خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ الأحد ٧ ذو الحجّة ١٤٣٩ Sunday, August 19, 2018
 
کد خبر: 157244
نظرات: 4
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۴۶
توهین استاد دانشگاه به پیامبر (ص)
یکی از اساتید دانشگاه « عین الشمس» قاهره بر روی صفحه شخصی خود در پایگاه ارتباط جمعی فیس بوک اقدام به توهین و نفرین به پیامبر اکرم (ص) کرد.
 توهین استاد دانشگاه به پیامبر (ص)
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام دینی: شفقنا به نقل از پایگاه المحیط ،استاد دانشگاه «عین الشمس» پایتخت مصر اقدام به توهین و نفرین پیامبراکرم (ص) کرد. این در حالی است که هیات رییسه دانشگاه در این باره هیچ اعتراضی نکرده و اقدامی جهت برخورد با او انجام نداد.

در همین راستا جنبش های دانشجویی اهانت های « هشام عنتر» استاد دانشگاه مصری در رشته مهندسی بر روی پایگاه الکترونیکی فیس بوک را محکوم کرده و خواهان برخورد تند دانشگاه با وی شدند.

جنبش های دانشجویی مصری تاکید کردند که اهانت های استاد دانشگاه به پیامبر اکرم (ص) جرمی است که به موجب قانون اساسی مجازات سنگینی برای آن تعیین شده است، آنان در ادامه با بیان این که « اهانت به پیامبر یک خط قرمز است» خاطرنشان کردند که در برابر چنین تعرض هایی سکوت نخواهند کرد.

پایگاه خبری المصریون نیز در این باره نوشت: گروهی از دانشجویان مسیحی نیز در اعتراض به اقدام دکتر هشام با دانشجویان مسلمان یکدل شده و با حمل کردن تابلو نوشته هایی با عنوان « مسیحی با مسلمان همبستگی دارد» و « توهین به اسلام، هرگز » همراهی و همدلی خود با مسلمانان را اعلام کردند.

آنان با سر دادن شعارهایی همچون « مسلمان و مسیحی یکدل هستند» و « اهانت به پیامبران ممنوع است» خواهان بازجویی و محاکمه و اخراج وی از دانشگاه شدند.

4 نظر
کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top