خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ الثلاثاء ١٦ رمضان ١٤٤٠ Tuesday, May 21, 2019
آخرین مطالب کلید واژه
هشدار صریح جامعه اطلاعاتی کشور به سردمداران آمریکا

همه تحرکات تروریست های آمریکایی و مزدوران غربی- عربی و عبری آنان در منطقه زیر ذره بین و رصد دقیق اطلاعاتی قرار دارد و به لحظه و به هنگام پاسخ سختی به حماقت های سردمداران کاخ نشین خواهند داد.

ویدئو / کوله پشتی دیجیتالی برای زنبورها

دانشمندان برای تحقیقات آب وهوایی وجمع‌آوری اطلاعات به جای استفاده ازهواپیماهای بدون سرنشین سنسورهای اطلاعاتی که هرکدام به اندازه ۷دانه برنج وزن دارندبه شکل کوله پشتی روی زنبورهای عسل نصب کرده اند. رونداستفاده وکاربرداین سنسورهای دیجیتالی،درکمترازیک دقیقه را در اینجا می‌بینید؛

شبکه‌های اجتماعی را با آلبوم‌های شخصی‌تان اشتباه نگیرید

رئیس پلیس فتااستان البرز گفت::یکی ازمهم‌ترین موضوعاتی که کاربران راتهدید می‌کندموضوع جعل هویت است بخصوص درزمانی که کاربردرشبکه‌های اجتماعی دنبال کننده گان بالایی داردوشناخته‌شده باشد.

۴۸ حقیقت جالب از بدن که نمی‌دانستید !

چقدردرباره بدنتان اطلاعات دارید؟بدن انسان پر ازشگفتی است.قادربه ایجادزندگی،نجات ازبیماری‌هاوتصادف‌های وحشتناک وتشخیص طعم‌های خوب وبداست.شناخت بدن ونحوه کارش نه‌تنها برای بقا،بلکه برای زندگی طولانی‌ترنیزحیاتی است.

سرکوفت نتانیاهو به رقیب انتخاباتی با سوءاستفاده از ایران

«آهای بنی! چه‌چیزی را پنهان می‌کنی؟ ایرانی‌ها درباره‌ات چه می‌دانند که به ما نمی‌گویی؟»

کبوترها ، گزارشگر وضعیت آب و هوا می‌ شوند

گروهی ازپژوهشگران دانشگاه بیرمنگام دربریتانیا موفق به طراحی نوعی کوله پشتی کوچک شده اندکه می‌تواندازطریق سنسور‌های هوشمنداقدام به جمع آوری داده‌های آب وهوایی کند.نکته جالب این است که این کوله پشتی، مخصوص کبوتران طراحی شده است.

افزایش التهاب در جامعه با سیاست‌زدگی مسئولان

مسئولان کشور در ۲ سال آینده بر مسائل اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم تمرکز می کنند و در این مسیر از تخلفات و جرائم افراد چشم پوشی نخواهیم کرد.

۱۳ حقیقت جالب و شگفت انگیز درباره قدرت ذهن انسان که باورتان نمی‌شود

مغزانسان همانندخود اوحتی چندین برابروی خارق العاده و پیچیده بوده وقدرت‌های عجیبی وغریبی دارد.

ویدئو / دستبند زینتی هوشمند را ببینید

طرح اولیه یگ گجت پوشیدنی یااکسسوری هوشمندی ارائه شده که درحقیقت نمایشگر«او ال ای دی» انعطاف پذیری است که دوردست می پیچیدواطلاعات موردنیازکاربررادراختیارش قرارمی دهد.

واکنش داغ کاربران به مستند «ایستگاه پایانی دروغ»/ سوپرایز جمهوری اسلامی بود

کاربران فضای مجازی با استقبال از مستند «ایستگاه پایانی دروغ» به شکلی گسترده به آن واکنش نشان دادند. این مستند گوشه‌ای از ماهیت واقعی یکی از رسانه‌های حبابی مسموم و متوهم را آشکار کرد.

