خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ الثلاثاء ١٩ رجب ١٤٤٠ Tuesday, March 26, 2019
آخرین مطالب کلید واژه
سرکوفت نتانیاهو به رقیب انتخاباتی با سوءاستفاده از ایران

«آهای بنی! چه‌چیزی را پنهان می‌کنی؟ ایرانی‌ها درباره‌ات چه می‌دانند که به ما نمی‌گویی؟»

کبوترها ، گزارشگر وضعیت آب و هوا می‌ شوند

گروهی ازپژوهشگران دانشگاه بیرمنگام دربریتانیا موفق به طراحی نوعی کوله پشتی کوچک شده اندکه می‌تواندازطریق سنسور‌های هوشمنداقدام به جمع آوری داده‌های آب وهوایی کند.نکته جالب این است که این کوله پشتی، مخصوص کبوتران طراحی شده است.

افزایش التهاب در جامعه با سیاست‌زدگی مسئولان

مسئولان کشور در ۲ سال آینده بر مسائل اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم تمرکز می کنند و در این مسیر از تخلفات و جرائم افراد چشم پوشی نخواهیم کرد.

۱۳ حقیقت جالب و شگفت انگیز درباره قدرت ذهن انسان که باورتان نمی‌شود

مغزانسان همانندخود اوحتی چندین برابروی خارق العاده و پیچیده بوده وقدرت‌های عجیبی وغریبی دارد.

ویدئو / دستبند زینتی هوشمند را ببینید

طرح اولیه یگ گجت پوشیدنی یااکسسوری هوشمندی ارائه شده که درحقیقت نمایشگر«او ال ای دی» انعطاف پذیری است که دوردست می پیچیدواطلاعات موردنیازکاربررادراختیارش قرارمی دهد.

واکنش داغ کاربران به مستند «ایستگاه پایانی دروغ»/ سوپرایز جمهوری اسلامی بود

کاربران فضای مجازی با استقبال از مستند «ایستگاه پایانی دروغ» به شکلی گسترده به آن واکنش نشان دادند. این مستند گوشه‌ای از ماهیت واقعی یکی از رسانه‌های حبابی مسموم و متوهم را آشکار کرد.

پیک استفاده از اینترنت در کشور ۴ برابر شد

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت:پیک استفاده ازاینترنت کشوردریکسال اخیر ازحدودیک ترابیت به ۴ ترابیت برثانیه رسیده است.

سرانجام اینترنت ۲۰ مگابیتی به کجا رسید ؟

اگرچه هنوز هم اینترنت ۱۲۸کیلوبیتی دربرخی ازسرویس‌هاوجوددارد،اماوزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات مکلف شده دسترسی خانوارها به اینترنت باسرعت ۲۰مگابیت برثانیه رافراهم کند.

سرکرده سرشناس داعش در دام اطلاعات عراق

اطلاعات نظامی عراق طی یک عملیات منحصر به فرد موفق شد سرکرده داعش در سامرا را به دام بیندازد.

برنامه موشکی ایران تهدیدی در سند اطلاعات ملی آمریکا

سند راهبرد اطلاعاتی آمریکا فعالیت‌های موشکی و منطقه‌ای ایران را تهدیدی برای منافع ایالات متحده توصیف کرده و نوشته است که رقبای آمریکا به دنبال بهره گرفتن از تضعیف نظم بین‌المللی پساجنگ جهانی هستند.

با اولین حرفی که در تصویر می بینید شخصیت تان را بشناسید

طبق تحقیقات به دست آمده ۱۳میلی ثانیه برای مغزطول می کشدتاچیزی راکه چشم دیده است تفسیرکرده واطلاعاتی فراهم کند.البته این قدرت درک وتفسیردرهرفردی متفاوت است ودرک چیزی که ناخودآگاهمان انتخاب می کندتابه مانشان دهدمی تواندچیزهای زیادی درباره شخصیت مان بگوید.

ودیعه‌گذاران حج اطلاعات خود را به روزرسانی کنند

معاون امورحج وزیارت بااشاره به فراخوان عمومی تمامی دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع گفت:تاکنون ۲۰۰هزارنفرازودیعه گذاران اطلاعات خودراتکمیل وبروزرسانی کرده اند.

