خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ الثلاثاء ١٣ جمادى الثانية ١٤٤٠ Tuesday, February 19, 2019
پراید 45 میلیون تومان شد! /پراید کیلو چند آخه!؟
کاریکاتور/قیمت خودروها در بازار: پراید 111 به 42میلیون تومان- تیبا2 هم 49میلیون تومان - 206صندوق‌دار 81میلیون- پارس‌تندر 100میلیون و پژو پارس 95میلیون تومان شده است!
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۷
سامانه توزیع گوشت اینترنتی متوقف شد!
کاریکاتور/در حالی سامانه فروش اینترنتی گوشت سهمیه بند‌ی متوقف شد که در چند ماه گذشته بیش از دو برابر نیاز کشور واردات گوشت انجام شده اما به دلیل توزیع نامناسب آن به دست مصرف کنندگان اصلی نمی‌رسد و قیمت‌ها در بازار نه تنها تنظیم نشده بلکه افزایش هم یافته است!/ بخشی از این گوشت‌های وارداتی توسط دلالان جابجا و احتکار می‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۲۲:۰۰
وزیر نفت: افزایش قیمت سوخت تا میزانی خواهد بود که مردم تحمل کنند!
وزیر نفت ۲۱آذر۹۷: دولت برای سهمیه‌بندی یا تغییر قیمت بنزین برنامه ای ندارد! / وزیر نفت ۱۰بهمن۹۷: غیر از سهمیه‌بندی و افزایش قیمت راه دیگری در زمینه سوخت نداریم/ افزایش قیمت سوخت تا میزانی خواهد بود که مردم تحمل کنند. بلاشک افزایش قیمت سوخت آثار تورمی نیز در جامعه خواهد داشت!
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۱:۰۰
کاریکاتور؛
زنگنه: اروپایی‌ها جواب‌ تلفن ما را نمی‌دهند!
زنگنه: بعد از تحریم فقط ترکیه است که از جمع کشورهای اروپایی از ما نفت می‌خرد و اروپایی‌ها به هیچ وجه از ایران نفت برداشت نمی‌کنند؛ با این که دو کشور اروپایی عملاً مجوز خرید نفت از ایران را دارند. ما بارها با آنها تماس گرفته‌ایم اما جواب تماس ما را نمی‌دهند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۰
کاریکاتور؛
فرار مالیاتی 7 هزار میلیاردی پزشکان
عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت:آنچه درباره مالیات بر درآمد پزشکان گفته می‌شود رقمی حدود ۷هزار میلیارد است که متأسفانه رقمی بسیار کمتر به عنوان مالیات سالیانه از این بخش، پرداخت می‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۶:۳۰
بحران قیمت در بازار گوشت!
کاریکاتور/صادرات گوشت و مرغ، عامل گرانی قیمت 100 هزار تومانی!
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۲۰:۳۰
صادرات مرغ ممنوع شد!
در جلسه ستاد تنظیم بازار که به ریاست رحمانی، وزیر صمت برگزار شد اعضا مصوب کردند، صادرات مرغ برای اسفند ماه امسال و فروردین سال ۹۸ ممنوع شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۵
عیدی یک میلیون تومانی کارمندان!
هیات دولت به ریاست روحانی، میزان پاداش آخر سال (عیدی سال 98) کارکنان دستگاه‌های اجرایی، نیروهای مسلح، نیروی انتظامی و قوه قضاییه و سایر دستگاه­های اجرایی مشمول قوانین خاص مبلغ ۱۰ میلیون ریال تعیین کرد!
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۱:۳۱
سردرگمی مردم و سامانه پیامکی بسته حمایتی دولت
اعلام شماره سامانه پیامکی بسته حمایتی دولت موجب سردرگمی مردم شده و در این میان، مسئولین سازمان بهزیستی و وزارت رفاه اقدامی جهت شفاف سازی انجام نداده اند.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۲۰:۳۰
آزمایش موفقیت آمیز افزایش قیمت خودرو با تغییر مدیر!
رئیس سازمان بازرسی: طبق بررسی صورت گرفته، کتباً مجوزی به سایپا یا خودروسازی های دیگر برای افزایش قیمت داده نشده است.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۷:۰۰
فروش خاک ایران به خارج از کشور ممنوع شد!
کاریکاتور/نمایندگان مجلس انتقال خاک را به خارج از کشور ممنوع کردند. هر که دست به این کار زند به مجازات‌های تعزیری محکوم می‌شود .
۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۲۰:۰۰
اولتیماتوم وزیر صنعت به خودروسازان
افزایش دوباره 3 تا 7 میلیونی محصولات خودروسازان طی دو هفته!
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۱:۰۲
روحانی: دولت ما بیشترین انتقادپذیری را در تاریخ داشته است
کاریکاتور/روحانی: دولت ما بیشترین انتقادپذیری را در تاریخ ایران داشته است!/ اما بررسی‌ها نشان می‌دهد صدها پرونده و شکایت علیه رسانه‌های و منتقدان دولت تشکیل شده است!
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰
دکتر روحانی: درخت عامل بارش باران است!
کاریکاتور/روحانی در جمع مدیران جهاد کشاورزی: هرچه درخت و مرتع بیشتر باشد ابر بیشتر می‌بارد، وقتی شما آنجا را خشک می‌کنید ابر از آنجا رد می‌شود، ابر به پایینش نگاه می‌کند و می‌بیند خبری نیست و کویر است، می‌رود جای دیگر می‌بارد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۰
اگه می‌تونی منو بگیر!
کاریکاتور/ایران‎خودرو و سایپا دوباره قیمت محصولات خود را گران کردند/به دنبال صدور مجوز افزایش قیمت انواع خودروها توسط دولت، لیست جدید قیمت انواع محصولات سایپا اعلام شد. براساس این لیست افزایش قیمت ها در محصولات سایپا از 30 تا 87 درصد تعیین شده است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۰:۰۰
آخرین خبر
Top