پیک استفاده از اینترنت در کشور ۴ برابر شد

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت:پیک استفاده ازاینترنت کشوردریکسال اخیر ازحدودیک ترابیت به ۴ ترابیت برثانیه رسیده است.

سرانجام اینترنت ۲۰ مگابیتی به کجا رسید ؟

اگرچه هنوز هم اینترنت ۱۲۸کیلوبیتی دربرخی ازسرویس‌هاوجوددارد،اماوزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات مکلف شده دسترسی خانوارها به اینترنت باسرعت ۲۰مگابیت برثانیه رافراهم کند.

سرکرده سرشناس داعش در دام اطلاعات عراق

اطلاعات نظامی عراق طی یک عملیات منحصر به فرد موفق شد سرکرده داعش در سامرا را به دام بیندازد.

برنامه موشکی ایران تهدیدی در سند اطلاعات ملی آمریکا

سند راهبرد اطلاعاتی آمریکا فعالیت‌های موشکی و منطقه‌ای ایران را تهدیدی برای منافع ایالات متحده توصیف کرده و نوشته است که رقبای آمریکا به دنبال بهره گرفتن از تضعیف نظم بین‌المللی پساجنگ جهانی هستند.

با اولین حرفی که در تصویر می بینید شخصیت تان را بشناسید

طبق تحقیقات به دست آمده ۱۳میلی ثانیه برای مغزطول می کشدتاچیزی راکه چشم دیده است تفسیرکرده واطلاعاتی فراهم کند.البته این قدرت درک وتفسیردرهرفردی متفاوت است ودرک چیزی که ناخودآگاهمان انتخاب می کندتابه مانشان دهدمی تواندچیزهای زیادی درباره شخصیت مان بگوید.

ودیعه‌گذاران حج اطلاعات خود را به روزرسانی کنند

معاون امورحج وزیارت بااشاره به فراخوان عمومی تمامی دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع گفت:تاکنون ۲۰۰هزارنفرازودیعه گذاران اطلاعات خودراتکمیل وبروزرسانی کرده اند.

٧٠ هزار کیلومتر فیبرنوری در کشور ایجاد شد

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: ۷۰هزارکیلومتر فیبرنوری در ۳۵۰شهروچندهزارروستاایجادشده است.

ترافیک داخلی اینترنت ۳ برابر شد

بهزاداکبری بااشاره به ۳برابرشدن ظرفیت هسته شبکه ملی اطلاعات گفت:باتوسعه شبکه ملی اطلاعات درسال های اخیرشاهدرشدفزاینده کسب وکارهاوفراهم کنندگان محتواوخدمات داخلی بودیم،به‌گونه‌ای که فقط دریک سال گذشته ظرفیت ترافیک داخلی ۳۰۰درصدافزایش پیداکرده است.

ویدئو / چرا وقتی موبایل در شارژ است نباید با آن کار کرد ؟

عده‌ای می‌گویندکار کردن باگوشی‌ای که هم‌زمان درحال شارژشدن است باعث ایجاد اثرات منفی برروی باتری شده وازعمرآن می‌کاهد.عده دیگری براین عقیده هستندکه باتری دراین حالت داغ می‌شود واحتمال انفجاروآتش گرفتن بالاخواهدرفت.تصور اینکه کدام سری ازاطلاعات حقیقت دارد،کمی دشوار بوده اماجالب است بدانیدفیلمی منتشرشده که تمامی تصورات شماراازواقعیت‌های گفته شده عوض می کند.

