خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ الجمعة ٥ ذو الحجّة ١٤٣٩ Friday, August 17, 2018
روزنامه آلمانی: تحریم های آمریکا علیه ایران بی‌فایده است
چنین تحریم‌هایی فقط به نفع ایران است. در روسیه و ونزوئلا وضع مشابهی شکل گرفته است. حتی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه محبوبیت خود را در بین ترک ها از دست نداده است.
۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۲:۱۱
سی ان ان؛
تحریم های آمریکا علیه ایران می تواند دلار را به خطر بیاندازد
به خاطر اینکه آمریکا تنها کشوری است که بدنبال انجام تحریم ها علیه ایران است، این امر می تواند ارزش دلار آمریکا را به خاطر بیندازد و حتی بسیاری از کشورهای را در تجارت با آمریکا دلسرد کند و یا حتی بسیاری از کشورها در مبادلات خود ارزی جایگزین برای دلار انتخاب کنند.
۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۵۶
خداحافظی روحانی جنجالی
این کلمات آخر رو که مینویسم ، خیلی بهش فکر نکردم ، شاید کپشن خوبی از آب در نیاد! اما این چند سال ، دوستهای خوبی بودید ، برام دعا کنید! خداحافظ!
۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۶
کرکوس هم از ایران رفت
شرکت بریتانیایی "کرکوس" اعلام کرده به فعالیت‌هایش در ایران به دلیل تحریم‌های آمریکا پایان خواهد داد.
۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۹:۱۷
پیام فارسی شاه عربستان
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان در آستانه آغاز اعمال حج، در پیامی به زبان فارسی، به زائران فارسی زبان خانه خدا خوشامد گفت.
۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۱
وطن فروشی پهلوی
بحرین، جزيره ای مهم و استراتژيک و سرشار از منابع انرژي در 23 مرداد 1350 ش اعلام استقلال کرد و ايران نخستين کشوري بود که يک ساعت پس از اعلام استقلال، آن کشور را به رسميت شناخت.
۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۱:۳۲
به مناسبت ولادت شهید شیخ فضل الله نوری
شیخ شهید
شیخ فضل‌الله نوری از مجتهدان شیعه دوازده امامی از رهبران قیام تنباکو در تهران و از مدعیان مشروطه مشروعه و معتقد به انحراف فرهنگی مشروطه بود.
۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۱:۱۰
پشت پرده هجمه آمریکایی ها علیه سردار سلیمانی +فیلم
مقامات آمریکایی اخیرا در سخنرانی های خود علیه ایران، سردار سلیمانی را مورد هجمه قرار داده اند؛ کارشناس بی بی سی هدف این هجمه را تخریب وجهه سردار سلیمانی در داخل کشور دانست.
۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۹:۱۸
آخرین خبر
Top