خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ السبت ١٢ جمادى الأولى ١٤٤٠ Saturday, January 19, 2019
آخرین مطالب کلید واژه
بازداشت کشیش آمریکایی به اتهام آزار جنسی کودکان

مقامات قضائی آمریکا از صدور حکم بازداشت برای یک کشیش خبر دادند که در پی بررسی‌های اخیر قضائی به آزار جنسی نوجوانان متهم شده است.

کم خونی کودکان ایرانی / نقش ژنتیک در بروز چاقی

رئیس انجمن علمی تغذیه کودکان ایران،بااشاره به مطالعه‌ای که درسال ۹۱درکشورانجام شده است،گفت:نتایج این مطالعه نشان می‌دهد ۱۷درصدکودکان ۱۵تا ۲۳ماهه دچارکم خونی بوده اند.

خشم کامبیز دیرباز از آزار کودکان گل فروش / عکس

کامبیزدیربازبا انتشارپستی درصفحه اینستاگرامش به آزارواذیت کودکان گل فروش واکنش تندی نشان داد.

واکنش مهناز افشار به آزار و اذیت کودکان گلفروش

مهنازافشاردرتوییترهشدارداد که با انتشارتصاویرچهره کودکان موردظلم واقع شده آینده آن‌ها راتحت تاثیرقرارندهیم.

فاکتورهای پر خطر سکته در کودکان را بشناسیم

سکته درافرادبزرگسال عمدتا ناشی ازفشارخون بالا،تپش نامنظم قلب وسفت شدن عروق خونی است.امااین شرایط درکودکان اتفاقی نادراست.

رشد استخوان‌ها در قرن ۲۱ زودتر متوقف می‌شود

پژوهشگران می‌گویندرشد استخوان‌های کودکان اکنون نسبت به قرن گذشته زودترمتوقف می‌شودواین موضوع برزمان‌بندی درمان‌های استخوانی تاثیرگذاراست.

تشنج در کمین کودکان مبتلا به آنفلوآنزا

یک متخصص بیماری‌های عفونی گفت:مدارس یکی ازمکان‌های اصلی انتشارآنفلوانزاست.

طعنه به نمایندگان درباره ازدواج زود هنگام کودکان

دستیارحقوق شهروندی معاونت رئیس جمهور درامور زنان وخانواده، همزمان باردطرح افزایش سن ازدواج کودکان درمجلس گفت:این طرح درشورای فقهی و حقوقی معاونت امورزنان دردستورکارقرارگرفته واین معاونت بنا داردکه این مسئله راباردیگربه شکل یک لایحه مطرح کند.

تصاویر/ عواقب خطرناک شکست آتش بس در الحدیده

کودکان یمن بر اثر محاصره سخت کشورشان توسط عربستان سعودی روزهای سختی را پشت سر می گذارند؛ در صورت شکسته شدن آتش بس در الحدیده، شرایط برای آن ها سخت تر نیز خواهد شد.

کاهش سن پوکی استخوان به زیر ۳۰ سال

رییس دفتربهبودتغذیه جامعه وزارت بهداشت ضمن اشاره به مصرف پایین "شیر" درایرانیان وتاکیدبرلزوم اجرای برنامه شیرمدرسه بویژه برای مناطق محروم،در عین حال ازکاهش سن پوکی استخوان در کشور به زیر ۳۰سال خبرداد.

راه حل های مفید برای درمان زردی نوزادان

زردی نوزادان ازهمان روزهای اولیه تولد آغازمی شود؛ علائم آن معمولاً با زردی پوست وگاهی چشم‌هابروز می‌کند،زردی ابتداتنهاصورت رادر برمی‌گیرداما رفته‌رفته قفسه سینه،ناحیه شکم،پاهاوکف پاواندامهای تحتانی را نیزدرگیرمی‌کند.

ویدئو | تحریم کالاهای سعودی به روشی جالب

ویدئویی که در شبکه های اجتماعی عرب زبان منتشر شده و دست به دست می شود که در آن به کاربران توصیه می شود از خرید کالاهای #سعودی اجتناب کنند تا در کشتار #کودکان یمن سهیم نباشند.

فضای مجازی کودکان را « دروغگو » می‌کند

نتایج یک بررسی جدیدنشان می‌دهد،رسانه‌های اجتماعی نسل کودکان رادروغگومی‌کند.

یک سوم کودکان انگلیس در فقر زندگی می‌کنند

«ان‌بی‌سی» گزارش داد؛ یک سوم کودکان انگلیس در فقر زندگی می‌کنند و فقر کودکان در بریتانیا با خروج انلگیس از اتحادیه اروپا بدتر هم خواهد شد.

تصاویر/ اسباب بازی های کودکان مهاجر

رویترز در تصاویری به اسباب بازی های کودکان در کاروان های مهاجرین پرداخت و نوشت: شرایط زندگی مهاجران در مرزها در اصلا خوب نیست.

ویدئو | بابانوئل دریایی

بابانوئل دریایی درآکواریوم شهرگوادالاخارادرمکزیک کودکان راخوشحال می‌کندغواصان باپوشیدن لباس بابانوئل ازشیشه‌های آکواریوم این شهربه کودکان وپدرومادرهایشان عید راتبریک می‌گویند.

