خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ الأحد ٥ رمضان ١٤٣٩ Sunday, May 20, 2018
تنها "یک" سال پس از انتخابات ریاست‌جمهوری:
اصلاح‌طلبان به دولت روحانی لقب «بی‌تدبیر» دادند/ تناقض؛ خصلت جدایی‌ناپذیر اصلاح‌طلبان +عکس
روزنامه اصلاح طلب جهان صنعت هم که سال گذشته به شدت از حسن روحانی حمایت نمود و اعتدال را سازنده می دانست امروز به مناسبت وضعیت نامناسب اقتصادی کشور تیتر زد: "رکود تولید در دولت بی تدبیر".
۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۶
سواستفاده اصلاح طلبان از فوت گوینده سیما!
قاسم افشار درگذشت، خبری که برخلاف چند سال اخیر این بار دیگر شایعه نبود؛ گوینده قهار خبر در صدا وسیما این بار خود خبر صدا و سیما بود.
۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۰۱:۰۹
بازهم «تکرار» اصلاح طلبان
بعد از خروج آمریکا از برجام و تصمیم دولت برای ادامه توافق با اروپاییان، همان تیترها و صحبت های سه سال پیش باز هم به گوش می رسد.
۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۲
یادداشت وارده؛
هنگام حمله سگ چه کنیم؟
ایران هیچگاه خواهان شروع جنگ نبوده است، اما اگر قرار باشد جنگی شروع شود این جمهوری اسلامی ایران است که فاتحانه به آن پایان خواهد داد. هشت سال جنگ تحمیلی، جنگ 33 روزه لبنان، مقاومت 22 روزه غزه و... همه و همه نشان از اقتدار جمهوری اسلامی ایران دارد.
۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۴
از امضای کری تا تضمین موگرینی
هر آن چه مخالفان برجام راجع به آن نگران بودند اتفاق افتاد؛ اما باور اینکه راه را اشتباه رفته اند سخت بود و پر هزینه، در نتیجه تمام هم و غمشان شد توجیه و تفسیر که روح و جسم برجام از هم جداست و تا کنون نقض فاحشی صورت نگرفته است.
۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۹
آزموده را آزمودن خطاست!
دکتر حسن روحانی سال 92 در جریان مناظرات انتخاباتی مدعی شد که مذاکره با آمریکا راحت تر از اروپا است؛ چرا که او معتقد بود اروپایی ها کدخدا دارند و در هر مسئله ای باید از او اجازه بگیرند پس اگر ما مستقیما سراغ مذاکره با خود کدخدا برویم راحت تر نتیجه خواهیم گرفت.
۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۷:۵۰
هجمه منافقین به رسانه‌های ایرانی/ به خواست مردم احترام بگذارید!
سایت گروهک منافقین با انتشار یادداشتی، به تخریب رسانه های ایرانی پرداخته و به آن ها پیشنهاد داده، به خواست مردم احترام بگذارند!
۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۳
نفوذ گروهک منافقین در آمریکا/ چرا ترامپ به تروریست‌ها تمایل دارد؟
سال گذشته میلادی، مقام‌های پیشین آمریکا، خواستار همکاری ترامپ با منافقین شدند... گذشت زمان نشان داد که دونالد ترامپ نیز بی‎تمایل به همکاری با تروریست‌ها نیست.
۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۴
وضعیت توافق هسته‎ای در نگاه رسانه‌های جهان؛
ورود به سرزمین ناشناخته با خروج از برجام/ ترامپ درحال تکرار اشتباه بوش است
احتمال عملی شدن تهدید ترامپ درباره برجام و پیامدهای ناشی از آن، محور گزارش ها و تحلیل های بسیاری از رسانه های جهان قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۵:۴۱
واکنش های بین المللی به شوی تبلیغاتی نخست وزیر رژیم صهیونیستی؛
از صهیونیست ها تا کارشناسان غربی، سخنان نتانیاهو را جدی نگرفتند!
اظهارات نتانیاهو که بی شباهت به شوی وی در سال 2015 در سازمان ملل نبود آنقدر به دور از واقعیت و احمقانه ترتیب داده شده بود که حتی صدای رسانه های غربی و اسرائیلی را هم در آورد.
۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۲
غربی‌ها احساس خطر کردند؛
پای «عفو بین‌الملل» به ماجرای تلگرام باز شد/ درخواست کمک از آمازون و گوگل
عفو بین الملل، دست به دامان کمپانی های "آمازون"، "گوگل"، "مایکروسافت" و "اپل" شده تا به کمک تلگرام بیایند و مدعی شده این اقدامات در راستای حمایت از حقوق بشر می باشد.
۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۸
بحث داغ رسانه‌های دنیا درباره ایران/ تهران «انتقامی تاثیرگذار» خواهد گرفت
«اقدامات ایرانی ها پس از حوادثی که بر منافعشان در خاورمیانه [غرب آسیا] تاثیر می گذارد، نشان داده که این واکنش ها به تاخیر می افتند اما موثر خواهند بود.»
۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۲۵
یادداشت وارده؛
نتایج دیپلماسی منفعلانه
نتانیاهو توافق هسته‌ای جامعه جهانی با ایران در سال ۲۰۱۵ را یک "توافق وحشتناک" خواند و گفت: این توافق هرگز نمی‌بایست امضا می‌شد زیرا بنابر ادعای او "این توافق بر دروغ استوار است."
۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۳
بازی با زنان در بیت‌العدل بهائیان!
آن‌ها در حالی مدعی برابری حقوق زن و مرد شده‌اند که در این فرقه ضاله، زن‌ها اجازه عضویت در حلقه اصلی سران را ندارند!
۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۵۵
ادامه توهمات اپوزیسیون؛
خلاء قدرت پس از فروپاشی در ایران!/ کنایه فعال سلطنت‌طلب به مشاور ربع پهلوی
پرهام مدعی شده نگران «خلاء قدرت» در ایران است، اما تقی زاده، بی سوادی سیاسی‌ وی را به رخش می کشد و به پرهام کنایه می زند که باید درباره مفهوم خلاء در گیاه‎شناسی صحبت کند.
۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۵:۲۸
آخرین خبر
Top