خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ الثلاثاء ٨ شعبان ١٤٣٩ Tuesday, April 24, 2018
آموزش و پرورش شرایط جذب معلمان را اعلام کرد
وزارت آموزش وپرورش شرایط جذب سربازمعلمان برای سال تحصیلی ۹۸‌ــ‌۹۷را اعلام کردوبراین اساس داوطلبان واجد شرایط که تاریخ اعزام آنها تیروشهریور باشد، ثبت‌نام وامتیازبندی می‌شوند.
۱۳۹۷/۰۲/۳ - ۱۶:۳۱
بلایی که خوردن ترشیجات در شب به سرتان می‌آورد !
خوردن سرکه و ترشیجات در شب باعث دفع بیشتر کلسیم از بدن شده و موجب پوکی استخوان و ضعف اعصاب و حتی سکته‌های مغزی و قلبی می‌شود.
۱۳۹۷/۰۲/۲ - ۱۶:۰۵
نخستین آرامگاه امام حسین (ع) را چه کسی ساخت؟ + تصاویر
مختار ثقفی پس از پیروزی در قیامش به خونخواهی امام حسین (ع) برای نخستین‌بار بر آرامگاه امام حسین(ع) بنایی ساخت و بر آن گنبدی از آجر و گچ قرار داد.
۱۳۹۷/۰۲/۲ - ۱۶:۵۳
هشداربه خانم‌ها؛
این شغل سرطان‌ زاست
سرطان پستان به‌عنوان شایع­ترین سرطان تشخیص داده‌شده و عامل اصلی مرگ‌ومیر ناشی از سرطان در بین زنان سراسر جهان محسوب می‌شود.
۱۳۹۷/۰۲/۲ - ۱۵:۴۰
گیاهان ضد دیابت را بشناسید
عضوانجمن تحقیقات طب سنتی ایران گفت: درمدیریت بیماری دیابت تغییر سبک زندگی شامل رژیم مناسب،ورزش ومصرف داروهای کاهنده قندخون بایدمدنظرقرار گیرد.
۱۳۹۷/۰۲/۳ - ۲۱:۰۱
بهترین راه لاغری برای افرادی که با خوردن آب هم چاق می‌شوند
چراعده‌ای اصلاً چاق نمی‌شوند وعده‌ای هم به قول خودشان با خوردن آب چاق می‌شوندبهترین راه‌ لاغر شدن بدون بازگشت برای این افراد دراین مطلب‌ توضیح داده شده است.
۱۳۹۷/۰۲/۲ - ۱۷:۱۰
دانه های این میوه، بهترین آسپرین است
تحقیقات دانشمندان نشان می‌دهددانه‌های گوجه فرنگی می‌توانندبه عنوان یک عنصرطبیعی برای داشتن زندگی طولانی‌تراستفاده شوند.ضمن این که به عنوان جایگزین طبیعی آسپرین کاربرددارد.
۱۳۹۷/۰۲/۲ - ۱۶:۳۲
زیباترین خانه‌های صخره‌ای جهان + تصاویر
در سراسر دنیا غارهای دست‌کند یا خانه‌های صخره‌ای وجود دارند که توسط بشر بهسازی شده‌اند و با امکانات نسبتا خوب، پذیرای مهمان‌های از سراسر جهان هستند.
۱۳۹۷/۰۲/۲ - ۱۷:۵۴
بنیان‌گذار روضه‌های خانگی چه کسی بود ؟
کارشناس مسائل مذهبی گفت:بعد ازواقعه کربلا امام سجادعلیه السلام پرچمدار امربه معروف بودند ومردم رابا دعوت به روضه ها وروایات کربلا و... ازشرایط و ضمائم جامعه آگاه می ساختند.
۱۳۹۷/۰۲/۲ - ۱۷:۰۱
مسن ترین انسان جهان درگذشت +عکس
یک زن ژاپنی که با 117 سال سن به عنوان مسن ترین انسان جهان شناخته می شد و بیش از 160 فرزند و نواده داشت، در بیمارستانی در این کشور درگذشت.
۱۳۹۷/۰۲/۳ - ۱۸:۱۱
هر آنچه که باید درباره خواص شگفت‌ انگیز برگ بو بدانید
برگ بو یکی از عناصر مهم برای خوش طعم کردن غذاهاست ضمن این که مزایای بسیاری هم در طب طبیعی دارد.
۱۳۹۷/۰۲/۲ - ۱۷:۱۷
این نوشیدنی‌های پرطرفدار ریسک سکته را از شما دور می‌کند
محققان می گویند نوشیدن بالغ بر سه فنجان چای یا قهوه در روز برای کاهش تپش نامنظم قلب و ریسک سکته مفید است.
۱۳۹۷/۰۲/۲ - ۱۶:۳۹
چرا قد زنان کوتاه تر از مردان است ؟
محققان در تلاش برای دانستن دلیل کوتاه‌تر بودن قد زن‌ها و مرد‌ها بودند که در هر شهر، کشور یا قاره‌ای که نگاه کنیم می‌بینیم این اختلاف قد بین زن و مرد وجود دارد.
۱۳۹۷/۰۲/۳ - ۱۳:۳۰
۵ خاصیت شگفت‌ انگیز آبلیمو که باید بدانید
آبلیمومنبع غنی از ویتامین C است (که خود نوعی آنتی اکسیدان می‌باشد) که با مصرف یک لیوان آن بیش از 30درصد آنتی‌اکسیدان پیشنهاد شده در طول روزتان تامین می‌شود.
۱۳۹۷/۰۲/۳ - ۱۳:۲۰
خطرات وحشتناک شکستن قلنج انگشتان دست
بیشتر ازهرچیز شنیدن صدای شکستن قلنج انگشتان دست برای افراد لذتبخش است وبعد ازآن حس خوبی به دست می دهد.اما لازم است توجه کنید که شکستن قلنج انگشتان دست خطرات وحشتناک دارد که درادامه با آن ها آشنا می شوید.
۱۳۹۷/۰۲/۳ - ۱۳:۵۰
آخرین خبر
Top