عارف، رقیب اصلی و رنگ انتخاباتی خود را مشخص کرد
معاون اول دولت اصلاحات در پاسخ به اینکه می‌توانید با اختیارات فعلی رئیس جمهور کار کنید؟ اظهار داشت: بله ان‌شا‌ءالله کار می کنیم.

محمد رضا عارف در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات کشور گفت: رقیب اصلی من عدم حضور مردم است و اگر مردم نیایند شکست خورده‌ام اما اگر بیایند پیروز هستم.

 

وی در پاسخ به این سوال که آقای احمدی‌نژاد مطرح کرده که نمی‌تواند برنامه‌های خود را اجرا کند و خاتمی نیز در گذشته تاکید داشت، افزود: آقای احمدی‌نژاد در 8 سال خیلی دستش باز بود. معاون اول دولت اصلاحات در پاسخ به اینکه می‌توانید با اختیارات فعلی رئیس جمهور کار کنید؟ اظهار داشت: بله ان‌شا‌ءالله کار می کنیم.

 

عارف در خصوص اینکه گفته می‌شود هاشمی‌رفسنجانی می‌خواهد برای حضور از نام مقام معظم رهبری سوءاستفاده کند، گفت: من اظهار نظری ندارم.

 

 

وی همچنین در پاسخ به این سوال که رنگ انتخاباتی شما چیست، افزود: همه رنگ‌ها را دوست دارم چون دربرگیرنده همه قومیت‌ها هستند اما رنگ سفید دربرگیرنده همه رنگها است.

 

همسر محمد رضا عارف که در چند نشست انتخاباتی او را همراهی کرد، در هنگام ثبت نام در ستاد انتخابات کشور حاضر نشد.

 

شایان ذکر است، مهدی کروبی در انتخابات 88 رنگ سفید را به عنوان رنگ انتخاباتی خود برگزیده بود. رنگ سبز نیز که رنگ انتخاباتی موسوی بود، به مصطفی کواکبیان رسیده است.

 

101

برای مشاهده اخبار انتخاباتی جام اینجا کلیک کنید

 

کد خبر: 179614
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۰
چاپ خبر

جام نیوز
اخبار رسانه های برون مرزی