خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ الاثنين ١٢ جمادى الثانية ١٤٤٠ Monday, February 18, 2019
 
کد خبر: 146728
نظرات: 63
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵ - ۱۲:۴۶
افشاگری شبکه رها علیه شبکه من و تو و رها اعتمادی/فیلم و عکس+18
شبکه رها در دومین سال تاسیس شبکه من و تو طی گزارشی این شبکه را مورد نقد و بررسی قرار داد.
رها اعتمادی.
شبکه رها.
لوگو افشاگری شبکه رها علیه شبکه من و تو و رها اعتمادی/فیلم و عکس+18
به این مطلب امتیاز دهید
50.8% 49.2% بازدید

جام فرهنگی: شبکه رها در دومین سال تاسیس شبکه من و تو طی گزارشی این شبکه را مورد نقد و بررسی قرار داد.

 

 

در ابتدای این گزارش موضوع شایعه مالکیت شبکه توسط "فائقه آتشین" مطرح شد و به تدریج بزرگترین نقاط ضعف و فراز و نشیب هایی که شبکه من وتو در طول مدت 2 سال با آن روبرو بوده در بین این گزارش جای خود را باز کرد تا آنجا که کار به موضوع همجنسگرایی عوامل شبکه من وتو کشیده شد.

بیش از نیمی از این گزارش به موضوع همجنسگرایی رها اعتمادی، امید خلیلی و تیام بصیر که به تازگی با یکدیگر به صورت رسمی ازدواج کرده اند اختصاص دارد و این خود سند دیگری برای تایید همجنسگرایی عوامل شبکه من وتو محسوب می شود که از زبان یک شبکه لندن نشین به نام رها که به تازگی وارد فضای شبکه های ماهواره ای اپوزسیون شده است مطرح می شود.

 

به گفته منتقدان، این برنامه به ظاهر شبکه من وتو را مورد هدف قرار داده ولی به واقع قصد تخریب رها اعتمادی مجری همجنسگرای شبکه من وتو را داشته است.

 

گفته می شود افشا گری شبکه رها در مورد شبکه من وتو، در پی تخریب این شبکه توسط مجری همجنسگرای شبکه من وتو "رها اعتمادی" در بین محافل سیاسی اپوزسیون لندن نشین صورت گرفته است.

شایان ذکر است که چندی است رسانه های اپوزسیون و وابسته به انگلیس و آمریکا برای جذب مخاطب ، دچار مشت زنی سیاسی شده اند تا بتوانند با این کار به مخاطبان شبکه های خود بیفزایند و در این راستا دست به افشای پشت پرده عوامل و دست اندرکاران شبکه های مخالف و رقیب خود می زنند.

پیش از این نیز شبکه کانال یک وابستگی شبکه جم را به مجاهدین خلق افشا کرده بود و در مقابل شبکه جم نیز اسراری را در خصوص شبکه کانال یک فاش کرده است.

.

63 نظر
خبرهای داغ
نمایش نظرات

رها خاک‌بر سرت

پاسخ

۰

۰

هر دم از این باغ بری می رسد!!! یه دفعه می گن رها به یه پسر بچه 11 ساله تجاوز کرده،بعد می گن تیام به روشنا (شرکت کننده آکادمی گوگوش )تجاوز کرده و بعدش روشنا دست به خودکشی زده،الانم که میگید همجنس گرا هستن و حتی پا رو فرا تر می گذارید و میگید امید و تیام با هم ازدواج کردن!!! بعد به نظر خودتون تابلو نیست که همه ی این حرفا رو از خودتون در میارید؟
شما حتی در شایعه سازی و تخریب چهره ی دیگران هم موفق نیستید.چون هوش و ذکاوتش رو ندارید! فقط یه عده انسان عقده ای هستید که برای تخریب چهره ی افراد و یک مجموعه و البته برای توجیه کثافت کاری های خودتون دست به ترور شخصیت می زنید و چقدر هم ناشیانه این کار رو می کنید.اما این رو بدونید که هر چقدر هم که از این اراجیف و مزخرفات سر هم کنید، چیزی از محبوبیت شبکه من و تو کم نمیشه. من و تو یک شبکه بسیار غنی و با یک مدیریت عالیه. حتی اگر هم به قول شما اهداف پشت پرده داشته باشن، ما خودمون شکر خدا هم عاقلیم و هم بالغ.خودمون می تونیم از بین برنامه ها گزینش کنیم و باور بفرمایید هیچ نیازی به قیم نداریم.

پاسخ

۱۱

۶

براتون متاسفم

پاسخ

۱۸

۱۴

۷

۶

درود بر شما حق با شماست.کاملا مشخصه

پاسخ

۱۰

۱۶

همه این ها دروغه

پاسخ

۲۶

۲

وای من باورم نمی شه...

پاسخ

۶

۹

khejalat bekeshid inghad be mardom tohmat nazanin

پاسخ

۳۴

۲

بره کاکا بره با دروغاتون

پاسخ

۳۰

۷

http://stream.jamnews.ir/jammediacomment/streams/jamnews/1360434976556mic.flv

پاسخ

۶

۳

http://stream.jamnews.ir/jammediacomment/streams/jamnews/1360238135509mic.flv

پاسخ

۱۱

۷

http://stream.jamnews.ir/jammediacomment/streams/jamnews/1360187142617mic.flv

پاسخ

۷

۳

عجب پس ما هم دوستامون بابا داداش ......... و بوس میکنیم همجنسباز هستیم.عجب.اخه چرا چرت میگین.یروبکس من وتو کاملا تکذیب کردن.مخصوصا زمانی که شبکه دو این اراجیف و به خورد مردم کرد.بعدم خودم رفتم تو سایتشون اون نوشته همجنسبازی رو ندیدم.بعدم رها و امید و عموتیام اونقدر محبوب هستن که به این راحتیها خراب نمیشن

پاسخ

۱۱۹

۱۱۷

http://stream.jamnews.ir/jammediacomment/streams/jamnews/1359997212717mic.flv

پاسخ

۸

۲۲

http://stream.jamnews.ir/jammediacomment/streams/jamnews/1359927877816mic.flv

پاسخ

۲۱

۳۲

http://stream.jamnews.ir/jammediacomment/streams/jamnews/1359905442107mic.flv

پاسخ

۴۰

۱۶

۳

۱

ای ول شبکه رها ترکوندید

پاسخ

۷۴

۵۷

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top