٧٠ هزار کیلومتر فیبرنوری در کشور ایجاد شد

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: ۷۰هزارکیلومتر فیبرنوری در ۳۵۰شهروچندهزارروستاایجادشده است.

ترافیک داخلی اینترنت ۳ برابر شد

بهزاداکبری بااشاره به ۳برابرشدن ظرفیت هسته شبکه ملی اطلاعات گفت:باتوسعه شبکه ملی اطلاعات درسال های اخیرشاهدرشدفزاینده کسب وکارهاوفراهم کنندگان محتواوخدمات داخلی بودیم،به‌گونه‌ای که فقط دریک سال گذشته ظرفیت ترافیک داخلی ۳۰۰درصدافزایش پیداکرده است.

ویدئو / چرا وقتی موبایل در شارژ است نباید با آن کار کرد ؟

عده‌ای می‌گویندکار کردن باگوشی‌ای که هم‌زمان درحال شارژشدن است باعث ایجاد اثرات منفی برروی باتری شده وازعمرآن می‌کاهد.عده دیگری براین عقیده هستندکه باتری دراین حالت داغ می‌شود واحتمال انفجاروآتش گرفتن بالاخواهدرفت.تصور اینکه کدام سری ازاطلاعات حقیقت دارد،کمی دشوار بوده اماجالب است بدانیدفیلمی منتشرشده که تمامی تصورات شماراازواقعیت‌های گفته شده عوض می کند.

حمله گسترده سایبری در خاورمیانه

شرکت نفتی ایتالیایی «سایپم» ازشناسایی یک حمله سایبری درمنطقه خاورمیانه خبرداده که برعلیه زیرساخت های این شرکت انجام شده است.

شهر طلا در جهان کجاست ؟ (+ تصاویر)

اگرتابه حال نمی‌دانستیدجایی خطرناک ومشهوربه شهرطلادرجهان وجوددارد،برای کسب اطلاعات دراین زمینه باهمراه شوید.

خطرات بازی‌های رایانه‌ای برای بچه‌ها

برای فرهنگ‌سازی رده‌بندی سنی دربازی‌های رایانه‌ای،مردم باید ازمحتوا،آسیب‌ها وخطرات بازی برای بچه‌هایشان مطلع شوندکه درآن صورت بازی‌هایی رادراختیارکودکانشان قرارمی‌دهندکه نه تنها مشکلی برایشان ایجاد نکند، بلکه حتی نقاط مثبت‌ آنان را تقویت کند.

تذکر صریح به مسئولان درباره انتشار داده های امنیتی

دستگاه‌های اجرایی موظفند به منظور افزایش بهره وری نظام ملی نوآوری و ایجاد شفافیت در انجام پروژه‌های تحقیقاتی، فهرست طرح‌های پژوهشی و پایان نامه های خود را در یک سامانه ثبت کنند...

