خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ الأربعاء ٩ شعبان ١٤٣٩ Wednesday, April 25, 2018
تحلیلی بر «بست نشینی» نزدیکان احمدی‌نژاد
« زير سوال بردن عدالت قوه قضائيه، فقط ايجاد تصوير فاقد عدالت از يک قوه نيست؛ بلکه ضربه اي به تصوير عدالت طلبانه نظام اسلامي تلقي مي شود. از اين رو واکنش خردمندانه در اين موضوع اهميت زيادي دارد...»
۱۳۹۶/۰۹/۵ - ۱۵:۳۲
اعتراف تلخ صهیونیستها؛
ناقوس‌مرگ بلوک عربی به صدا درآمد/ شکست بزرگ مقابل ایران
«در نهایت ناقوس مرگ بلوک عربی که برای مقابله با ایران در حال شکل گیری بود به صدا درآمده؛ این همان بلوک عربی است که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در سفر اخیر خود به ریاض در ماه می گذشته، با افتخار از آن سخن به میان آورده بود...»
۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۱
حربه کثیف غربی‌ها برای ایجاد یاس و دلمردگی در جامعه ایرانی
"در واقع کاری که این رسانه ها انجام می دهند از طریق سبک خاصی از پمپاژ خبرهای منفی پی در پی با هدف ایجاد یاس و دلمردگی در قاطبه جامعه ایرانی است تا هیچ امیدی برای آینده باقی نمانده و کیست که نداد انسان ناامید در وضعیت هیستریک دست به هر اقدام و عملی می زند."
۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۸:۳۸
پشت پرده اتهام های اخیر آل سعود علیه ایران
ظاهرا مقامات عربستان سعودی توقع داشتند که سه سال پشت سر هم مردم بی گناه یمنی را قتل عام کنند اما کاخ های شیشه ای آنها ترک هم نخورد.
۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۰۹:۳۰
منطق مواجهه نظام با کارکنان بی بی سی فارسی
«از كاركنان ايراني بي‌بي‌سي بايد پرسيد آيا شما در خدمت يك كشور متخاصم كه عليه وطن شما و دولت قانوني آن اقدام مي‌كند، نيستيد؟ آيا شما بخشي از ابزار انگليس در مبارزه با نظام جمهوري اسلامي نيستيد؟...»
۱۳۹۶/۰۸/۶ - ۱۰:۱۳
جنگ لفظی دونالد ترامپ با نمایندگان مجلس/ رفتار ترامپ مشمئزکننده است
اقدامات دونالد ترامپ در چند ماه گذشته از ریاست جمهوری اش، نه تنها با واکنش های تند بین المللی مواجه شده بلکه انتقادات شدید داخلی حتی از سوی هم حزبی هایش را هم در پی داشته است.
۱۳۹۶/۰۸/۳ - ۱۰:۱۵
یادداشت وارده؛
ایکاش دولت ما از دولت عراق یاد بگیرد/ نا اهل شده ایم
در ایام طلیعه ماه صفر هستیم، برای اهلش این روزها شاید سخت ترین و حزن آورترین ایام باشد.
۱۳۹۶/۰۸/۱ - ۱۲:۲۱
سناریوی غربی ها برای تحقق برجام های جدید
در حالی که ترامپ به هر بهانه ای علیه برجام سخنرانی می کند، کشورهای اروپایی تلاش می کنند به نوعی حفظ برجام را در گروی محدود شدن برنامه دفاعی ایران جلوه دهند و با سخنان دو پهلو و تهدید آمیز زمینه را برای تحقق برجام های 2 و 3 و ... آماده کنند.
۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۱
یادداشت اسپوتنیک؛
تروریست قلمداد کردن «سپاه» به ضرر آمریکایی‌هاست
بحث قرار دادن سپاه در لیست تروریسم در دوره های مختلف روسای جمهوری آمریکا از زمان کلینتون تا به حال چندین بار مطرح شده اما هر بار آن‌ها مجبور شدند به دلیل خطراتی که ممکن است این تصمیم برای نیروهای آنها به وجود آورد از این تصمیم عقب نشینی کنند.
۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۴
یادداشت سرهنگ آمریکایی در نشنال اینترست؛
نباید با ایران وارد جنگ شد/ ترامپ به توافق نیاز دارد
«تمایل به تخریب توافق هسته ای باعث مشکلات جدی و تخریب تدریجی دیپلماسی آمریکا خواهد شد. به وضوح می توان گفت که لغو یکجانبه توافق هسته ای توسط آمریکا بر خلاف منافع ما خواهد بود...»
۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۷:۰۰
مانیتورینگ جام؛
اوج‌گیری امپراتوری پارس/ حق وتو برای ایران!
«برای اندازه‌گیری قدرت ایران در خاورمیانه باید به تأثیری که این کشور تا امروز بر رویداد‌های آن و در تحمیل اراده‌اش بر دیگر کشور‌های منطقه گذاشته، توجه کنیم.»
۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۷:۴۸
یادداشت؛
«حجاب» خاکریز آخر است
«در مسیر بازنویسی نظری شریعت، حجاب نقطه شروع عقب‌روی ماست و در نهایت خواه‌ناخواه به نفی نظری اصل اقامه حکومت اسلامی هم خواهیم رسید.»
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۲:۳۶
گزارش ویژه؛
پایگاه لوکس در قلب پایتخت؛ هدیه جدید ملکه انگلیس به تشیع لندنی
عبارت "شعائر حسینی" اصطلاحی است که آن‌ها برای اعمالی نظیر «قمه زنی»، «خودزنی با تیغ»، «توهین به مقدسات سایر مذاهب» و... به‌کار می‌برند.
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۲۳:۱۷
گزارش تحلیلی؛
بهشت بی‌سانسور! +فیلم
ساختار لیبرال سرمایه‌داری، ثروت را در انحصار شرکت‌های بزرگ چندملیتی و کارتل‌های عظیم اقتصادی قرار می‌دهد و به‌صورت عادلانه در راستای ریشه‌کنی فقر و رفع مشکلات اقشار جامعه هزینه نمی‌شود.
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۸:۳۱
گزارش تحلیلی؛
ضربه سرنوشت‌ساز سرلشکر ایرانی به ژنرال‌های چشم‌آبی
اولین سفر در سطح رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ترکیه از ابتدای پیروزی انقلاب، با دعوت رسمی مقامات ترک و موافقت فرمانده معظم کل قوا انجام شد.
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۹:۱۳
آخرین خبر
Top