خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ الخميس ٤ ذو الحجّة ١٤٣٩ Thursday, August 16, 2018
 
کد خبر: 157289
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۵
سخنان احمدی نژاد در فرودگاه ونزوئلا
رئیس جمهور فقدان هوگوچاوز را به ملت ونزوئلا و همه ملت‌های آمریکای لاتین تسلیت گفته و با اعلام همبستگی با این ملت‌ها، اظهار داشت: البته چاوز هرگز نخواهد مرد و روح و اندیشه او در دل و جان ملت‌ها زنده است.
 سخنان احمدی نژاد در فرودگاه ونزوئلا
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام گیشه؛

محمود احمدی‌نژاد پس از ورود به فرودگاه کاراکاس به منظور شرکت در مراسم خاکسپاری هوگوچاوز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چاوز تجلی روح آزادیخواهی و عدالت طلبی ملت‌های آمریکای لاتین بود. او مرد بزرگی بود که از دل ملت‌های منطقه متولد شده و یک بار دیگر شخصیت واقعی ملت‌های آمریکای لاتین را به عرصه ظهور و بروز رسانید.

 

رییس جمهور خاطرنشان کرد: از دست دادن این مرد بزرگ که دوست صمیمی همه ملت‌ها بود، برای من غم سنگینی است و مانند از دست دادن برادری مهربان ، شجاع و حکیم می‌باشد.

 

احمدی‌نژاد اضافه کرد: هوگوچاوز برای من یک شخصیت بسیار عزیز و برادری بسیار ارزشمند بود.

 

رییس جمهور تصریح کرد: چاوز پرچمدار عزت ملت‌ها بود که هرگز با گذر زمان به زمین نخواهد افتاد.

 

احمدی‌نژاد تاکید کرد: روح، اندیشه و آرمان هوگو چاوز حلقه وصل همه ملت‌های آزادیخواه جهان است. او مردی بزرگ با آرزوهای بزرگ و انسانی بود.

 

رییس جمهور با اعلام همدردی و همبستگی با ملت ونزوئلا و تمامی ملت‌های آمریکای لاتین اظهار داشت: با هم عهد می‌بندیم تلاش کنیم که همه آرزوهای آن مرد بزرگ محقق شود.

 

وی خاطرنشان کرد: مطمئن هستم مردم ونزوئلا با ایمانی عمیق و اراده‌ای راسخ راه آن مرد بزرگ تاریخ‌ساز را ادامه خواهند داد و بی تردید ملت‌ها و رهبران انقلابی آمریکای لاتین نیز راه و روش چاوز را تا آخر ادامه خواهند داد.

 

وی تصریح کرد: من هم مانند چاوز ایمان دارم که پیروزی از آن ملت‌ها خواهد بود.

 

احمدی‌نژاد گفت: خدای متعال، حضرت مسیح و انسان کامل یار ملت‌ها خواهند بود و اینها حقایقی است که چاوز عمیقا به آن ایمان داشت.

 

رییس جمهور با بیان اینکه ملت‌ها به سمت همگرایی و یکپارچگی پیش می‌روند، اظهار داشت: در آینده همگرایی ملت‌ها دهها برابر امروز خواهد بود. و همه ملت‌ها در غم و شادی در کنار یکدیگر قرار خواهند داشت.

 

احمدی‌نژاد سخنان خود را با شعار زنده باد عدالت، آزادی و اتحاد همه ملت‌ها به پایان برد./ خبرگزاری فارس

2 نظر
کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
نمایش نظرات

حالا بگیدزندس زندس دیگه مرد

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top