خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ الخميس ٤ ربيع الثاني ١٤٤٠ Thursday, December 13, 2018
پایان سیاه دختری که در تهران کشف حجاب کرد
«شاپرک شجری زاده»، یکی از دخترانی که در پروژه «چهارشنبه‌های سفید» برای مقابله با حجاب شرکت کرده بود، بعد از مدتی به خارج از کشور رفته و حالا سر از پارلمان کانادا در آورده است.
۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۹:۱۷
رزم‌ ناو پیشرفته ایران در راه ونزوئلا
اعلام احتمال حضور نسل جدید رزمناوهای ایرانی در آبهای ونزوئلا، از سوی تحلیلگران به عنوان مادر تمام اقدامات تحریک‌آمیز ‏قلمداد می‌شود...
۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۰:۴۰
افزایش چشمگیر صادرات آمریکا به ایران در دوران تحریم ها!
صادرات ایران به آمریکا تقریباً متوقف شده‌است اما به رغم تحریم ها، صادرات آمریکا به ایران کماکان افزایش چشمگیر نشان می‌دهد.
۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۰:۰۹
ویدئو | اگر آمریکا نبود؛ سعودی‎ها بعد از یک هفته فارسی حرف می زدند
لیندسی گراهام سناتور ارشد جمهوری خواه آمریکا: اجازه دهید صریح بگویم، اگر آمریکا نبود، سعودی ها بعد از یک هفته فارسی حرف می زدند. ارتش آنها عرضه جنگیدن ندارد, نیاز ما به سعودی ها خیلی کمتر از نیاز آنها به آمریکا ست
۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۴
تست موشکی سپاه تایید شد
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تائید خبر تست موشکی اخیر گفت: واکنش‌ آمریکایی‌ها نشان می‌دهد که این تست برای آنها بسیار مهم بود که فریادشان درآمد.
۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۵
ویدئو | اظهارات ضد ایرانی پادشاه عربستان در نشست شورای همکاری خلیج فارس
گزارش بی‌بی‌سی از اظهارات ضد ایرانی پادشاه عربستان سعودی در نشست شورای همکاری خلیج فارس؛ #ملک_سلمان خواستار اتحاد کشورهای عربی علیه ایران شد.
۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۷
گزارش بی‌بی‌سی از فضاسازی جدید رسانه‌های غربی علیه برنامه موشکی ایران | فیلم
بی بی سی «منابع اطلاعاتی غربی میگویند ایران دو برابر بیشتر از پارسال موشک آزمایش کرده؛ موشک‌هایی که چون قابلیت حمل سلاح‌های کشتار جمعی دارند، نگران کننده اند!»
۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۰
وعده جدید موگرینی درباره آغاز بکار کانال مالی ویژه با ایران
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از آماده شدن سازوکار ویژه مالی اروپا برای همکاری با ایران خبر داد.
۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۲:۳۰
تصاویر صفحه نخست روزنامه ها (امروز سه شنبه 20 آذر)؛
این گلوله را از سرم بیرون کنید تا جوابتان را بدهم
۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۶:۰۷
وعده شیرین رئیس‌جمهور به مردم
اولین اولویت ما در بودجه سال آینده همین است که مردم از لحاظ کالاهای اساسی و مواد ضروری اطمینان داشته باشند و ارزمان در بازار یک ثباتی داشته باشد و بتوانیم حقوق افرادی را که حقوق ثابت دارند در حدی که توان داریم رشد بدهیم.
۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۵
رقابت سنگین ایران و آمریکا برای دستگیری ابوبکر البغدادی
به گفته مسئولان عراقی در وزارت دفاع، طرفهای مختلف تلاش می کنند بر سر به قتل رساندن یا بازداشت رهبر داعش، ابراهیم بن عواد البدری السامرائی، معروف به ابوبکر بغدادی، از یکدیگر سبقت بگیرند.
۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۵
واکنش محکم ظریف به تست موشکی ایران
وزیر امور خارجه گفت: بنده به عنوان وزیر امور خارجه می‌توانم بگویم که موشک هیچ‌گاه موضوع مورد مذاکره ایران با طرف‌های خود نبوده است.
۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۲۹
ادعای تکان دهنده نماینده مجلس درباره سیاست برخی همکارانش
نماینده مردم قم در مجلس گفت: متاسفانه در مجلس نمایندگانی هستند که صبح در فراکسیون امید، ظهر در فراکسیون ولایی و شب در فراکسیون مستقل هستند.
۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۲:۰۱
گزافه‌گویی الجبیر علیه ایران
وزیر امور خارجه عربستان سعودی مدعی حمایت از مردم سوریه و حل سیاسی بحران یمن شد. وی در تکرار ادعاهای واهی خود ضد ایران مدعی شد ایران در امور داخلی لبنان دخالت می کند.
۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۵
هشدار مشاور فرمانده کل قوا درباره فتنه جدید
دستیار و مشاور فرمانده معظم کل قوا احتمال ایجاد فتنه جدید از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی را ممکن دانست و گفت: کشورها و دولت‌های منطقه خصوصاً محور مقاومت باید با هوشمندی مسائل رارصد کنند.
۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۰
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز

ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top