تصاویر برگزیده
آر اس اس ادامه
تصاویر / تجمع دروزی‌های جولان در اعتراض به ترامب
صدها تن از شهروندان دروزی ساکن بلندی های جولان اشغالی در اعتراض به تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل بر این منطقه اشغالی در میادین اصلی تجمع کرده و با در دست داشتن پرچم سوریه و تصاویر بشار اسد مخالفت خود را با این...
../../detail/Photo/943451
تصاویر | زنان نیوزلندی در همدردی با مسلمانان، حجاب به سر کردند
پس از گذشت هشت روز از حمله وحشایانه تروریست نیوزیلندی به مسلمانان این کشور، زنان نیوزیلندی با سر کردن نمادین روسری و انتشار تصاویر آن در فضای مجازی پویشی گسترده به راه انداخته اند تا از این طریق همدردی و همبستگی خود با مسلمانان را اعلام کنند.
../../detail/Photo/943399
تصاویر / تظاهرات لبنانی ها در مخالفت با سفر «مایک پمپئو»
صدها تن از لبنانی ها در مخالفت با سفر «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا و حمایت از مقاومت به کشورشان و به دعوت احزاب سیاسی ائتلاف 8 مارس تظاهراتی در مقابل سفارت آمریکا در منطقه عوفر شمال بیروت برگزار کردند و که در آن شعارهایی علیه آمریکا و پمپئو سر دادند.
../../detail/Photo/943305
تصاویر/ مراسم سال تحویل در حرم امام رضا (ع )
مراسم سال تحویل در حرم امام رضا علیه السلام/ تسنیم
../../detail/Photo/943293
تصاویر/ کشته شدن یک خاخام اسرائیلی در عملیات شهرک ارئیل
رادیو اسرائیل امروز- دوشنبه- از کشته شدن یک خاخام یهود که در حمله روز گذشته به شمال کرانه باختری زخمی شده بود، خبر داد.
../../detail/Photo/943127
تصاوير / جلیقه زردها پاریس را به آتش کشیدند
برای چهارمین هفته متوالی معترضان فرانسوی که به جلیقه زرد ها شهرت یافته اند با تجمع در بسیاری از نقاط پاریس پایتخت دست به تخریب و آتش زدن برخی اماکن عمومی و خصوصی زدند که خسارت های مالی را در بر داشته است.
../../detail/Photo/942919
ویدئوهای برگزیده
آر اس اس ادامه
ویدئو/ نقطه تازه تنش میان کنگره و ترامپ
مجلس سنای ایالات متحده آمریکا طرحی را تصویب کرد که طبق آن، حمایت آمریکا از ائتلاف تحت حمایت عربستان سعودی در جنگ یمن پایان خواهد یافت. همچنین هرگونه دخالت نظامی آمریکا در این جنگ مانند فراهم کردن پشتیبانی اطلاعاتی برای حملات هوایی عربستان سعودی، نباید بدون...
../../detail/Video/943457
ویدئو | تروریست نیوزیلندی در چه زندانی نگهداری می‌شود؟!
زندان «پارمورمو» نیوزیلند اکنون میزبان تروریستی است که چند روز پیش، ده ها تن از مسلمانان این کشور را در مسجد به شهادت رساند. الشرق الاوسط با انتشار ویدئویی به بررسی ویژگی های امنیتی این زندان و شرایط نگهداری از این تروریست خطرناک پرداخته است.
../../detail/Video/943329
ویدئو | بخشی از مستند BBC درباره سردار سلیمانی
بریده ای از مستند "فرمانده سایه" درباره سردار قاسم سلیمانی که از شبکه بی بی سی پخش شد.
../../detail/Video/943149
ویدئو | حمله جلیقه زردها به نمادهای سرمایه‌داری فرانسه
جلیقه زردهای فرانسه اعتراضات خود را دوباره از سر گرفته و در دور جدید اعتراضات، نمادهای سرمایه داری این کشور اروپایی در سیبل حملات قرار گرفته اند. بانک های فرانسوی که به نوعی نماد سرمایه داری و کاپیتالیسم تلقی می شوند امروز ساعت ها در آتش سوختند. همچنین...
../../detail/Video/942911
ویدئو | اعتراض تخم مرغی یک نوجوان به اظهارات نژادپرستانه سناتور استرالیایی
یک نوجوان استرالیایی با زدن تخم مرغ به سر سناتور "اَنینگ" به اظهارات نژادپرستانه وی اعتراض کرد. این سناتور استرالیایی بعد از عملیات تروریستی کشتار مسلمانان نیوزیلند، مسلمانان مهاجر را مقصر و سزاوار این مصیبت دانسته بود.
../../detail/Video/942867
ویدئو | محاکمه 10 زن در در دادگاه ویژه جرایم تروریستی عربستان!
نخستین جلسه دادگاه کیفری رسیدگی به اتهام‌های ده کنشگر سعودی، بار دیگر توجه نهادهای حقوق بشری جهان را به وضعیت زنان در عربستان جلب کرد. در این دادگاه که ویژه رسیدگی به جرایمی در پیوند با «تروریسم» است و معمولا احکام سنگینی صادر می‌کند، تنها خانواده متهمان...
../../detail/Video/942668
آخرین خبر
Top