خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ الاثنين ١٢ جمادى الثانية ١٤٤٠ Monday, February 18, 2019
 
کد خبر: 152344
نظرات: 32
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۳ - ۱۰:۴۱
قدرت عجیب یک پیردختر/ فیلم
متاسفانه ساده لوحی برخی از هموطنانمان، دست کلاهبرداران و سودجویانی را که با روش های نوین از افراد زود باور و ضعیف سوء استفاده می کنند باز گذاشته است.
جادوگر
جام جهان نما
زن جادوگر
زن رمال
رمالی
مینا مددی قدرت عجیب یک پیردختر/ فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
40.3% 59.7% بازدید

 

جام فرهنگی؛ یکی از این روشها، تبلیغات و پخش برنامه در شبکه های ماهواره ای است که سود جویان به راحتی می توانند با دادن مبلغ ناچیزی به این شبکه ها از افرادی که به راحتی با وعده های  پول دار شدن و پیدا کردن گنجینه ، شفای دردهای لاعلاج و حل شدن مشکلات زناشویی فریب می خورند، کلاهبرداری کنند.

 

هیچ مرجع قانونی بین المللی هم نیست تا با این افراد که غالبا با القاب قلابی دکتر، مهندس و استاد در شبکه های ماهواره ای شیادی می کنند، مقابله کند.

 

یکی از این شیادان که در چندین شبکه ماهواره ای فارسی زبان برنامه دارد شخصی است با نام مینا مددی. البته اسم اصلی این زن "محترم مددی" است. این فرد کلاهبردار ادعا می کند صاحب قدرت پنهانی است که می تواند هر مشکلی به غیر از مرگ را حل کند.

 

محترم مددی که زنی 51 ساله و مجرد می باشد ادعا می کند دارای دکترای افتخاری از یکی از دانشگاه های انگلستان است و همچنین چندین کالج قدرت پنهان در سرتاسر دنیا دارد این در شرایطی است که حتی سواد خواندن و نوشتن هم ندارد و به گفته مجریان دیگر شبکه های فارسی زبان ماهواره ای که او را خوب می شناسند وقتی موضوع بی سوادی او لو رفت برای اولین بار در برنامه، کاغذ و قلم آورد و اسم اشخاصی که با هماهنگی خودش با برنامه تماس می گرفتند و از او تقاضای دعا می کردند را بسیار ناشیانه در کاغذ خط خطی می کرد.

 

وی که حتی نمی تواند در برنامه کلمات و جملات را بطور صحیح ادا کند برای اینکه از شر سوالهای بینندگان، خود را خلاص کند می گوید: «من در این قدرت کامل نیستم و 7 استاد قدرتمند من را یاری می کنند».

 

 و البته هر وقت بینندگان از او خواسته اند این اساتید را در برنامه بیاورد یا حداقل اسامی آنها را بگوید در جواب می گوید وقت اساتید من بسیار پر است و نمی توانند در برنامه حاضر شوند و اگر اسامی آنها را هم من بگویم باعث می شود آنها معروف شوند و اساتید من از مشهور شدن بیزارند!

 

بیشتر افرادی که با این زن شیاد در برنامه اش ارتباط تلفنی برقرار می کنند خانم ها هستند که قربانیان دروغ این فرد می شوند. غالب مشکلات هم مرتبط با مسائل عشقی، خانوادگی و زناشویی است که قرار است مینا با استادانش ( همان همکاران کلاهبردارش ) برای جمعی ساده لوح، نسخه حرز کارگشا بپیچد.

وی در ابتدا ادعا می کرد این مراسم رمالی توسط وی و اساتیدش  بصورت رایگان انجام می شود و همه آنها خود را وقف کمک به بشریت کرده اند اما پس از چندی در برنامه هایش اعلام کرد که برای دعا کردن از طرف هر شخص، به یک آینه قدی صد ساله و 85 شمع گیاهی و چند متر پارچه ابریشم خالص احتیاج دارد که هزینه این وسایل به عهده شخصی که تقاضای دعا دارد است و باید ابتدا پول را به حساب این خانم واریز کرد تا پس از خرید وسایل مورد نیاز آنها را به اساتیدش بدهد و آنها مراسم را شروع کنند.

 

 جالب اینکه طبق ادعای مضحک این رمال، هر آینه فقط یکبار قابل استفاده است و بخاطر نحوستی که در آینه است باید بلافاصله بعد از مراسم آینه را شکست و به هیچ وجه نمی توان یک آینه را برای چند نفر استفاده کرد.

