خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ الأحد ١٢ شوّال ١٤٤٠ Sunday, June 16, 2019
پاس گل آمریکا به ایران/ اقدام موثری که روغنش نظر امامزاده نبود
چند روزی است برخی هاج و واج هستند که آیا ایران با تصمیم خود برای تعلیق اجرای دو بخش برجام، روغن ریخته را نذر امام زاده کرده یا نه؟
۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۴
یادداشت تحلیلی؛
قماربازی با کارت خلیفه!
از ظهور دوباره ابوبکر البغدادی گرفته تا تلاش برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران، تلاشی چندسویه برای در هم شکستن مقاومت است که البته مانند گذشته نتیجه نخواهد داد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۲۲:۵۲
گزارش نیویورک‌تایمز از اختلاف در قلب کاخ سفید
تلاش‌های آمریکا جهت منزوی ساختن ایران، از جمله مجازات و جریمه گروه‌های شبه‌نظامی و سیاستمداران عراقی مورد حمایت مقامات ایران، نه‌تنها به بالا گرفتن تنش‌ها میان واشنگتن و بغداد منجر شده، بلکه در قلب دولت ترامپ نیز اختلاف ایجاد کرده است.
۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۷
تشریح فضای انتخابات پارلمانی در رژیم صهیونیستی
جو حاکم بر فضای انتخاباتی در اسرائیل نشان می‌دهد که امکان پیروزی لیست نتانیاهو بیشتر بوده و او پیروز دوباره انتخابات خواهد بود.
۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۹:۵۳
نقش رژیم صهیونیستی در افزایش یهودستیزی در غرب
رئیس جمهور آلمان در مراسم آغازین "هفته برادری" از افزایش یهودی‌ستیزی در جامعه این کشور ابراز انزجار کرد. او یهودی‌ستیزی را خط قرمز هر جامعه دمکراتیک خواند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۱
وقتی آمریکا شهروندانش را زنده در آتش سوزاند/ اعتراف تکان دهنده مقام آمریکایی
«19 آوریل 1993 با دستور مستقیم رئیس جمهور وقت آمریکا فرمان حمله به مونت کارمل داده می شود و دیوارهای محل اقامات داوودی ها با تانک تخریب می شود و محموله زیر آتش گلوله و نارنجک قرار گرفته و «مونت کارمل» به یک منطقه جنگی تبدیل می شود...»
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۲۰:۰۰
فرش قرمز پاکستان برای «بن سلمان» در سایه تدابیر شدید امنیتی
دیدار پرخرج بن سلمان از پاکستان در حالی صورت می گیرد که ذخایر ارزی این کشور به پائین ترین حد خود رسیده و از کسری بودجه رنج می برد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۴
یادداشت؛
ورشو! سپر شو!
علی‌رغم گارد تهاجمی امریکا به‌عنوان بانی کنفرانس، دغدغه‌های اعلامی و نحوه یارگیری دشمنان در دورهمی ورشو، حاکی از تکاپوی آنان برای سد کردن مسیر پیشروی جمهوری اسلامی در سطح منطقه بود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۲۳:۲۷
دکترین مهار دوگانه؛
ایران، امریکا و سیاست «آهو بدو، تازی بگیر!»
الیزابت استیکنی: ما به‌دنبال تغییر حکومت در ایران نیستیم و به‌طور علنی از هیچ‌یک از اپوزیسیون‌های ایرانی حمایت نمی‌کنیم!
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۲۱:۰۸
ذبح کودک مقابل چشمان مادر/ چه بر سر جامعه جهانی آمده؟!
کودکی در عربستان با شیشه، مقابل چشم مادرش ذبح شد اما جامعه جهانی هنوز ساکت است!
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۹:۱۵
چه کسانی یهودیان را قتل عام کردند/ ایرانیان یا اجداد ترامپ؟
خانواده آقای ترامپ جزو آلمانی های مهاجر به آمریکا به حساب می آیند و اسلاف آقای ترامپ همان هایی هستند که یهودیان را قتل عام کردند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۳:۴۹
آمریکای ناامید از منافقین و پهلوی‌ها، به علی‌نژاد متوسل شد!
آمریکا پس از چهل سال شکست در دشمنی با ایرانیان، وضعیت استخدامی یک ضدانقلاب تازه‌کار را از حالت قراردادی به حالت رسمی تغییر داد!
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۹:۳۴
سازوکار ویژه مالی؛ معاهده‌ای اقتصادی یا اقدامی سیاسی و نمادین
بعد از ماه‌ها سرانجام سازوکار مالی اروپا (اسی پی وی) با ایران یک قدم به پیش رفت؛ اما ابهامات مربوط به چگونگی اجرای این سامانه همچنان باقی مانده است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۰:۴۱
بحران مشروعیت در فرانسه یا ونزوئلا +عکس
در خبرها آمده بود که فرانسه مهلتی ده روزه به ونزوئلا داده تا انتخاباتی جدید برگزار کند پیشنهادی که اصلا دوست ندارد به خودش داده شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۴۵
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top