خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸ الجمعة ٢١ ذو الحجّة ١٤٤٠ Friday, August 23, 2019
کنایه داریوش سجادی به «ربع پهلوی»
داریوش سجادی در کانال تلگرامی خود خطاب به ربع پهلوی نوشت: «حالا پدرت در اوج قدرت بود و دست بوسش بودند، تو هنوز به قدرت نرسیدی دوست داری دستت را ببوسن؟!»
۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۷:۱۰
خبرنگار بی بی سی: حضور «بورل» در اتحادیه اروپا خبر خوبی برای ایران است
مهرداد فرهمند، خبرنگار حوزه خاورمیانه بی بی سی فارسی در خصوص جانشین موگرینی در صفحه توئیتر خود نوشت: « با رفتن خانم موگرینی، خوسپ (یوسف) بورل وزیرخارجه چپگرای اسپانیا برای مسئولیت امورخارجه اتحادیه اروپا نامزد شده که اگر این جایگاه را به او بسپارند، خبر خوبی برای ایران است. لابی عربستان و اسرائیل هم بشدت علیه بورل در تکاپوست.
۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۷:۱۷
شیوه جالب «ایران اینترنشنال» برای جذب مخاطب؛ «شام» می‌دهیم!
به نظر می رسد شبکه ایران اینترنشنال با چنان بحران جذب مخاطب مواجه است که برای پر کردن صندلی برنامه های خود مجبور به «شام» دادن شده است!
۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۶:۱۳
واکنش حمزه غالبی به تحریم ها: این هم می گذرد با سربلندی!
با این وجود ایران که نفع خود از این توافق را قطع شده می بیند به صورت گام به گام اقدامات متوازنی را در برابر بدعهدی های طرف های مقابل انجام می دهد اما نکته جالب توجه آنجاست که طرف های اروپایی و آمریکایی بدون توجه به بدعهدی های خود نسبت به ایران ابراز تاسف می کنند!
۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۷:۲۱
محسن میلانی:
«اینستکس» چسب زخمی که درد بزرگ را دوا نمی‌کند
محسن میلانی، تحلیلگر رسانه های معاند نیز با موثر ندانستن اینستکس در صفحه توئیتر خود نوشت: «اينستكس با ۴ يا ۵ ميليون يورو و بدون واريز کردن درآمد نفت ایران به آن مثل یک چسب زخم کوچکی است که درد بزرگی را دوا نخواهد کرد.»
۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۴:۵۸
واکنش مهدی محمدی به افزایش ذخایر غنی شده اورانیوم
مهدی محمدی، از کارشناسان سیاسی در خصوص این موضوع نوشت: «خبر عبور ایران از سقف ۳۰۰ کیلویی اورانیوم کم غنی شده گام راهبردی است که معادلات را جابجا خواهد کرد. تا وقتی فشار ادامه دارد به جای مذاکره، باید حمله کرد. گام بعدی می تواند کاهش همه تعهدات کلیدی در برجام از جمله در حوزه های بازرسی ها، تحقیق و‌ توسعه و انباشت مواد باشد.»
۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۶:۵۷
اقدام جالب توجه یک نانوایی در کمک به نیازمندان
فرشاد مهدی پور، از فعالان رسانه ای در توئیتر خود نوشت: «وضع معیشت بده، گرونی از در و دیوار می‌باره، خرید رفتن سخت شده و... اما کافی‌ه چشمامون رو به دور و برمون بندازیم و ببینیم که #خبر_خوب هم چقد زیاده. نانوایی‌ای در تهران، دیشب.»
۱۳۹۸/۰۴/۹ - ۲۱:۱۳
وقتی بی سوادی کارشناس نظامی-دفاعی بی بی سی آشکار می‌شود!
حسین دلیریان، از خبرنگاران حوزه نظامی در رشته توئیتی به بررسی اشتباهات گزارش بی بی سی در خصوص سرنگونی پهپاد گلوبال هاوک پرداخت.
۱۳۹۸/۰۴/۹ - ۱۶:۵۶
تدبیر بی نظیر امام خمینی از نگاه تحلیلگر قطری
پایداری جمهوری اسلامی در سالیان گذشته باعث شده تا بسیاری از تحلیلگران به دنبال کشف رموز اکسیر جاودان جمهوری اسلامی باشند.
۱۳۹۸/۰۴/۹ - ۱۴:۱۵
واکنش ظریف به اظهارات اخیر ترامپ علیه ایران | عکس
وزیر امور خارجه، روز پنجشنبه با انتشار یک پیام توییتری، به رویکرد دونالد ترامپ در روز‌های اخیر واکنش نشان داد.
۱۳۹۸/۰۴/۶ - ۲۰:۱۵
مردم بحرین، پرچم فلسطین را در خانه های خود برافراشتند
مردم بحرین در محکومیت و مخالفت با این نشست پرچم های فلسطین را در کنار پرچم بحرین در خانه های خود برافراشته اند.
۱۳۹۸/۰۴/۴ - ۱۶:۰۶
سرنگونی پیشرفته ترین پهپاد جهان، دلیلی بر رد ادعای امریکا در ماجرای نفتکش ها
اگر امریکاییها مدعی هستند که پهپادی در جنوب ایران مشغول تصویربرداری از نفتکش ها بوده و ایران نتوانسته آن را ساقط کند، امروز انهدام پهپاد پیشرفته و گران قیمت امریکایی نشان می دهد که اگر پهپادی مزاحم باشد، ایران آن را منهدم می کند.
۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۹:۴۳
حسین دهباشی: ثواب سرنگونی پهپاد گلوبال هاوک تقدیم به روح شهید تهرانی مقدم
انهدام پهپاد جاسوسی گلوبال هاوک که از جمله گران قیمت ترین تجهیزات نظامی آمریکا بوده و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنبا در آن به کار رفته است موجی از شور و خوشحالی را در شبکه های اجتماعی به دنبال داشت.
۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۶:۵۵
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top