 

این هم روشی است که بتواند به بهانه خریدن آینه و شمع و ابریشم هر بار مبالغ هنگفتی از مردم فریب خورده اخاذی کند.

 

حال این کلاهبردار که ادعا می کند تا به حال چندین هزار نفر را نجات داده (همانطور که در فیلم مشاهده خواهید کرد) و برای آنها دعای 3 ساعته با آینه و ابریشم و شمع انجام داده است، اینهمه آینه قدی 100 ساله را از کجا آورده کسی خبر ندارد!!!

 

این زن مکار در جواب یکی از بینندگان که با او در برنامه تماس گرفت و گفت من پول آینه را نمی دهم و خودم برای شما یک آینه 100 ساله قدی می فرستم گفت: "آیا آینه شما دارای کتابچه هم هست یا نه؟!"

 

و احتمالا اگر این بیننده می گفت بله آینه من کتابچه هم دارد باز این شیاد می گفت آیا کتابچه شما ممهور به مهر جنیان هست یا نه! الی آخر...

 

و اما مدیران شبکه هایی که به این حیله گر و امثال او برنامه می دهند با همدستی با این کلاهبردارن تنها جیب خود را پر پول می کنند و با خیانت به مردم ایران راهی پردرآمد برای خود هموار ساخته اند.

 

و البته امثال حمید شب خیز و فرزان دلجو که تنها به بهانه در آوردن هزینه شبکه، برنامه هایی از این قبیل را در شبکه خود پخش می کنند دیگر نباید ادعای مردم دوستی و وطن پرستی بکنند چرا که حاضر شده اند به مردم ایران در ازای مبلغ ناچیزی خیانت کنند و هرگاه با سوال بینندگان در برنامه هایشان مواجه می شوند که چرا به این کلاهبرداران در شبکه برنامه داده اید تنها یک جواب می دهند که در اینجا (آمریکا) زندگی خرج دارد و نمی توان بدون این برنامه ها از پس هزینه ها برآمد. 

 

فیلمی که در این یادداشت مشاهده می کنید تنها گوشه ای از حیله های این زن را نشان می دهد و با بخش هایی از مجموعه طنز "خنده بازار" که ادعاهای این زن را به سخره گرفته، ترکیب شده است.

 

جام نیوز در روزهای آینده و در راستای افشاگری از توطئه های این حقه بازان فیلم دیگری را در اختیار مخاطبان قرار می دهد که مشت آنها را بیش از پیش برای مردم باز می کند.


فیلم خبر

32 نظر
خبرهای داغ
نمایش نظرات


نمیدونم والا هرکس یک نظر خاصی داره

پاسخ

۰

۴

خیلی عالی بود ممنون

پاسخ

۱

۰

همساىه ساده لوح ما براى پسر ش که فلج شده بود حدود 100هزار تومان زعفران خرىدن و فرستادن بعد از مدتى جواب دادن که زعفران کم بوده و اصل نىست اىن خانواده درمانده پرسىدند چقدر پول بفرستىم خودتان تهىه کنىد تا دعا را استادان بنوىسند مىنا مددى بى دىن 5 مىلىون درخواست کردند من متاسفم که در اداره پست نظارتى مبنى بر اىن که اىن پاکت به چه ادرسى مىرود و جلوى خارج شدن پول و جلو ى اىن زن شىاد را بگىرند نىست خورده به همه اغفال شده ها نمىشه گرفت بعضى اىنقدر گرفتارند که نا اگاهانه چنگ به دامن اىن شىادان مىزنند.

پاسخ

۲

۱

http://stream.jamnews.ir/jammediacomment/streams/jamnews/1361595830236mic.flv

پاسخ

۲

۲

http://stream.jamnews.ir/jammediacomment/streams/jamnews/1361550906670mic.flv

پاسخ

۲

۲

http://stream.jamnews.ir/jammediacomment/streams/jamnews/1361550868499mic.flv

پاسخ

۲

۳

http://stream.jamnews.ir/jammediacomment/streams/jamnews/1361474538796mic.flv

پاسخ

۳

۳

http://stream.jamnews.ir/jammediacomment/streams/jamnews/1361453987068mic.flv

پاسخ

۹

۳

کلی خندیدیم فیلمش خیلی باحال بود

پاسخ

۴

۳

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top