خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ السبت ١٧ ذو القعدة ١٤٤٠ Saturday, July 20, 2019
کارشناس بی‌بی‌سی: تنها کشوری که از منافع برجام بهره‌ای نبرده ایران است
سینا عضدی پژوهشگر مرکز تحقیقات استراتژیک دانشگاه فلوریدا: اروپا و آمریکا منافعی که قرار بود از برجام ببرند دارند می‌برند و تنها کشوری که از منافع برجام بهره ای نبرده، ایران است. «اینستکس» فقط در ارتباط با تجارت دارو و غذا است که از اول هم تحریم نبودند حال آنکه مسئله اصلی برای ایران فروش نفت است
۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۵:۱۲
تصاویر / بازدید ولیعهد سعودی از موزه هيروشيمای ژاپن
شاهزاده محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در جریان سفر خود به ژاپن برای حضور در نشست گروه 20 امروز از موزه صلح هیروشیما که در ان آثار باقی مانده از حمله اتمی آمریکا به شهر هیروشیما به نمایش گذاشته شده است، بازدید کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۹ - ۱۶:۳۷
تصاوير / بازگشت تظاهرکنندگان به خیابان‌های بصره
در درگیری‌های معترضان شهر بصره با نیروهای پلیس محلی چندین تن زخمی شدند. در میانه اعتراضات شهر بصره بر سر کمبود خدمات اساسی چندین معترض در درگیری با نیروهای پلیس زخمی شده‌اند.
۱۳۹۸/۰۴/۹ - ۱۶:۲۹
کارشناس بی‌بی‌سی: دست‌کم گرفتن «توانایی ایران» برای ضربه‌زدن به اقتصاد جهانی «احمقانه» است
🎥 فرانک گاردنر، خبرنگار امور امنیتی بی‌بی‌سی: احمقانه خواهد بود برای آمریکایی ها اگر بخواهند توانایی ایران برای صدمه زدن به اقتصاد جهانی را دست کم بگیرند. ایران قدرت سایبری بسیاری قوی دارد و از موشک‌های‌بالستیک بسیار زیادی برخودار است که میتواند پایگاه های نظامی آمریکا در منطقه را هدف قرار دهد.
۱۳۹۸/۰۴/۸ - ۱۳:۵۵
نشست سران گروه جی 20 به روایت تصویر
نشست سران و رهبران گروه ۲۰ در شهر اوساکا ژاپن فعالیت خود را آغاز به کار کرده است.
۱۳۹۸/۰۴/۷ - ۱۸:۲۵
گزارش بی‌بی‌سی از اولین مناظره انتخاباتی آمریکا با موضوع «روابط با ایران»
گزارش بی‌بی‌سی از اولین مناظره انتخاباتی نامزدهای حزب دموکرات آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری آینده ایالات متحده؛ روابط با ایران، بخش قابل توجه‌ این مناظره بود. چاشنی همه بحث‌ها، انتقاد از رئیس جمهور بود، برخی #ترامپ را بزرگترین خطر برای امنیت ملی آمریکا خواندند...
۱۳۹۸/۰۴/۶ - ۱۹:۰۲
ویدئو | رقص و پایکوبی صهیونیست ها در قلب منامه پایتخت بحرین
در این ویدئو تعدادی از اسرائیلی هایی که در نشست بحرین حضور یافته اند و همچنین «جیسون گرینبلات» نماینده آمریکا در خاورمیانه را نشانمی دهد که در حال رقص و پلایکوبی در معبد قدیمی یهودیان در منامه پایتخت بحرین هستند و شعار زنده باد یهود، زنده باد دولت اسرائیل سر می دهند.
۱۳۹۸/۰۴/۵ - ۱۷:۲۶
کارشناس بی‌بی‌سی: تحریم‌های اخیر خنده‌دارترین تحریم‌ها بود؛ مردم ایران همه خندیدند
محمدرضا سبزعلیپور، تحلیلگر اقتصاد سیاسی ایران، در گفتگو با شبکه بی بی سی با رد این ادعا که تحریم های اخیر آمریکا بزرگترین تحریم ها بود گفت: تحریم‌های اخیر خنده‌دارترین تحریم‌ها بود؛ مردم ایران نگاه کمدی به این تحریم ها دارند و همه به این اقدام آمریکا خندیدند.
