خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ الأحد ٩ ذو القعدة ١٤٣٩ Sunday, July 22, 2018
دکترین هسته‌ای جدید آمریکا درباره ایران
دکترین هسته‌ای جدید رئیس‌جمهور آمریکا که روز جمعه منتشر شد به تشریح سیاست‌های این کشور در قبال ایران پرداخته است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۰۹:۱۶
نمایش مضحک مدیر آمدنیوز برای پول بیشتر + فیلم
مدیر کانال ضدانقلابی آمدنیوز، در نمایشی مضحک مدعی شد که آمدنیوز هک شده تا شاید پول بیشتری به جیب بزند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۸:۰۰
انتخاب بزرگ اروپایی‌ها پیرامون تعهدات برجامی
اروپا، بویژه کشورهای آلمان، انگلیس و فرانسه که از امضاء کنندگان برجام به شمار می روند در آستانه یک انتخاب بزرگ پیرامون تعهدات برجامی و یکی از مهمترین مسئولیت های بین المللی خود قرار دارند. با توجه به ضرب الاجل چهار ماهه آقای ترامپ به کنگره آمریکا و اروپا برای باصطلاح رفع نقائص برجام ، زمان و فرصت چندانی برای این انتخاب باقی نمانده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۶:۴۹
آینده مبهم آمریکایی‌ها با دونالد ترامپ؛ از بهانه گیری علیه ایران تا حمله به مهاجران بی پناه
همزمان با ناکامی های آمریکا در عرصه بین الملل، بحران اقتصادی حاکم بر جهان، افزایش بدهی های دولت آمریکا و اعلان ورشکستگی کمپانی های بزرگ این کشور، ظهور شخصیتی به نام دونالد ترامپ، آینده آمریکا را بیش از پیش مبهم و نامعلوم کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۰
سناریوی اسرائیل برای ایران؛ القای ناامیدی، ایجاد ناامنی
" در فایل صوتی منتشره از گفتگوی روح الله زم با مامور موساد یک جمله مهم ردوبدل شده که به نظر برنامه پیش روی ماه های آینده موساد در داخل کشور است. "
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۹:۱۷
تقلای دشمنان برای مهندسی معکوس بحران سوریه در ایران
انتقال آشوب به شهرهای کوچک، حمله به مراکز نظامی و دولتی و بسیج و بانکها و حتی خودروهای آتش نشانی و شلیک گلوله به مردم، به معنی این است که آشوبگران نیابتی با خط دهی سرویس های اطلاعاتی بدنبال مهندسی معکوس بحران سوریه در ایران هستند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۶
عباس عبدی:
اعتراضات اخیر جز استهلاک بیشتر سرمایه اجتماعی نتیجه دیگری ندارد
عباس عبدی می‌گوید: اعتراضات اخیر یا آنچه که در آینده رخ دهد، جز استهلاک بیشتر سرمایه اجتماعی و از میان بردن نظم و آرامش نتیجه دیگری ندارد.
۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۹:۰۴
تلاش غربی‌ها برای راه‌اندازی داعش ایرانی
غربی‌ها که با داعش توانستند به برخی از اهداف خود در کشورهای اسلامی برسند، حالا به فکر افتاده‌اند تا داعش ایرانی را هم راه اندازی کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۲۰:۰۵
حجت بر همه تمام شد
"حجت بر همه تمام شد و استمرار جهت گیری های قبلی این گروه کاملا غیر قابل پذیرش است و مطلقا نسبتی با انقلابی گری و عدالت خواهی ندارد."
۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۷:۵۵
هدیه با ارزش عربستان به ایران
الاخبار در تحلیلی به تحولات ناشی از رفتار ناشیانه سعودی ها در ارتباط با لبنان پرداخت.
۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۰:۲۰
آمدنیوز به جای «هوچی‌گری» از مردم «عذرخواهی» کند
اگر اعتراف روح‌الله زم به اینکه آمدنیوز "ری‌استارت"را در ایران مطرح کرد و ابراز خوشحالی و تبریک گفتن او به "محمدحسینی"به خاطر اینکه موفق شده یک جنبش خراب‌کار را در ایران سازماندهی نماید، حمایت رسمی از "ری‌استارت" نیست، پس نام اینکار چیست؟
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۰۸:۳۶
تغییر محوریت کارگزاران از دکترحسن به مهندس محسن
آیت الله هاشمی رفسنجانی رهبرمعنوی حزب کارگزاران شمرده می شد؛ هر چند تردید وجود دارد که این حزب کاملا به دیدگاههای او وفادار بوده باشد.
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۰۸:۱۲
اصلاح طلبان در تله روحاني گير افتاده اند
آيا جريان اصلاحات بر سر روحاني دچار شکاف مي شود؟ اين سوالي است که با ديدن مواضع متفرق اصلاح طلبان اين روزها احساس مي شود.
۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۰۸:۱۱
شکست زودهنگام حضور سلبریتی های ایران در دنیای سیاست
یکی از اتفاقاتی که در انتخابات ریاست جمهوری 96 رخ داد، حضور پررنگ هنرمندان و ورزشکاران در حمایت از نامزدها بود؛ اتفاقی که گرچه در سال های گذشته نیز رخ داده بود اما در انتخابات امسال بیش از پیش خودنمایی می کرد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۳۴
ذوق و شوق ناشیانه سعودی ها پس از ادعاهای ضدایرانی هیلی
به دنبال اظهارات نسجیده نیکی هیلی که موشک های شلیک شده یمنی ها به فرودگاه ریاض را به رغم اظهارات سازمان ملل، ساخت ایران اعلام کرده بود، عربستان سعودی بلافاصله با استناد به این سخنان خواستار مقابله جهانی با ایران شد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۳۱
آخرین خبر
Top