خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠ Friday, April 26, 2019
آرشیو مطالب
گروه خبری:     از تاریخ:     تا تاریخ:    
حمله سلطنت طلبان و «آمدنیوز» به محمدرضا گلزار +عکس
سوال محمدرضا گلزار از شرکت کننده برنامه باعث حمله گسترده ضدانقلاب و سلطنت طلبان به این بازیگر محبوب سینما و تلویزیون شد.
۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۳:۵۹
ضد انقلاب این بار به «همایون شجریان» حمله کرد +عکس
رسانه های معاند همچون رادیو زمانه نیز با انتقاد از همایون شجریان این گونه از اقدامات را به معنای شکست کمپین‌های ضد حجاب اجباری و به ویژه مسیح علینژاد دانست.
۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۳:۳۶
نخستین مجلس خبرگان قانون اساسی
در دوازدهم مرداد سال 1358 انتخابات خبرگان قانون اساسي صورت گرفت و در 28 مرداد آن سال نيز اولين جلسه مجلس خبرگان قانون اساسي با پيام حضرت امام (ره)، آغاز گرديد.
۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۳:۲۶
رادیو بی بی سی: «حالا دقیقا نیمه شب است»
مقدمات كودتايي كه در روز 28 مرداد 1332، به عمر حكومت مصدق خاتمه داد، از ده ماه قبل از آن، در پاييز 1331، فراهم آمده بود و طرح اوليه آن نيز پس از بازگشت چرچيل به مقام نخست‏ وزيري انگلستان در مهرماه 1331، تهيه گرديد.
۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۳:۱۹
سینما رکس آبادان
28 مرداد یاد آور خاطرات تلخی برای ایرانیان است، فاجعه سینما رکس آبادان، زمانی اتفاق افتادند که مردم ایران سعی داشتند تا دست بیگانگان و استبداد را از کشور کوتاه کنند اما ظالمان برای ایجاد رعب وحشت دست به چنین جنایت هولناکی زدند.
۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۳:۰۸
آیت الله سید محمد تقی خوانساری و نماز باران
در شهريور 1320 كه متفقين در ايران به طور انبوه حضور يافتند، در آن موقع موجي از قحطي و نابساماني در كشور به راه افتاد. اشغال هنوز ادامه داشت كه زمين‌هاي مساعد و وسيع شهر قم – كه به صورت ديم كشت مي‌شد – با گذشت دو ماه بهاري از سال 1323 هنوز تشنه بودند.
۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۲:۵۶
به مناسب شهادت باقر العلوم علیه السلام
شکافنده علوم
دایر نمودن مدارس علمی در زمان باقر العلوم علیه السلام در مدینه، کوفه، قم، ری، خراسان و… از محورهای شکوفایی فرهنگی به شمار می رود. در این مدارس ده ها نفر از فرزانگان، از دانش، شکوفا کننده ی دانش پیامبران، بهره ها بردند.
۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۲:۴۳
در روز نیمکت نشینی ملی پوش ایرانی برایتون؛
جهانبخش و یارانش مقابل منچستر یونایتد پیروز شدند
تیم فوتبال برایتون با نتیجه پر گل سه بر دو مقابل منچستر یونایتد به برتری دست یافت.
۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۲:۲۷
کنایه کارشناس عرب زبان شبکه «من و تو» به شورای امنیت +عکس
اقدامات وحشیانه سعودی ها در یمن باعث واکنش "نجاح محمدعلی" شد.
۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۲:۲۵
روز عرفه چه روزی است؟
گرچه در روز عرفه حضور در كنار قبر مطهر سيد الشهدا عليه السلام ونيز تشرف به حج و وقوف در صحراي عرفات فضيلت و توفيق عظيمي است كه بسياري از ما از آن محروميم، اما دعا و درخواست از پيشگاه خداوند رحمان و رحيم در عصر روز عرفه براي هركس در هر كجا كه باشد بسيار مغتنم است .
۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۲:۲۵
روز سد الابواب چه روزی است؟
در این روز به امر پیامبر (ص) همۀ درهای منازل اصحاب به طرف مسجد پیامبر (ص) بسته شد ، جز در خانۀ امیرالمؤمنین (ع) که به دستور خاص الهی آن را نبستند.
۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۲:۲۳
نقشه دوم ترامپ برای ایران
کامبیز محمودی مدعی شده است برنامه دوم تیم سیاست خارجی ترامپ، حمایت از ایجاد یک شرکت رسانه ای خصوصی با سرمایه خصوصی است، که اجزای آن شامل تلویزیون، رادیو، روزنامه و رسانه های اجتماعی است.
۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۲:۲۳
تاریخچه عرفات و اعمال روز عرفه
عرفه یکی از زمان‌های مورد توجه نزد خداوند است که درهای رحمت را بروی مردم باز می‌کند و عرفات نیز از جمله سرزمین‌هایی است که در آن، خداوند به آن برکت داده و خصائص زیادی را دارا است.
۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۲:۲۲
هرجا آمریکا هست، آشوب و افراط گرایی و دیکتاتوری تولید می‌شود
" در عراق داعش را جایگزین صدام حسین کردیم. در لیبی آشوب را جایگزین قذافی کردیم. در یمن اسفناکترین بحران انسانی در جهان را آفریده ایم. کودتای سیسی و سرکوب های او هم حاصل نفوذ آمریکا در مصر است."
۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۱:۴۱
سوالات یک سلطنت طلب از مدیر آمدنیوز +فیلم
از ابتدای آغاز به کار آمدنیوز، همواره سوالاتی درباره منابع مالی این کانال ضدانقلابی و رابطه اش با صهیونیست ها و سعودی ها مطرح بوده است.
۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۱:۲۴
آخرین خبر
Top