خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ الأربعاء ٢٩ ربيع الثاني ١٤٣٩ Wednesday, January 17, 2018
سناریوی اسرائیل برای ایران؛ القای ناامیدی، ایجاد ناامنی
" در فایل صوتی منتشره از گفتگوی روح الله زم با مامور موساد یک جمله مهم ردوبدل شده که به نظر برنامه پیش روی ماه های آینده موساد در داخل کشور است. "
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۹:۱۷
تقلای دشمنان برای مهندسی معکوس بحران سوریه در ایران
انتقال آشوب به شهرهای کوچک، حمله به مراکز نظامی و دولتی و بسیج و بانکها و حتی خودروهای آتش نشانی و شلیک گلوله به مردم، به معنی این است که آشوبگران نیابتی با خط دهی سرویس های اطلاعاتی بدنبال مهندسی معکوس بحران سوریه در ایران هستند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۶
عباس عبدی:
اعتراضات اخیر جز استهلاک بیشتر سرمایه اجتماعی نتیجه دیگری ندارد
عباس عبدی می‌گوید: اعتراضات اخیر یا آنچه که در آینده رخ دهد، جز استهلاک بیشتر سرمایه اجتماعی و از میان بردن نظم و آرامش نتیجه دیگری ندارد.
۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۹:۰۴
تلاش غربی‌ها برای راه‌اندازی داعش ایرانی
غربی‌ها که با داعش توانستند به برخی از اهداف خود در کشورهای اسلامی برسند، حالا به فکر افتاده‌اند تا داعش ایرانی را هم راه اندازی کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۲۰:۰۵
حجت بر همه تمام شد
"حجت بر همه تمام شد و استمرار جهت گیری های قبلی این گروه کاملا غیر قابل پذیرش است و مطلقا نسبتی با انقلابی گری و عدالت خواهی ندارد."
۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۷:۵۵
هدیه با ارزش عربستان به ایران
الاخبار در تحلیلی به تحولات ناشی از رفتار ناشیانه سعودی ها در ارتباط با لبنان پرداخت.
۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۰:۲۰
آمدنیوز به جای «هوچی‌گری» از مردم «عذرخواهی» کند
اگر اعتراف روح‌الله زم به اینکه آمدنیوز "ری‌استارت"را در ایران مطرح کرد و ابراز خوشحالی و تبریک گفتن او به "محمدحسینی"به خاطر اینکه موفق شده یک جنبش خراب‌کار را در ایران سازماندهی نماید، حمایت رسمی از "ری‌استارت" نیست، پس نام اینکار چیست؟
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۰۸:۳۶
تغییر محوریت کارگزاران از دکترحسن به مهندس محسن
آیت الله هاشمی رفسنجانی رهبرمعنوی حزب کارگزاران شمرده می شد؛ هر چند تردید وجود دارد که این حزب کاملا به دیدگاههای او وفادار بوده باشد.
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۰۸:۱۲
اصلاح طلبان در تله روحاني گير افتاده اند
آيا جريان اصلاحات بر سر روحاني دچار شکاف مي شود؟ اين سوالي است که با ديدن مواضع متفرق اصلاح طلبان اين روزها احساس مي شود.
۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۰۸:۱۱
شکست زودهنگام حضور سلبریتی های ایران در دنیای سیاست
یکی از اتفاقاتی که در انتخابات ریاست جمهوری 96 رخ داد، حضور پررنگ هنرمندان و ورزشکاران در حمایت از نامزدها بود؛ اتفاقی که گرچه در سال های گذشته نیز رخ داده بود اما در انتخابات امسال بیش از پیش خودنمایی می کرد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۳۴
ذوق و شوق ناشیانه سعودی ها پس از ادعاهای ضدایرانی هیلی
به دنبال اظهارات نسجیده نیکی هیلی که موشک های شلیک شده یمنی ها به فرودگاه ریاض را به رغم اظهارات سازمان ملل، ساخت ایران اعلام کرده بود، عربستان سعودی بلافاصله با استناد به این سخنان خواستار مقابله جهانی با ایران شد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۳۱
الماس با ارزشی برای انگلیس که در ایران زندانی است
با سفر وزیر خارجه انگلیس به ایران، خصومت ها و نقشه های شوم انگلیسی ها علیه ایران بار دیگر در ذهن ها زنده شد.
۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۸:۴۱
پشت پرده سفر جانسون به تهران؛ از برجام موشکی تا زندانیان دو تابعیتی
در حالی وزیر خارجه انگلیس به تهران سفر کرده است، با توجه به سیاست های خبیث آلود این روباه پیر، باید ملاحظاتی را در نظر گرفت.
۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۶:۱۸
گزارش «صبح نو» از توییت تامل برانگیز معاون سیاسی وزارت کشور دولت اصلاحات؛
حمایت ایران از جریان مقاومت؛ مشکل اصلی برخی اصلاح‌طلبان
روزنامه صبح نو در گزارشی به عزم اصلاح‌طلبان برای آغاز یک پروژه تأمل‌برانگیز اشاره کرده است، پروژه‌ای که با یادداشت نقیب‌زاده آغاز و با روزنامه اصلاح‌طلب جامعه فردا ادامه پیدا کرد و حالا با اظهارات آقای مصطفی تاجزاده وارد مرحله‌ای تازه‌ای شده است.
۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۳
فرافکنی سعودی ها پس از رسوایی گروگانگیری سعد حریری
پس از توطئه ناکام عربستان سعودی علیه لبنان و حزب الله که با گروگانگیری سعد حریری نخست وزیر لبنان و وادار کردن وی به استعفا، به رسوایی ریاض در سطح منطقه و جهان منجر شد، حالا وزیر خارجه این کشور بدون اشاره به دخالت های آشکار و عجیب ریاض در بیروت و منطقه، ایران و حزب الله را متهم کرده که لبنان را به گروگان گرفته اند.
۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۶
آخرین خبر
Top