خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ الأحد ٢٢ المحرّم ١٤٤١ Sunday, September 22, 2019
کد خبر: 103839
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۰۵/۲۹ - ۲۳:۵۵
تفسیر رویترز و اومانیته از سخنان روز قدس نصرالله در لبنان
«اومانیته نوشت: رهبر حزب الله لبنان اسرائیل را تهدید به حمله موشکی کرد. بنا به گزارش رویترز رهبر حزب الله لبنان در سخنرانی خود در مراسم روز قدس تل آویو را تهدید به حمله موشکی کرد . او گفت :"ما با پرتاب تعداد معدود موشک می توانیم دهها هزار نفر از صهیونیستها را به جهنم بفرستیم.
سید حسن نصرالله  تفسیر رویترز و اومانیته  از سخنان روز قدس نصرالله در لبنان
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام نیوز سیاسی؛ سایت پیک نت روز گذشته نوشت: «روزنامه اومانیته ارگان حزب کمونیست فرانسه، اظهارات سید حسن نصر الله را همراه با تفسیری کوتاه منتشر کرد.اومانیته نوشت: رهبر حزب الله لبنان اسرائیل را تهدید به حمله موشکی کرد. بنا به گزارش رویترز رهبر حزب الله لبنان در سخنرانی خود در مراسم روز قدس، تل اویو، را تهدید به حمله موشکی کرد . او گفت :"ما با پرتاب تعدادی معدود موشک، می توانیم ده ها هزار نفر از صهیونیست ها را به جهنم بفرستیم .»

پیک نت اضافه کرد: «اومانیته تفسیر فوری خبرگزاری رویترز را منتشر کرده که در آن گفته شده: «اشاره نصر الله حمله به تاسیسات اتمی اسرائیل است. نصرالله گفته است ما موشک هایی در اختیار داریم که برای حفاظت از مردم کشورمان در مقابل حمله اسرائیل از پرتاب آن دریغ نمی کنیم. او همچنین اشاره به در گیری های سال 2006 بین حزب الله لبنان واسرائیل کرد که 1200 لبنانی و164 اسرائیلی در آن کشته شدند. نصر الله گفت دو احمق در اسرائیل وجود دارند "نتانیاهو" و وزیر دفاع "ایهود باراک" که ایران را تهدید به حمله می کنند. رهبر حزب الله پیش بینی یک واکنش فوق العاده از جمله حمله مشابه ایران به اسرائیل را اعلام کرد و گفت که "اینده اسرائیل در خطر است". این گفته از سوی رهبر حزب الله و در پاسخ به بیانیه "ایهود باراک" مطرح شده که در آن گفته بود جنگ علیه ایران 30 روزه پیش بینی شده و تنها 500 قربانی در اسرائیل برجای می گذارد .»

خبرهای داغ
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top