خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ الجمعة ٥ ذو الحجّة ١٤٣٩ Friday, August 17, 2018
 
کد خبر: 104560
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۰۶/۱ - ۱۸:۳۸
آتش سوزی در کالیفرنیای شمالی شهری را خالی کرد
شدت حادثه آتش سوزی در کالیفرنیا مقامات را مجبور کرده که 2000 هزار خانه را تخلیه کنند و شهرهای اطراف نیز به دلیل دود غلیظ تخلیه شد.
 آتش سوزی در کالیفرنیای شمالی شهری را خالی کرد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام حوادث؛ به گفته مقامات کالیفرنیا، این آتش سوزی که از روز شنبه و در اثر برخورد بیش از 900 صاعقه ایجاد شده است، تاکنون دستکم 12 هزار هکتار از زمین های زراعی ساکنان و مناطق جنگلی را از بین برده است.

 

به گفته سخنگوی بخش جنگلداری و محافظت دربرابر آتش، هیچ گونه تلفات و جراحاتی گزارش نشده است اما آتش دستکم هفت خانه را نابود کرده و 2000 خانه دیگر نیز در معرض خطر نابودی هستند و مقامات را مجبور کرده به تخلیه منازل روی بیاورند.

 

 

"رویترز" در این باره گزارش داد: یکی از شهرهای نزدیک منطقه آتش سوزی نیز روز شنبه به دلیل دود غلیظ و کاهش دید تخلیه شد. دود ناشی از آتش سوزی به حدی بوده است که باعث ایجاد ابری سیاه رنگ در مناطق اطراف شده است.

 

آتش سوزی مناطق آیداهو و کالیفرنیای شمالی از جمله بزرگترین آتش سوزی های ناشی از گرمای شدید و خشکسالی در ایالت های آمریکا بوده که تا کنون بیش از یک میلیون هکتار از پوشش های گیاهی مناطق درگیر با خشکسالی را نابود کرده است و تنها 5 درصد از آن خاموش شده است.

0 نظر
کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top