خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ الخميس ١٦ شوّال ١٤٤٠ Thursday, June 20, 2019
آرشیو مطالب
گروه خبری:     از تاریخ:     تا تاریخ:    
پیش‌بینی سخت آینده در بازار مسکن 
آذرماه روند رو به رشد بازار مسکن یک ساله می‌شود. با توجه به رکود تورمی بازار مسکن، قاعدتا باید در ماه‌های آینده رشد ماهانه قیمت‌ها کاهش پیدا کند، اما با توجه به نوسان متغیرهای موثر بر بازار مسکن، پیش‌بینی وضعیت آینده این بازار مقداری دشوار شده است.
۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۲۳:۱۰
افراد « درون‌گرا » و « برون‌گرا » چه ویژگی‌هایی دارند ؟
همه مادوست داریم که خودمان رابهتربشناسیم.یکی ازبهترین روش ها برای شناخت خودودیگران این است که تیپ شخصیتی خودراپیداکنیم وبرای مثال بدانیم درونگراهستیم یا برونگرا؟ برای پاسخ این پرسش با یک روانشناس به گفت‌وگو نشستیم.
۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۹:۲۰
بیمه شده بیکار چه مراحلی را برای گرفتن بیمه بیکاری باید طی کند ؟
سازمان تأمین اجتماعی به افرادی که به طور غیر ارادی از کار بیکار شده‌اند، با شرایطی خاص بیمه بیکاری می‌دهد.
۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۹:۱۲
عجیب‌ترین سپرده‌گذاری جهان !
مکانی زیرزمینی حومه شهر انگلیسی "ساسکس" که ضدبمب،اشعه رادیو اکتیو،مقاوم دربرابرسیل ودمای آن منفی 20درجه سانتی گرادبوده ،قفسه هایی حاوی دانه های گیاهان ذخیره شده (19هزار مجموعه برای بیش از 39هزارنوع گیاه) قرارگرفته که ازکشورهای گوناگون جمع آوری شده است.
۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۹:۰۳
رازهایی که برخی از کشورهای جهان آن ها را پنهان می کنند !
ماتابه الان درباره ی هرکشورومقصدی که درسرتاسر جهان برای شما صحبت کردیم، اشاره به جاذبه ها، فرهنگ وآداب و رسوم،تاریخ .......اماامروزمی خواهیم برای شما،حقایقی درباره ی کشورهای جهان بگوییم که حتی خودشان ازبیان آن ها خجالت زده می شوند!
۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۹
با شکست پرسپولیس ۲ باخت اخیرمان جبران می‌شود
علی حمودی، مدافع - هافبک تیم فوتبال پیکان تأکید کرد که آنها باید با شکست دادن پرسپولیس، باخت برابر تراکتورسازی و پارس جنوبی را جبران کنند.
۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۷
اعتراض اقتصاددان مشهور به اعدام سلطان سکه
محمد طبیبیان، از صاحب‌نظران اقتصادی کشور از اعدام وحید مظلومین و دستیارش انتقاد کرد.
۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۵
شاید این بنا‌های مشهور را موجودات فضایی‌ ساخته باشند !
همه جای دنیامردم شاهداشیای پرنده ناشناسی بوده‌اندکه درآسمان پروازمی‌کرده‌اند،اماظاهرابرخی مکان‌ها بیشترازجا‌های دیگرموردتوجه بازدیدکنندگان فرازمینی بوده اندکه دراین مطلب باآن‌ها آشنا می‌شوید.
۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۳۹
آمار می گوید:
پرسپولیس قوی در دفاع، ضعیف در حمله
تیم فوتبال پرسپولیس از همین هفته دوباره به لیگ برتر برمی گردد تا به دنبال افزایش امتیازاتش باشد.
۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۳۰
آیت الله سبحانی کمک به مردم یمن را واجب کرد
در این برهه از زمان بر مؤمنین واجب است به کمک غذایی و درمانی مردم یمن بشتابند و به هر وسیله صدای مظلومانه آن ها را به گوش جهانیان برسانند.
۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۲۷
انتصاب دو سفیر آمریکا با محوریت تقابل با ایران
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از مجلس سنای این کشور خواسته، با اعزام «متیو تولر» به عنوان سفیر جدید آمریکا در عراق ـ که به نگاه ضد ایرانی مشهور است ـ موافقت کنند.
۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۲۳
درخواست از دادستانی برای ورود به ادعاهای ظریف
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه با اشاره به ادعای وزیر امور خارجه مبنی بر پول شویی‌ در کشور و عدم ارائه مستندات، از دادستان کشور خواست تا به عنوان مدعی العموم به این موضوع ورود کند.
۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۲۰
بازگشت ۲ بازیکن مصدوم استقلال، خیال شفر را راحت کرد
دو بازیکن تیم فوتبال استقلال که به دلیل آسیب دیدگی نامشان در لیست نیم فصل اول آنها قرار نداشت، برای نیم فصل دوم بدون مشکل در خدمت تیم خواهند بود.
۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۰
ویدئو / این سرعت‌گیرها به راننده‌های خوب جایزه می‌دهند !
بعدازاین همه رشدتکنولوژیک،وقتش رسیده که سرعت گیرها هم به روز شوند.گروهی به نام coreبه تازگی سرعت گیرهوشمندی ساخته اندکه اگرسرعت مجازرارعایت کنیدخودبخودپایین می رودو بدون اینکه سرعت خودروراکم کنیدمی توانید ازروی آن ردشوید.درغیراین صورت عاقبت خوشایندی درانتظارخودرویتان نیست!
۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۵۷
پرسپولیس برای قهرمانی در سوپر جام جشن می گیرد
مسئولان باشگاه پرسپویس برای تحویل کاپ قهرمانی سوپرجام و همچنین نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا قصد برگزاری جشن دارند که به زودی آن را برگزار خواهند کرد.
۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۴۵
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top