلسه دادگاه کیفری رسیدگی به اتهام‌های ده کنشگر سعودی، بار دیگر توجه نهادهای حقوق بشری جهان را به وضعیت زنان در عربستان جلب کرد. در این دادگاه که ویژه رسیدگی به جرایمی در پیوند با «تروریسم» است و معمولا احکام سنگینی صادر می‌کند، تنها خانواده متهمان...
../../detail/Video/942668
ویدئو | «نیما زم» باز هم عذرخواهی کرد!
چندین روز از پخش مستند «ایستگاه پایانی دروغ» می گذرد و نیما زم، مدیر کانال ضدانقلاب آمدنیوز هنوز در شوک قرار دارد. این رسوایی بزرگ باعث شده است تا زم با حضور در شبکه های مختلف ماهواره ای به عذرخواهی از اپوزیسیون بپردازد. این بار شبکه معاند آزادی میزبان نیما...
../../detail/Video/942609
ویدئو | اینجا ثروتمندترین کشور عربی است!
داوود الشریان، روزنامه نگار سعودی در مستندی به حاشیه نشینی در شهر «مکه» پرداخته است. در این مستند بی پرده می توان با لایه زیرین کشوری آشنا شد که از آن با عنوان ثروتمندترین کشور عربی نام برده می شود ولی در تامین آب و برق شهروندانش ناکام مانده است.
../../detail/Video/942508
آخرین خبر
Top