خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ الجمعة ٧ ذو القعدة ١٤٣٩ Friday, July 20, 2018
 
کد خبر: 145946
نظرات: 5
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۵۶
چرا حضرت بهاا... به غلمان کار نداشت!
رادیو زمانه: با توجه به ادعاهای بهاییت در به روز بودن این دین! در بند ۱۰۷ "حکم الغلمان" بر عدم روابط همجنسگرایان تاکید شده و حضرت بهالله آن را روابط نامشروع که انحراف و فساد اخلاقی محسوب می شود، تلقی کرده اند.
بهائیت
همجنس گرایان
رادیو زمانه چرا حضرت بهاا... به غلمان کار نداشت!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام فرهنگی؛ سایت رادیو زمانه نوشت: با توجه به ادعاهای بهایی ها و اعتقاد آنان بر به روز بودن دین بهاییت در بند ۱۰۷ حکم الغلمان تاکید بر عدم روابط همجنسگرایان تاکید شده و حضرت بهالله همجنسگرایی را روابط نامشروع که انحراف و فساد اخلاقی محسوب می شود تلقی کرده اند.

 

بحث حقوق بشر یک بحث عام و فراگیر است که بر روی کاغذ و نه در صحنه زندگی و از سوی مدعیان غربی آن به دنبال اثبات حقوق یکسان برای افراد جامعه بشری است با این وصف و در این میان سایت رادیو زمانه بیشترین توان و وقت خود را تنها صرف انتشار دیدگاه های همجنس بازانه و فمنیستی کرده است.

 

به نوشته رادیو زمانه؛ "مقصود از کلمه ” الغلمان” در این مورد رابطه شخص مذکر با پسران است، حضرت ولی امرالله بهاییان در تبیین این حکم گفته اند: مراد، تحریم همه نوع روابط بین همجنسگرایان است، در گفته های ایشان روابط جنسی بر حسب تعالیم بهایی منحصرا در ظل ازدواج  حلیت دارد و بنیان جامعه بشری بر آن استوار است.

 

گرچه بهااله پسر حاج حسین نوری رئیس فرقه بهائیان هر نوع انحراف و فساد اخلاقی را بطور کلی تحریم کرده اند و رابطه بین دو همجنس را علاوه بر آنکه خلاف قانون طبیعت می داند از انحرافات اخلاقی محسوب نموده اند، اما آنها که ارتباطاتی را با این فرقه داشته اند می دانند روابط آزاد  و بی بندوباری در بین آنها بیداد می کند.

 

گرچه جناب بهااله دیگران را از این کار ناشایست منع می کند اما فضل الله مهتدي ملقب به صبحی و مشهور به کاتب وحی ایشان از مراودات عاشقانه رئیس فرقه با یک مرد اجنبی خبر می دهد.

 

5 نظر
خبرهای داغ
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top