خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ الأربعاء ٤ رجب ١٤٣٩ Wednesday, March 21, 2018
آمدنیوز به جای «هوچی‌گری» از مردم «عذرخواهی» کند
اگر اعتراف روح‌الله زم به اینکه آمدنیوز "ری‌استارت"را در ایران مطرح کرد و ابراز خوشحالی و تبریک گفتن او به "محمدحسینی"به خاطر اینکه موفق شده یک جنبش خراب‌کار را در ایران سازماندهی نماید، حمایت رسمی از "ری‌استارت" نیست، پس نام اینکار چیست؟
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۰۸:۳۶
تغییر محوریت کارگزاران از دکترحسن به مهندس محسن
آیت الله هاشمی رفسنجانی رهبرمعنوی حزب کارگزاران شمرده می شد؛ هر چند تردید وجود دارد که این حزب کاملا به دیدگاههای او وفادار بوده باشد.
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۰۸:۱۲
اصلاح طلبان در تله روحاني گير افتاده اند
آيا جريان اصلاحات بر سر روحاني دچار شکاف مي شود؟ اين سوالي است که با ديدن مواضع متفرق اصلاح طلبان اين روزها احساس مي شود.
۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۰۸:۱۱
شکست زودهنگام حضور سلبریتی های ایران در دنیای سیاست
یکی از اتفاقاتی که در انتخابات ریاست جمهوری 96 رخ داد، حضور پررنگ هنرمندان و ورزشکاران در حمایت از نامزدها بود؛ اتفاقی که گرچه در سال های گذشته نیز رخ داده بود اما در انتخابات امسال بیش از پیش خودنمایی می کرد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۳۴
ذوق و شوق ناشیانه سعودی ها پس از ادعاهای ضدایرانی هیلی
به دنبال اظهارات نسجیده نیکی هیلی که موشک های شلیک شده یمنی ها به فرودگاه ریاض را به رغم اظهارات سازمان ملل، ساخت ایران اعلام کرده بود، عربستان سعودی بلافاصله با استناد به این سخنان خواستار مقابله جهانی با ایران شد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۳۱
الماس با ارزشی برای انگلیس که در ایران زندانی است
با سفر وزیر خارجه انگلیس به ایران، خصومت ها و نقشه های شوم انگلیسی ها علیه ایران بار دیگر در ذهن ها زنده شد.
۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۸:۴۱
پشت پرده سفر جانسون به تهران؛ از برجام موشکی تا زندانیان دو تابعیتی
در حالی وزیر خارجه انگلیس به تهران سفر کرده است، با توجه به سیاست های خبیث آلود این روباه پیر، باید ملاحظاتی را در نظر گرفت.
۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۶:۱۸
گزارش «صبح نو» از توییت تامل برانگیز معاون سیاسی وزارت کشور دولت اصلاحات؛
حمایت ایران از جریان مقاومت؛ مشکل اصلی برخی اصلاح‌طلبان
روزنامه صبح نو در گزارشی به عزم اصلاح‌طلبان برای آغاز یک پروژه تأمل‌برانگیز اشاره کرده است، پروژه‌ای که با یادداشت نقیب‌زاده آغاز و با روزنامه اصلاح‌طلب جامعه فردا ادامه پیدا کرد و حالا با اظهارات آقای مصطفی تاجزاده وارد مرحله‌ای تازه‌ای شده است.
۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۳
فرافکنی سعودی ها پس از رسوایی گروگانگیری سعد حریری
پس از توطئه ناکام عربستان سعودی علیه لبنان و حزب الله که با گروگانگیری سعد حریری نخست وزیر لبنان و وادار کردن وی به استعفا، به رسوایی ریاض در سطح منطقه و جهان منجر شد، حالا وزیر خارجه این کشور بدون اشاره به دخالت های آشکار و عجیب ریاض در بیروت و منطقه، ایران و حزب الله را متهم کرده که لبنان را به گروگان گرفته اند.
۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۶
سکوت غربی ها در برابر سیاسی کاری سعودی ها در ورزش!
رئیس فدراسیون فوتبال عربستان تاکید کرد که نماینده‌های این کشور در لیگ قهرمانان آسیا نه در ایران به میدان خواهند رفت و نه در قطر.
۱۳۹۶/۰۹/۹ - ۱۲:۰۴
حاشیه های یک نامه غیرمنصفانه
آقای احمدی نژاد در نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری _ بدون اشاره به اینکه خود هشت سال عالی ترین مقام اجرائی کشور و حتی مسبب برخی مشکلات فعلی بوده است_ با سیاه نمایی و بی انصافی، تمام مشکلات گذشته و حال کشور را متوجه دیگران کرده است.
۱۳۹۶/۰۹/۹ - ۰۱:۴۴
نقدی بر عملکرد این روزهای رئیس جمهور سابق/ خودت به قانون پایبندی؟
انتشار یک فایل ویدئویی از رئیس جمهور سابق و هجمه به قوه قضائیه بحث‌های متفاوتی را به‌وجود آورده است.
۱۳۹۶/۰۹/۸ - ۱۴:۲۹
تحلیلی بر «بست نشینی» نزدیکان احمدی‌نژاد
« زير سوال بردن عدالت قوه قضائيه، فقط ايجاد تصوير فاقد عدالت از يک قوه نيست؛ بلکه ضربه اي به تصوير عدالت طلبانه نظام اسلامي تلقي مي شود. از اين رو واکنش خردمندانه در اين موضوع اهميت زيادي دارد...»
۱۳۹۶/۰۹/۵ - ۱۵:۳۲
اعتراف تلخ صهیونیستها؛
ناقوس‌مرگ بلوک عربی به صدا درآمد/ شکست بزرگ مقابل ایران
«در نهایت ناقوس مرگ بلوک عربی که برای مقابله با ایران در حال شکل گیری بود به صدا درآمده؛ این همان بلوک عربی است که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در سفر اخیر خود به ریاض در ماه می گذشته، با افتخار از آن سخن به میان آورده بود...»
۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۱
حربه کثیف غربی‌ها برای ایجاد یاس و دلمردگی در جامعه ایرانی
"در واقع کاری که این رسانه ها انجام می دهند از طریق سبک خاصی از پمپاژ خبرهای منفی پی در پی با هدف ایجاد یاس و دلمردگی در قاطبه جامعه ایرانی است تا هیچ امیدی برای آینده باقی نمانده و کیست که نداد انسان ناامید در وضعیت هیستریک دست به هر اقدام و عملی می زند."
۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۸:۳۸
آخرین خبر
Top