خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ الثلاثاء ٣ رجب ١٤٣٩ Tuesday, March 20, 2018
 
کد خبر: 171882
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۲/۳ - ۱۹:۰۴
فعال شدن ستادهاي مردمي سعيد جليلي
ستادهاي دعوت از دکتر جليلي به تلاش خود براي به صحنه آوردن ايشان ادامه خواهد داد و معتقدند امکان برهم افزايي همه ظرفيت‌هاي فعالان حزب‌اللهي براي راي آوري کانديداي اصلح در چند هفته آينده وجود خواهد داشت.
جلیلی  فعال شدن ستادهاي مردمي سعيد جليلي
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

يک فعال دانشجويي دهه‌ي هفتاد با رد شايعات و سخنان بي‌پايه مبني بر عدم حضور دکتر جليلي، گفت: برآورد ما اين است که تلاش هاي صورت گرفته در دو-سه هفته اخير، پاسخ منفي دکتر جليلي را درباره حضور در انتخابات کمرنگ کرده و اميدها را براي ورود ايشان به انتخابات افزايش داده است.


به گزارش آريا، مجيد عسگري دبير مجمع مطالبه مردمي مشهد مقدس، در گفتگو با تريبون مستضعفين تأکيد کرد: ستاد مردمي حيات طيبه (ستاد دعوت از دکتر سعيد جليلي) با همکاري مجموعه‌هاي مختلف مردمي، و نخبگاني از سراسر کشور شکل گرفته است و  رايزني با تشکل‌ها و مجموعه‌هاي انقلابي شهرهاي مختلف براي سازماندهي و تجميع ظرفيت‌ها در حال انجام است. ستاد کشوري در تهران و هم چنين بعضي ستادهاي منطقه‌اي شکل گرفته است و در برخي استان‌ها ستادها اعلام موجوديت کرده‌اند.


عضو ستاد انتخاباتي دکتر جليلي در انتخابات مجلس هفتم در توضيح نام گذاري ستاد اشاره کرد: حيات طيبه شعار دکتر جليلي در انتخابات مجلس هفتم در شرايطي بود که دعواهاي سياسي حاد در کشور، آدرس‌هاي غلط و رو به گذشته را مطرح مي‌کرد. انتخاب اين عنوان، براي ستاد مردمي دعوت از دکتر جليلي براي نشان دادن رويکرد ايجابي و رو به فردايي است که نه تنها در مقابل ارتجاع خواهد ايستاد، که با غلبه بر چالش‌ها، جهش به سمت جامعه نمونه اسلامي را فراهم مي‌آورد. حيات طيّبه، ثمره تحقق عدالت و پيشرفت است.


اين فعال دانشجويي دهه‌ي هفتاد با رد شايعات و سخنان بي‌پايه مبني بر عدم حضور دکتر جليلي، گفت:برآورد ما اين است که تلاش هاي صورت گرفته در دو-سه هفته اخير، پاسخ منفي دکتر جليلي را درباره حضور در انتخابات کمرنگ کرده و اميدها را براي ورود ايشان به انتخابات افزايش داده است.


وي با رد شبهه کمبود وقت براي مشخص شدن کانديداي نهايي گفتمان انقلاب اسلامي در انتخابات گفت: در حالي که هيچ کدام از جريان هاي اصلاح طلب، کارگزاران، راست سنتي و دولت تاکنون حاضر به معرفي کانديداي نهايي خود نشده اند، و حتي احتمال حضور چهره‌هايي که حتي نامشان تا کنون به عنوان کانديدا مطرح نبوده وجود دارد، ايجاد فضاي هيجاني و شتاب بي‌مورد براي مشخص شدن کانديداي نهايي جبهه انقلاب اسلامي وجهي ندارد و با توجه به حضور هوشيارانه و فعالانه حاميان گفتمان انقلاب اسلامي در صحنه و طرح شاخصه هاي اصيل و معيارهاي ارزشي، مشخص کردن کانديداي نهايي يک ماه پيش از شروع تبليغات انتخاباتي ضرورتي ندارد.


عسگري گفت: ستادهاي دعوت از دکتر جليلي به تلاش خود براي به صحنه آوردن ايشان ادامه خواهد داد و معتقدند امکان برهم افزايي همه ظرفيت‌هاي فعالان حزب‌اللهي براي راي آوري کانديداي اصلح در چند هفته آينده وجود خواهد داشت.


وي همچنين تاکيد کرد: فعاليت ستادهاي دعوت از دکتر جليلي با احترام کامل به ديگر کانديداهاي گفتمان انقلاب اسلامي به فعاليت خود ادامه خواهد داد و مطمئناًً هيچ حرکتي در تضعيف ديگر کانديداهاي گفتماني از سوي اين ستاد صورت نخواهد گرفت و در نهايت اميدواريم ظرفيت هاي مردمي انقلاب اسلامي بتوانند با همدلي و هم‌افزايي نتيجه انتخابات را به نفع آرمان‌هاي انقلاب اسلامي و آينده روشن اسلامي-ايراني رقم بزنند.


اين فعال فرهنگي  با اشاره به تجميع نخبگان و اساتيد انقلاب افزود: تبليغات انتخاباتي غير از آن که بايد تلاش براي رأي آوردن گزينه‌ي اصلح باشد، فرصت استثنايي براي ترويج گفتمان انقلاب اسلامي است. بناي ستاد کشوري نيز بر ترويج اين گفتمان، و نمايش کارآمدي آن براي حل مسائل ايران امروز است.


مجيد عسگري در پايان خاطر نشان کرد: سايت ستاد مردمي حيات طيبه براي دعوت از دکتر جليلي به آدرس drjalily.com به انتشار اخبار اين ستاد و فعاليت هاي صورت گرفته در شهرهاي مختلف خواهد پرداخت و تنها مرجع رسمي اطلاع رساني در رابطه با فعاليت هاي اين ستاد دعوت خواهد بود.

 

101

برای مشاهده اخبار انتخاباتی جام اینجا کلیک کنید

 

0 نظر
کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top