تصاویر برگزیده
آر اس اس ادامه
تصاویر/ وضعیت کمپ مهاجران در آمریکا
../../detail/Photo/948382
تصاوير / نيروهای آمریکایی پایگاه «عین الاسد» را توسعه دادند
برخی از صفحات شبکه های اجتماعی عراقی تصاویری را منتشر کردند که نشان از اقدامات نیروهای آمریکایی برای توسعه پایگاه هوایی «عین الاسد» در غرب استان الانبار هستند.
../../detail/Photo/948307
کاریکاتور جدید تایمز درباره فریب جنگ در آمریکا
کاریکاتور جدید نشریه "تایمز تریبون" آمریکا: «بولتون جان»! یک بار ما مردم آمریکا را برای جنگ با عراق فریب دادی. حالا قصد داری ما را برای جنگ با ایران فریب بدی؟
../../detail/Photo/948262
گزراش تصویری / دیدار سران قوا، مسئولان و کارگزاران نظام، با رهبر انقلاب اسلامی
../../detail/Photo/948001
کاریکاتور؛ روستای ترامپ بر بلندی های جولان
مقامات اسرائیلی در بلندی های جولان محلی برای احداث روستا را مشخص کردند و به افتخار رئیس جمهور آمریکا، آنرا دونالد ترامپ نامگذاری می کنند.
../../detail/Photo/947967
تصاویر/ سفره مردم در یک دهه گذشته چقدر گرانتر شده است؟!
بی بی سی فارسی با انتشار طرح های گرافیکی به مقایسه قیمت تمام شده آبگوشت، زرشک پلو با مرغ، املت و چای قندپهلو در طول یک دهه گذشته پرداخت که حاکی از افزایش افسار گسخته قیمت ها دارد.
../../detail/Photo/947905
ویدئوهای برگزیده
آر اس اس ادامه
کارشناس بی‌بی‌سی: توییت ترامپ علیه ایران «توهین‌آمیز» و «نابخردانه» بود
بی‌بی‌سی | تحلیل آرش آرامش، کارشناس امنیت ملی از آمریکا درباره توییت توهین آمیز ترامپ علیه ایران: توییت ترامپ بسیار نابخردانه، توهین آمیز و عصبی بود؛ توییت های ترامپ بازگو کننده سیاست‌های رسمی آمریکا نیست!
../../detail/Video/948459
ویدئو | اظهار عجز مقام ارشد نظامی آمریکا در مقابل قدرت نظامی ایران
بی‌بی‌سی | دیوید ⁧پترائوس درباره حمله نظامی به ایران: وقتی ارتش و وزیر دفاع آمریکا واقعیت‌ها درباره حجم و توانایی های نیروهای ایران را ببینند فکر نکنم دچار همان احساساتی شوند که موقع تصمیم گیری درباره جنگ عراق وجود داشت.
../../detail/Video/948339
جعلی خواندن اسرائیل در شبکه من‌وتو توسط نجاح محمد علی
../../detail/Video/948319
ویدئو | توهین بی شرمانه مریم معمارصادقی به ملت ایران
مریم معمارصادقی، مدیر و موسس توانا در گفت و گو با شبکه ایران اینترنشنال، در توهینی گستاخانه، ملت ایران را به «سگ هار» تشبیه کرد. معمارصادقی چندی پیش نیز خواستار حمله نظامی به ایران شده بود. موسسه ضدانقلاب توانا وابسته به وزارت خارجه آمریکاست که فعالیت های...
../../detail/Video/948304
شکستی دیگر برای آمریکا؛ بارگیری دو میلیون بشکه نفت ایران توسط نفتکش‌های چینی
گزارش بی‌بی‌سی از سفر ظریف به چین؛ سفری که با بارگیری اولین محموله نفتی ایران از زمان لغو معافیت های آمریکا همزمان بوده است. آمریکا گفته چین بخاطر نقض تحریم هایش، پاسخی جدی خواهد گرفت.
../../detail/Video/948251
در گفتگو با BBC | شاهین نجفی با «مسیخ» به جنگ «مسیح» آمد!
خواننده مقیم اروپا در مصاحبه با بی بی سی فارسی به بهانه رونمایی از اثر جدیدش، توضیحاتی ارائه کرد که حاوی انتقادات شدید به «مسیح علینژاد» و رویکرد کاسبکارانه او در کمپین‌های ضدحجاب بود.
../../detail/Video/948141
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top