خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ الثلاثاء ٢٨ ربيع الثاني ١٤٣٩ Tuesday, January 16, 2018
 
کد خبر: 151806
نظرات: 4
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۲ - ۰۷:۱۶
ثبت نام سهام عدالت آغاز شد
سهام عدالت  ثبت نام سهام عدالت آغاز شد
به این مطلب امتیاز دهید
16.7% 83.3% بازدید

جام گیشه؛

معاون اقتصادی سازمان اقتصاد و دارایی استان خراسان رضوی ضمن اعلام خبر فوق گفت: ثبت نامی که در حال حاضر از کارگران ساختمانی و فصلی جهت سهام عدالت صورت می گیرد، از کارگرانی است که قبلا به فراخوان پاسخ داده و مورد شناسایی واقع شده اند.

 

فتحانی همچنین گفت: فراخوانی که قبلا ارایه شد جهت شناسایی کارگران ساختمانی و فصلی بود و کسانی که مورد شناسایی واقع شدند اکنون جهت دریافت سهام در سایت http://www.karsaham.ir/ ثبت نام می شوند.


فتحانی افزود: این ثبت نام در مراکز اینترنتی انجام می گردد.

 

وی یادآور شد: منتهی کسانی که ثبت نام نشدند باید منتظر مصوبه جدید دولت و گرفتن مجوز از مجلس بمانند و باید بررسی شود که آیا دولت می تواند به تعداد دیگری از کارگران سهام عدالت بدهد؟


وی خاطر نشان کرد : البته اگر کارگران شرکتی باشند سهام ترجیهی دریافت می کنند بدین معنا که چون شرکتشان واگذار می شود فقط درصدی از سهام به کارگران تعلق می گیرد و مابقی متعلق به شرکت است.
او علاوه بر این یادآور شد :مشکلی که اکنون وجود دارد کسانی هستند که کد رهگیری دارند اما نامشان در لیستی که به دستمان رسیده نیست.


وی اظهار داشت که در این زمینه پیگیر هستند تا فهرستی از این دسته کارگران تهیه کرده و به تهران ارسال نمایند./ قدس آنلاین

4 نظر
کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
نمایش نظرات

با سلام
بدینوسیله باستحضار میرساند که بنده در خرداد ماه 1391 بازنشست شدم ولی تاکنون در خصوص سهام عدالت چیزی چه وجه ویا فرمی را تا الان از هیچ ارگانی دریافت نکردم واستنباطم اینبود که از طریق اداره بیمه تامین اجتمایی اتومتیک وار ما ثبت نام میشویم که امروز در اداره بیمه برای تمدید دفترچه درمان رفته بودم که دیدم اطلاعیه زدن که به فلان مراکز در کرج مراجعه کنید من هم رفتم برای دریافت همان دم درب ورودی گفتن باید بروید از طریق کافی نت ثبت نام کنید که با کامپیوتر خودم وارد سایتهای مربوط به سهام عدالت شدم که متاسفانه دیدم جا تره اما بچه نیست البته ببخشید که اجمالا بدینصورت مشکلم را خدمت شما اعلام کردم حال نمیدانم موثمر به ثمر است یا اینکه اینهم مثل یارانه که از ان بعلت دیر فهمیدن محروم ماندیم وکسی هم نگفت خرت به چند من که یارانه با متعلقینت نمیگیری با این تورم از دیوار چه کسی بالا میروی
اجرکم عندالله
محمد تقی پیراسته فرد

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top