۱۳۹۸/۰۴/۵ - ۱۶:۲۳
ویدئو | پاسداری از زبان فارسی به سبک ربع پهلوی!
اخیرا ویدئویی از ربع پهلوی در ایالات متحده پخش شده که وی به کررات از جملات انگلیسی در میان سخنرانی خود استفاده کرده که موجب تمسخر کاربران فضای مجازی شده است! این در حالی است که وی برای انجام فعالیت های براندازانه خود همواره مبالغ فراوانی از سعودی دریافت کرده و از طرفی مدعی میراث داری از نژاد آریایی است!
۱۳۹۸/۰۴/۴ - ۲۳:۱۱
کارشناس بی‌بی‌سی: تحریم آیت‌الله خامنه‌ای تاثیری بر اقتصاد ایران ندارد/ شکست استراتژی ترامپ
«تاکنون کمپین فشار حداکثری علیه ایران، نتایج حداقلی برای ترامپ به همراه داشته و ایران نه پای میز مذاکره برگشته، نه سیاست منطقه‌ای اش را تغییر داده و نه در ایران آشوبی بپا شده که منجر به تغییر رژیم شود؛ اهداف استراتژیک دولت ترامپ محقق نشد.»
۱۳۹۸/۰۴/۴ - ۱۴:۱۰
ویدئو| تعجب کارشناس ایران‌اینترنشنال از تحریم رهبر انقلاب توسط ترامپ
حسین علیزاده، تحلیلگر مسایل بین‌الملل در گفتگو با شبکه ایران‌اینترنشنال: در چهل سال گذشته سابقه‌ نداشت که روسای جمهور آمریکا نهاد مرجعیت را تحریم کنند؛ تحریم آقای خامنه‌ای برخلاف ادعای همیشگی آمریکا مبنی بر هوشمندانه بودن تحریم‌ها، مطلقا هوشمندانه نبود.
۱۳۹۸/۰۴/۴ - ۱۲:۴۱
ایران اینترنشنال بررسی کرد:
ویدئو| چرا ترامپ از حمله به ایران ترسید؟
ترس ترامپ از تبعات بسیار سنگین این حمله برای آمریکا پس از گزارش ایران به شورای امنیت درباره ورود پهپاد آمریکایی به آسمان این کشور. مخالفت پنتاگون و کنگره با جنگ امریکا با ایران و از دست رفتن کنترل بازی فشار و تحریم بر ایران
۱۳۹۸/۰۴/۳ - ۱۶:۱۷
ایران اینترنشنال: ارزیابی واشنگتن پست از توانایی ایران برای پاسخ به حمله احتمالی آمریکا:
« از چالش جدی نیروی نظامی یک میلیون نفری ایران برای آمریکا در منطقه تا درتیررس موشک‌های ایران بودن 15هزار نیروی آمریکایی در قطر و بحرین و احتمال حمله به 22 هزار نیروی آمریکایی در منطقه از سوی نیروهای تحت حمایت ایران در سوریه، لبنان، عراق، افغنستان، یمن و بستن تنگه هرمز توسط ایران.
۱۳۹۸/۰۴/۳ - ۱۳:۵۵
ویدئو|حمایت کارشناس بی بی سی از مواضع جمهوری اسلامی
ویکتوریا طهماسبی استاد دانشگاه و تحلیلگر رسانه :از زمانیکه امریکا فهمید با کودتا نمی تواند کشور ها را تحت مدیریت درآورد سعی کرد با جنگ روانی ذهن ها و قلب ها را مدیریت کند . اکنون شاهد چنان بمباران رسانه ای بر ذهن وقلب مردم ایران هستیم که به ترور رسانه ای رسیده است و اضطراب و نا امیدی عمومی را در میان مردم ایران ایجاد کرده است
۱۳۹۸/۰۴/۲ - ۲۲:۰۶
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top