سکوت کودکان نشانه چیست ؟

یک روانشناس گفت:سکوت کودکان موضوع مهمی است که می‌تواند علت‌های مختلفی داشته باشدبنابراین بهتراست خانواده‌هاباجدیت بیشتری به آن توجه کنند.

از سن پنج سالگی به کودکان فرصت یادگیری و آموزش بدهیم

معاون آموزش ابتدایی وزیرآموزش وپرورش توسعه سرمایه انسانی رامهم‌ترین اصل توسعه یافتگی دانست وتاکیدکردکه رسیدن به آن بدون درنظرگرفتن آموزش دوران کودکی امکانپذیرنیست.

اهدای پرنده صلح و دوستی به روحانی

جمعی از کودکان صلح سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با اهدای پرنده صلح و دوستی به رئیس جمهور از او خواستند تا پیام صلح و دوستی کودکان ایران را به جهان برساند.

منتظر دردسر‌های بلوغ زودرس باشید !

درحضورکودکان خودآرایی کمتری داشته وبرای اوتوضیح دهیدکه این کارمخصوص بزرگ ترهاست وبرای سلامت شمامضراست وهمواره دختران را به آراستگی متناسب باسن شان تشویق کنید.

تصاویر برگزیده
آر اس اس ادامه
گزارش تصویری از خیابان ها و بازارهای دمشق
خبرگزاری رسمی سوریه در گزارشی حال و هوای این روزهای خیابان ها و بازارهای پایتخت این کشور دمشق را به تصویر کشیده است که نشان از وجود استقرار و امنیت در این شهر است
../../detail/Photo/936041
عکس/ جهان در هفته ای که گذشت
../../detail/Photo/924961
عکس/ تلفات طوفان سهمگین فلورانس/ 12 کشته و یک میلیون آواره
طوفان فلورانس آمریکا با سرعت بیش از ۱۶۵ کیلومتر در ساعت در حرکت است و احتمال دارد سطح آب اقیانوس تا ۴ متر افزایش یابد. تاکنون 12 نفر کشته شده و حدود ۱۰ میلیون نفر تحت تاثیر قرار گرفته اند. یک و نیم میلیون نفر هم خانه هایشان را ترک کرده اند./ یورونیوز
../../detail/Photo/914857
گزارش تصویری ایندیپندنت از میزان نفرت شهروندان انگلیسی از رئیس جمهور آمریکا؛ بر روی برخی از پلاکاردها شعارهایی چون "مرگ بر ترامپ" و " ترامپ...
../../detail/Photo/914334
تصاویر/ حمله صهیونیست ها به جوانان فلسطینی
نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی به جوانان معترض فلسطینی در رام الله حمله کردند.
../../detail/Photo/912641
گزارش تصویری از زلزله روز یکشنبه کرمانشاه
../../detail/Photo/911502
ویدئوهای برگزیده
آر اس اس ادامه
ویدئو | حمله گسترده سایبری به اطلاعات مقامات آلمانی
ایران اینترنشنال: گروهی از هکرهای ناشناس اطلاعات شخصی سیاستمداران آلمانی از جمله مشخصات حساب بانکی و شماره تماس آنها را در شبکه توییتر منتشر کردند.گستردگی و حجم بالای اطلاعات افشا شده باعث شد تا دولت آلمان از سازمان ملی اطلاعات آمریکا درخواست کمک کند.
../../detail/Video/935217
ویدئو | سفر وزیرخارجه آمریکا به خاورمیانه با هدف مقابله با ایران!
صدای امریکا در گزارش از سفر ضد ایرانی پمپئو به خاورمیانه: وزیر خارجه آمریکا قرار است در روزهای آینده به هشت کشور در خاورمیانه زا جمله مصر سفر نماید. مقابله با فعالیت های مخرب جمهوری اسلامی ایران از جمله موضوع های عمده این سفر یک هفته ای است.
../../detail/Video/935194
ویدئو | ‏کارمندان دولت: پول خرید غذا و دارو نداریم؛ قسط وام‌ها هم عقب افتاده!
گزارش شبکه سی‌ان‌ان از دوهفته تعطیلی دولت ‎آمریکا | ‏کارمندان دولت: پول خرید غذا و دارو نداریم. قسط وامها هم عقب افتاده! زباله ها جمع آوری نشده. توالت‌های عمومی هم قابل استفاده نیست و گوشه و کنار خیابون مدفوع انسان دیده میشود.
../../detail/Video/934947
ویدئو | ایران به دنبال خرید پهپادهای جنگنده چینی است
../../detail/Video/934937
ویدئو | اظهارات ابهام‌آمیز و متناقض ترامپ درباره خروج نیروهای آمریکایی از سوریه
بی بی سی: ترامپ که دو هفته پیش گفته بود خیلی سریع از سوریه خارج خواهد شد؛ حالا تصمیم جدیدی گرفته و گفته فعلا از سوریه خارج نخواهد شد و از کُرد ها حمایت خواهد کرد
../../detail/Video/934935
ویدئو | کارشناس شبکه من‌وتو: ایران غلط کرده ۸ سال جنگیده!
ناصر اعتمادی کارشناس وطن فروش شبکه من و تو، دفاع مردم ایران از خود در هشت سال حمله عراق به کشورمان که با پشتیبانی کشورهای آمریکایی، غربی و عربی صورت گرفت را اشتباه خوانده و با گستاخی می گوید «ایران غلط کرده ۸ سال جنگیده!!»
../../detail/Video/934821
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز

ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top