خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ الأربعاء ١٦ صفر ١٤٤١ Wednesday, October 16, 2019
فیلم | وقتی جوان آلمانی، بی‌بی‌سی را سنگ روی یخ کرد!
بی‌بی‌سی رسانه ای با قدمت صد ساله‌، همواره از اعتبار و اقبال جهانی به خود می گوید اما این بار شهروندان آلمانی این اعتبار را زیر سوال بردند. یک جوان آلمانی، با لفظی رکیک، درخواست مصاحبه خبرنگار این شبکه را رد می کند؛ اقدامی که با استقبال دیگر حاضران روبرو می شود.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۵۲
فیلم | سناریوهای عجیب همکاران روح الله زم درباره بازداشت مدیر آمدنیوز
بازداشت روح الله زم چنان شوکی به اپوزیسیون وارد کرده است که امیرعباس فخرآور و علی جوانمردی از همکاران او، درباره نحوه بازداشت زم توسط اطلاعات سپاه پاسداران، به تناقض گویی افتادند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۰۲
نجاح محمدعلی در گفت‌وگو با جام‌نیوز؛
فیلم| عربستان برای ما انتحاری فرستاده اما ایران شهید!
نجاح محمدعلی تحلیلگر عراقی در پاسخ به سخنان تفرقه افکنانه شبکه سعودی گفت: «آ‌ن‌ها غلط می‌کنند که این حرف‌ها را میزنند! ما عراقی‌ها خادم زوار امام حسین(ع) هستیم، بالاخص ایرانی‌ها؛ عراقی‌های زیادی از اهل سنت و حتی مسیحیت به رهبر ایران علاقه دارند، زیرا آیت‌الله خامنه‌ای عراق را از دست داعش نجات داده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۳:۵۱
فیلم | شبکه سعودی: روح الله زم هنوز در پاریس است!
"قاسم درانی" مدیر شبکه بیان و دوست روح الله زم در شبکه ایران اینترنشنال گفت: آقای زم تا 24 ساعت پیش در پاریس بوده و از اینکه می گویند او را به داخل مرزهای ایران کشانده اند، دروغ است. حدس من بر این است او هنوز در پاریس است، ما دولت فرانسه را مسئول جان و امنیت آقای زم می دانیم.
۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۱:۲۹
فیلم | خروج آمریکا از برجام، شیرخفته پارسی را بیدار کرده است
"سیگورد نیوباوئر" تحلیلگر روابط آمریکا و کشورهای حاشیه خلیج فارس در بی‌بی‌سی گفت: حمله به تأسیسات نفتی عربستان، این کشور را در گوشه ای قرار داده است و ایرانی ها درحال تحقیر سعودی ها هستند. خروج آمریکا از برجام شیرخفته پارسی را بیدار کرده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۵۵
فیلم | واکنش یار غار روح الله زم به بازداشت مدیر آمدنیوز
امیرعباس فخرآور، از دوستان نزدیک روح الله زم با اشاره به بازداشت مدیر آمدنیوز گفت: «سرنوشت بدی در انتظارش خواهد بود.»
۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۱۷
فیلم | بازداشت روح الله زم، وهابی ها را هم شوکه کرد!
بازداشت روح الله زم که پس از مستند ایستگاه پایانی دروغ، به کارشناس ثابت شبکه های وهابی تبدیل شده بود، عوامل شبکه کلمه را شوکه کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۵
فیلم | خبرنگاری که برای تخریب اربعین، خود را به حماقت زد!
خبرنگار ایران اینترنشنال، درخواست مسئولان برای بازگشت زودتر ایرانی ها از اربعین به دلیل استقبال گسترده و برای جلوگیری از شلوغی در مرزها و خدمات رسانی بهتر را نشانه عدم امنیت ایرانی ها در عراق دانست!
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۷
فیلم | مسیح علینژاد در فاکس نیوز: هیچ ملتی به آمریکا اعتماد ندارد!
مسیح علینژاد، از فعالان ضدحجاب در گفتگو با شبکه فاکس نیوز آمریکا اظهار داشت: رئیس جمهور آمریکا کُردها رادر مقابل ترکیه تنها گذاشت. فکر نمیکنم دیگر هیچ ملتی به آمریکا اعتماد داشته باشد. جمهوری اسلامی و روسیه پشت بشار اسد ایستادند، بشار جنگ را بُرد. خیلی ها می‌پرسند آیا آمریکا میخواهد از متحدانش در سوریه حمایت کند؟ آیا دولت آمریکا قابل اعتماد است؟
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۶
فیلم | تصاویری وحشتناک از طوفان هاگیبیس در ژاپن
طوفان سهمگین هاگیبیس در ژاپن باعث خسارات گسترده و کشته و زخمی شدن ده ها نفر شده است. در تصاویر زیر بخشی از خرابی های گسترده این طوفان را مشاهده خواهید کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۵
فیلم | مناظره داغ در شبکه اسرائیلی؛ تبانی ریاض و تل‌آویو برای ترور قاسم سلیمانی
«الیف صباغ» کارشناس فلسطینی و «عبدالحمید الغبین» کارشناس سعودی، در بخش عربی شبکه اسرائیلی "i24" درباره ایران به مشاجره پرداختند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۰
دلایل تمایل سعودی‌ها برای مذاکره با ایران از نظر کارشناس بی‌بی‌سی:
فیلم| «ناامیدی» عربستان از آمریکا و شکست کشاندن «جنگ» به داخل ایران
«دلایل تمایل سعودی‌ها برای مذاکره با ایران: 1- ناامیدی و دلسردی عربستان از آمریکا؛ بن‌سلمان با رابطه نزدیکی که با ترامپ دارد مطمئن بود اگر اتفاقی بیفتد آمریکا به کمک عربستان می‌آید ولی این اتفاق نیفتاد. 2-شکست کشاندن جنگ به داخل ایران؛ جنگی که قرار بود به داخل ایران کشیده شود به داخل عربستان کشیده شد. 3-شکست سیاست‌های بن‌سلمان در یمن.»
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۱
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top