خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ الاثنين ١٢ جمادى الثانية ١٤٤٠ Monday, February 18, 2019
 
کد خبر: 151050
نظرات: 15
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹ - ۱۸:۲۳
ارتباط «دی.جِی.مریم» با خانواده هاشمی رفسنجانی!
"محشر نصراللهی" در گفتگو با صدای امریکا: «من آدم سیاسی نبودم... آقای رفسنجانی از من خواست برای حمایتشان کنسرتی بگذارم و من در سالن تختی رشت این برنامه را اجرا کردم.»
محشر نصراللهی دی جی مریم مصاحبه با صدای امریکا ارتباط «دی.جِی.مریم» با خانواده هاشمی رفسنجانی!
به این مطلب امتیاز دهید
40.6% 59.4% بازدید

جام سیاسی: یک آوازخوان زن که اوایل دهه 80 به صورت زیرزمینی آثار خود را منتشر کرد و بعد از چند سال از ایران خارج شد، در گفتگو با تلویزیون فارسی صدای امریکا (VOA) ادعا کرد که قربانی سیاست شده است.

 

"محشر نصراللهی" که بیشتر با القاب "دی.جِی.مریم" (D.J.Maryam) و "مریم رها" از او یاد می شود، با اشاره به رقابت انتخاباتی سال 1384 برای تعیین رئیس جمهور، به رسانه دولتی امریکا گفت: «من آدم سیاسی نبودم... آقای رفسنجانی از من خواست برای حمایتشان کنسرتی بگذارم و من در سالن تختی رشت این برنامه را اجرا کردم.»

 

نامبرده تأکید کرد که این پیشنهاد را تنها به این دلیل پذیرفته است که نمی خواسته آقای احمدی نژاد رئیس جمهور بشود و بنابراین ترجیح داده بین بد و بدتر، بد را انتخاب کند!

 

وی در پاسخ به این سؤال که چه کسانی برای اجرای کنسرت تبلیغاتی رشت دعوتش کرده اند؟ مدعی شد که افرادی ناشناس از طریق تماس تلفنی با وی قرار ملاقات گذاشته اند.

 

دی.جِی مریم در ادامه، سخن ابتدایی خود مبنی بر اینکه آقای هاشمی رفسنجانی از او خواسته تا برایش تبلیغات کند را تصحیح و خانواده ایشان را به عنوان دعوت کننده معرفی نمود. او اظهار داشت: «من آقای هاشمی را از نزدیک ندیدم، ولی دخترخانم و نوه هایشان را دیدم و اصلا پشت استیج (صحنه اجرا) به من گفتند ما در خانه به تو می گوییم "دختر شجاع".»

 

(فایل ویدیویی)

 

 

وی که صحبت هایش بیشتر به توهم شبیه است، سپس با این ادعا که کنسرت او در تبلیغ آقای هاشمی رفسنجانی بعد از انتخابات برایش گران تمام شده و از این بابت تحت فشار قرار گرفته است، از ایشان و خانواده شان گلایه کرد که محبت هایش را جبران نکرده و برای کمک به او کوششی از خود نشان نداده اند.

 

 

گفتنی است كنسرت رشت به دعوت ستاد جوانان حامی آقای هاشمی رفسنجانی با شرکت "فاطمه" هاشمی رفسنجانی در سالنی با حضور بیش از 5000 تماشاچی برگزار شد.

محشر نصراللهی پس از اجرای کنسرت، طی مصاحبه ای مطبوعاتی اعلام کرد که به صورت داوطلبانه به روی صحنه آمده است تا از آیت الله هاشمی رفسنجانی که یک "شخصیت بزرگ بین المللی" ، "سیاستمدار دوراندیش و فراجناحی" ، "حامی آزادی" و "طرفدار حقوق زنان" است حمایت کند.

 

 

پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 1384، شایعه شد که محشر نصراللهی یا همان دی.جِی مریم، در زندان و تحت شکنجه قرار دارد و ناخن ها، موها و زبانش را کشیده و بریده اند! البته مدتی بعد مصاحبه وی با شبکه بی بی سی (BBC) پخش و معلوم شد که او به خارج از کشور رفته است و اصلا در ایران به سر نمی برد.

 

 

102

15 نظر
خبرهای داغ
نمایش نظرات

کسی از آقای احمد نصرالهی فرد خبر داره کجاست ؟

پاسخ

۰

۰

سلام
بنده از اول در جريان كل مسائل و حاشيه اين كنسرت بودم و جا دارد گله كنم كه چرا اين خانم اين ادعاها رادارد .اصلا در اجراي اين كنسرت آقاي هاشمي نقشي نداشت و ايشان بزرگوار تر از اين حرفاست كه اينطور بخواهند خرابش كنند . خانم مريم دي جي يا محشر نصرالهي كه ان زمان ساكن بلوار شهرزاد كوچه نارون بودي شما خودت مي داني آن كنسرت با هماهنگي آقاي مهدي م و خانم س كه از فعالان ستاد انتخاباتي اقاي هاشمي بودند برگزار شد . اقاي مهدي م كه دوست خانوادگي شما بود با خانم س در ستاد رشت فعاليت داشتند شما و پدرتان از آقاي مهدي م خواستيد كه به خاطر انگيزه شخصي و داوطبلانه براي شما برنامه تبليغاتي در غالب كنسرت بگذارد اقاي مهدي م و خانم س برگزاري كنسرت با مجوز قانوني را هماهنگ كردند ان هم نه كنسرت بلكه هايش چون خودت مي داني برنامه زنده يا گروه موسيقي نبود باصطلاح پلي بك ، بگذريم كه شما و خصوصا پدرتان چقدر به آقاي مهدي اصرار كرديد تا اين كنسرت را انجام بدهيد و كم پدر شما مصاحبه نكرد و خودش را مرح نكرد . خان محشر چه كسي بعد از كنسرت شما را اذيت كرد؟ به شما تو هم نگفتند . شما و خانونده دنبال بهانه بوديد خود را مطرح و برويد .مگر شما قانوني از ايران خارج نشديد؟ اگر شما تحت فشار بودي چطور گذاشتند با پرواز به تركيه برويد بهداز چند ماه هم كانادا؟ پس تا بيشتر مسائل شما و خانواده و علت رفتنتان را باز نكرديم خودتان را جمع كنيد و اينقدر بزرگان را قاطي مسائلتان نكنيد و و باز هم تاكيد ميكنم هيچ تماس و گفتگويي بين شما و خانواده اقاي هاشمي نبوده و من مستند همه را تكذيب مي كنم و هم اقاي مهدي م در ايران هستند و هم خانم س پس ديگر بس است.

پاسخ

۱۱

۶

http://stream.jamnews.ir/jammediacomment/streams/jamnews/1361118743131mic.flv

پاسخ

۰

۴

۱

۰

عجب عفریته ای شده! صداش با تصویرش کاملا نامتناسبه

پاسخ

۶

۲

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top