خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸ الجمعة ٢١ ذو الحجّة ١٤٤٠ Friday, August 23, 2019
چه کسانی به خلیج فارس و ایران عظمت دادند؟!
علی علیزاده، از فعالان رسانه ای در این خصوص نوشت: « اوج دفاع شما ملی‌گرایان و ایرانگرایان و باستانگرایان گردنبند فروهر است و کوروش و خشایار نامیدن فرزندان و امضای طومار اینترنتی اعتراض به اسم خلیج عربی. این بچه حزب‌اللهی‌ها و سپاهی ها بودند که با گذشتن از جان و با رمز «یا ابوالفضل» و «یا حسین» خلیج را دوباره «فارس» کردند و به ایران عظمت دادند.»
۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۱
وقتی محور عربی-عبری-غربی سر جای خود می‌نشیند!
فرشاد توماج، کارشناس سیاسی مقیم سوئد در خصوص اقدام متقابل ایران در توقیف نفتکش انگلیسی نوشت: «تا ٢ ماه قبل که سیاست "صبر استراتژیک" بود، بصورت نگران‌کننده‌ای تهدیدهای کلامی و عملی علیه ایران چه از جانب اسرائیل، آمریکا یا اعراب افزایش می‌یافت منتها در ماه اخیر که ایران تهاجمی شده، اعراب در سکوت کاملند، آمریکا تهدیدهایش محدود و قسما باتلاش برای گفتگو جایگزین و اسرائیل هم رفتار محتاطانه‌تری در پیش گرفته است.»
۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۷
واکنش های کاربران شبکه‌های اجتماعی به توقیف نفتکش
از مقایسه چگونگی توقیف ایران و انگلیس تا وعده رهبران الهی
۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۰۱:۱۱
درخواست محاکمه رئیس جمهور
علی خضریان،مدیر مسئول روزنامه فرهیختگان در حساب توییرش به نامه "ریاست جمهوری" در مورد تخصیص بودجه صدا‌وسیما انتقاد کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۹:۰۵
کارشناس بی‌بی‌سی: با گرگ نمیشود مذاکره کرد وقتی سرت در دهان اوست
"علی قلیزاده" پژوهشگر دانشگاه علم و فناوری چین که به عنوان کارشناس در تلویزیون بی بی سی حضور پیدا می‌کند، در حساب توییترش به طرفداران مذاکره مجدد با امریکا انتقاد کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۷:۵۹
روایت علی علیزاده از نرم افزار محبوب FaceApp
برخی از کارشناسان فضای مجازی معتقدند که این نرم افزار حریم خصوصی کاربران را نقض کرده و به اطلاعات و تصاویر آنان دست می یابد.
۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۸
واکنش ضرغامی به ماجرای تحریم مالی صداوسیما توسط دولت
حال عزت الله ضرغامی، رئیس سازمان صداوسیما در صفحه توئیتر خود نوشت: «گاندو ترسیم دو دیدگاه متفاوت نسبت به مسئله ی "نفوذ" است. برجسته سازی این دو تفکر، لازمه ی هویت نمایشی و دراماتیک سریال است. همکاران دولتی، "ویدئو چک" را کنار بگذارند و به روح پیام توجه کنند. این دو نگاه، کم و بیش در درون همه ی نهاد های کشور به چشم می خورد.»
۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۶
ناراحتی دولت از صداوسیما به خاطر شوخی با برجام!
محمدرضا شهبازی از طنزپردازان کشور در صفحه توئیتر خود نوشت: «خود رئیس دفتر رئیس جمهور نامه زده برای پیگیری یک آیتم دو دقیقه ای #طنز که در برنامه عصرانه شبکه افق اجرا کردم درباره #برجام.این حجم از انتقاد خود رئیس دفتر رئیس جمهور مملکت ها!»
۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۸
بگومگوی کارمندان رسانه‌های دولتی انگلیس و آمریکا
حمابت مجری بی بی سی از یک توئیت موجب عصبانیت مسیح علی‌نژاد شد/ علی‌نژاد: چنین کارمندانی هرگز نمی‌توانند در یک رسانه، بی‌طرفی را رعایت کنند؛ روسای بی بی سی پاسخگو باشید!
۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۲۲:۵۱
حمام کردن کودکان غزه
۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۲۲:۲۱
واکنش سیدمحمود رضوی به «صفر» کردن بودجه صداوسیما توسط دولت
سید محمودرضوی، تهیه کننده سینما و تلویزیون در این خصوص نوشت: «ظاهرا دولت محترم اینبار به جای پناه بردن بخدا از بستن دهان منتقدان،باید بخدا پناه ببرد ازآجر کردن نان #هنرمندان وکارمندان #صداوسیما ! جناب آقای دکتر روحانی بخش عمده‌ی بودجه ای که شما درسه ماهه دوم سال صفر کردید،دستمزد فعالیت هنری هنرمندانی است که در سال۹۶ در کمپین شما بودند!
۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۷:۴۶
کنایه یک فعال رسانه ای به خبرنگاران بی بی سی فارسی
احسان سلطانی، از کارشناسان رسانه ای مقیم ایتالیا با مقایسه ای میان این مصاحبه و مصاحبه بی بی سی فارسی با پمپئو، در این خصوص نوشت: «مصاحبه چالشی BBC جهانی با ظریف را مقایسه کنید با مصاحبه تشریفاتی BBC فارسی با پمپئو؛که در آن گفت مردم ایران باید گرسنگی بکشند تا علیه حکومت اعتراض کنند. باشد تا کمی کارکنان BBC فارسی مصاحبه چالشی با مقامات را یاد بگیرند. نه اینکه وقتی به مقامات ایرانی می‌رسند شجاع و حرفه‌ای شوند.»
۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۲
پاسخ جالب مجری BBC به فعال ضدانقلاب
مجری بی بی سی به توییت احمد باطبی در مورد این رسانه اعتراض کرد و نوشت: خودت هفته قبل مهمان شبکه‌ ما بودی!
۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۱:۳۲
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top