خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ الجمعة ٧ ذو القعدة ١٤٣٩ Friday, July 20, 2018
پشت پرده سفر جانسون به تهران؛ از برجام موشکی تا زندانیان دو تابعیتی
در حالی وزیر خارجه انگلیس به تهران سفر کرده است، با توجه به سیاست های خبیث آلود این روباه پیر، باید ملاحظاتی را در نظر گرفت.
۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۶:۱۸
گزارش «صبح نو» از توییت تامل برانگیز معاون سیاسی وزارت کشور دولت اصلاحات؛
حمایت ایران از جریان مقاومت؛ مشکل اصلی برخی اصلاح‌طلبان
روزنامه صبح نو در گزارشی به عزم اصلاح‌طلبان برای آغاز یک پروژه تأمل‌برانگیز اشاره کرده است، پروژه‌ای که با یادداشت نقیب‌زاده آغاز و با روزنامه اصلاح‌طلب جامعه فردا ادامه پیدا کرد و حالا با اظهارات آقای مصطفی تاجزاده وارد مرحله‌ای تازه‌ای شده است.
۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۳
فرافکنی سعودی ها پس از رسوایی گروگانگیری سعد حریری
پس از توطئه ناکام عربستان سعودی علیه لبنان و حزب الله که با گروگانگیری سعد حریری نخست وزیر لبنان و وادار کردن وی به استعفا، به رسوایی ریاض در سطح منطقه و جهان منجر شد، حالا وزیر خارجه این کشور بدون اشاره به دخالت های آشکار و عجیب ریاض در بیروت و منطقه، ایران و حزب الله را متهم کرده که لبنان را به گروگان گرفته اند.
۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۶
سکوت غربی ها در برابر سیاسی کاری سعودی ها در ورزش!
رئیس فدراسیون فوتبال عربستان تاکید کرد که نماینده‌های این کشور در لیگ قهرمانان آسیا نه در ایران به میدان خواهند رفت و نه در قطر.
۱۳۹۶/۰۹/۹ - ۱۲:۰۴
حاشیه های یک نامه غیرمنصفانه
آقای احمدی نژاد در نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری _ بدون اشاره به اینکه خود هشت سال عالی ترین مقام اجرائی کشور و حتی مسبب برخی مشکلات فعلی بوده است_ با سیاه نمایی و بی انصافی، تمام مشکلات گذشته و حال کشور را متوجه دیگران کرده است.
۱۳۹۶/۰۹/۹ - ۰۱:۴۴
نقدی بر عملکرد این روزهای رئیس جمهور سابق/ خودت به قانون پایبندی؟
انتشار یک فایل ویدئویی از رئیس جمهور سابق و هجمه به قوه قضائیه بحث‌های متفاوتی را به‌وجود آورده است.
۱۳۹۶/۰۹/۸ - ۱۴:۲۹
تحلیلی بر «بست نشینی» نزدیکان احمدی‌نژاد
« زير سوال بردن عدالت قوه قضائيه، فقط ايجاد تصوير فاقد عدالت از يک قوه نيست؛ بلکه ضربه اي به تصوير عدالت طلبانه نظام اسلامي تلقي مي شود. از اين رو واکنش خردمندانه در اين موضوع اهميت زيادي دارد...»
۱۳۹۶/۰۹/۵ - ۱۵:۳۲
اعتراف تلخ صهیونیستها؛
ناقوس‌مرگ بلوک عربی به صدا درآمد/ شکست بزرگ مقابل ایران
«در نهایت ناقوس مرگ بلوک عربی که برای مقابله با ایران در حال شکل گیری بود به صدا درآمده؛ این همان بلوک عربی است که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در سفر اخیر خود به ریاض در ماه می گذشته، با افتخار از آن سخن به میان آورده بود...»
۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۱
حربه کثیف غربی‌ها برای ایجاد یاس و دلمردگی در جامعه ایرانی
"در واقع کاری که این رسانه ها انجام می دهند از طریق سبک خاصی از پمپاژ خبرهای منفی پی در پی با هدف ایجاد یاس و دلمردگی در قاطبه جامعه ایرانی است تا هیچ امیدی برای آینده باقی نمانده و کیست که نداد انسان ناامید در وضعیت هیستریک دست به هر اقدام و عملی می زند."
۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۸:۳۸
پشت پرده اتهام های اخیر آل سعود علیه ایران
ظاهرا مقامات عربستان سعودی توقع داشتند که سه سال پشت سر هم مردم بی گناه یمنی را قتل عام کنند اما کاخ های شیشه ای آنها ترک هم نخورد.
۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۰۹:۳۰
منطق مواجهه نظام با کارکنان بی بی سی فارسی
«از كاركنان ايراني بي‌بي‌سي بايد پرسيد آيا شما در خدمت يك كشور متخاصم كه عليه وطن شما و دولت قانوني آن اقدام مي‌كند، نيستيد؟ آيا شما بخشي از ابزار انگليس در مبارزه با نظام جمهوري اسلامي نيستيد؟...»
۱۳۹۶/۰۸/۶ - ۱۰:۱۳
جنگ لفظی دونالد ترامپ با نمایندگان مجلس/ رفتار ترامپ مشمئزکننده است
اقدامات دونالد ترامپ در چند ماه گذشته از ریاست جمهوری اش، نه تنها با واکنش های تند بین المللی مواجه شده بلکه انتقادات شدید داخلی حتی از سوی هم حزبی هایش را هم در پی داشته است.
۱۳۹۶/۰۸/۳ - ۱۰:۱۵
یادداشت وارده؛
ایکاش دولت ما از دولت عراق یاد بگیرد/ نا اهل شده ایم
در ایام طلیعه ماه صفر هستیم، برای اهلش این روزها شاید سخت ترین و حزن آورترین ایام باشد.
۱۳۹۶/۰۸/۱ - ۱۲:۲۱
سناریوی غربی ها برای تحقق برجام های جدید
در حالی که ترامپ به هر بهانه ای علیه برجام سخنرانی می کند، کشورهای اروپایی تلاش می کنند به نوعی حفظ برجام را در گروی محدود شدن برنامه دفاعی ایران جلوه دهند و با سخنان دو پهلو و تهدید آمیز زمینه را برای تحقق برجام های 2 و 3 و ... آماده کنند.
۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۱
یادداشت اسپوتنیک؛
تروریست قلمداد کردن «سپاه» به ضرر آمریکایی‌هاست
بحث قرار دادن سپاه در لیست تروریسم در دوره های مختلف روسای جمهوری آمریکا از زمان کلینتون تا به حال چندین بار مطرح شده اما هر بار آن‌ها مجبور شدند به دلیل خطراتی که ممکن است این تصمیم برای نیروهای آنها به وجود آورد از این تصمیم عقب نشینی کنند.
۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۴
آخرین خبر
Top