خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ الأحد ١٦ ذو الحجّة ١٤٤٠ Sunday, August 18, 2019
شگفتانه‌های ترامپ؛ علاقه عجیب به انتقاد از شهرهای آمریکا!
وقتی برای شهرهای آمریکا ترامپ در توئیت های خود از وصف هایی همچون؛ درحال سقوط، کثیف، جرم‌زده و خارج از کنترل استفاده می کند.
۱۳۹۸/۰۵/۷ - ۱۸:۵۴
هفته‌نامه اکونومیست:
تکثیر تراژیک دلقک‌ها
"فرناندز آرمستو" نویسنده کتاب "بیرون ذهن ما" در گفتگو با هفته‌نامه خبری و بین‌المللی "اکونومیست" گفت: ترامپ و جانسون علامت عقبگرد جهانی بوده و دلقک هایی هستند که به صورت تراژیک رشد می کنند.
۱۳۹۸/۰۵/۳ - ۱۹:۱۰
شوخی های غیر اخلاقی کارمندان مرزبانی آمریکا دردسرساز شد
هزاران نفر از کارمندان کنونی و پیشین مرزبانانی آمریکا، گروهی پنهانی در فیس‌بوک درست کرده بودند که در آن مهاجران و حتی نمایندگان لاتین‌تبار کنگره را با عبارت های توهین آمیز مسخره می‌کردند.
۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۹:۲۳
شگفتانه‌های ترامپ؛ به‌جا نمی‌آورم!
آمریکا از بدو تاسیس، مناقشه برانگیزترین دوره ریاست جمهوری خود را سپری می کند. در نگاه برخی از اندیشمندان، ترامپ برخی از سیاست های کلان آمریکا را وارونه کرده وضریب امنیت ملی آن را به پایین ترین سطح خود رسانده است.
۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۲۰:۴۶
شگفتانه‌های ترامپ؛ شوخی کردم!
آمریکا از بدو تاسیس، مناقشه برانگیزترین دوره ریاست جمهوری خود را سپری می کند. در نگاه برخی از اندیشمندان، ترامپ برخی از سیاست های کلان آمریکا را وارونه کرده وضریب امنیت ملی آن را به پایین ترین سطح خود رسانده است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۰:۴۳
پاس گل آمریکا به ایران/ اقدام موثری که روغنش نظر امامزاده نبود
چند روزی است برخی هاج و واج هستند که آیا ایران با تصمیم خود برای تعلیق اجرای دو بخش برجام، روغن ریخته را نذر امام زاده کرده یا نه؟
۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۴
یادداشت تحلیلی؛
قماربازی با کارت خلیفه!
از ظهور دوباره ابوبکر البغدادی گرفته تا تلاش برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران، تلاشی چندسویه برای در هم شکستن مقاومت است که البته مانند گذشته نتیجه نخواهد داد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۲۲:۵۲
گزارش نیویورک‌تایمز از اختلاف در قلب کاخ سفید
تلاش‌های آمریکا جهت منزوی ساختن ایران، از جمله مجازات و جریمه گروه‌های شبه‌نظامی و سیاستمداران عراقی مورد حمایت مقامات ایران، نه‌تنها به بالا گرفتن تنش‌ها میان واشنگتن و بغداد منجر شده، بلکه در قلب دولت ترامپ نیز اختلاف ایجاد کرده است.
۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۷
تشریح فضای انتخابات پارلمانی در رژیم صهیونیستی
جو حاکم بر فضای انتخاباتی در اسرائیل نشان می‌دهد که امکان پیروزی لیست نتانیاهو بیشتر بوده و او پیروز دوباره انتخابات خواهد بود.
۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۹:۵۳
نقش رژیم صهیونیستی در افزایش یهودستیزی در غرب
رئیس جمهور آلمان در مراسم آغازین "هفته برادری" از افزایش یهودی‌ستیزی در جامعه این کشور ابراز انزجار کرد. او یهودی‌ستیزی را خط قرمز هر جامعه دمکراتیک خواند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۱
وقتی آمریکا شهروندانش را زنده در آتش سوزاند/ اعتراف تکان دهنده مقام آمریکایی
«19 آوریل 1993 با دستور مستقیم رئیس جمهور وقت آمریکا فرمان حمله به مونت کارمل داده می شود و دیوارهای محل اقامات داوودی ها با تانک تخریب می شود و محموله زیر آتش گلوله و نارنجک قرار گرفته و «مونت کارمل» به یک منطقه جنگی تبدیل می شود...»
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۲۰:۰۰
فرش قرمز پاکستان برای «بن سلمان» در سایه تدابیر شدید امنیتی
دیدار پرخرج بن سلمان از پاکستان در حالی صورت می گیرد که ذخایر ارزی این کشور به پائین ترین حد خود رسیده و از کسری بودجه رنج می برد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۴
یادداشت؛
ورشو! سپر شو!
علی‌رغم گارد تهاجمی امریکا به‌عنوان بانی کنفرانس، دغدغه‌های اعلامی و نحوه یارگیری دشمنان در دورهمی ورشو، حاکی از تکاپوی آنان برای سد کردن مسیر پیشروی جمهوری اسلامی در سطح منطقه بود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۲۳:۲۷
دکترین مهار دوگانه؛
ایران، امریکا و سیاست «آهو بدو، تازی بگیر!»
الیزابت استیکنی: ما به‌دنبال تغییر حکومت در ایران نیستیم و به‌طور علنی از هیچ‌یک از اپوزیسیون‌های ایرانی حمایت نمی‌کنیم!
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۲۱:۰۸
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top