خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ الثلاثاء ٩ ذو الحجّة ١٤٣٩ Tuesday, August 21, 2018
 
کد خبر: 208810
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳ - ۰۹:۲۵
درس عبرت دختران جوان اصفهانی به راننده هوسران!
دو دختر اصفهاني وقتي به نيت پليد مرد راننده پي بردند، براي تنبيه وي خودروي‌ پژو او را در شمال غرب تهران سرقت کردند و در شيراز دستگير شدند.
دختران درس عبرت دختران جوان اصفهانی به راننده هوسران!
به این مطلب امتیاز دهید
44.4% 55.6% بازدید

جام حوادث؛

روز بيست و ششم ارديبهشت سال جاري ماموران انتظامي شيراز هنگام گشتزني در شهر به دو دختر جوان که با يک دستگاه خودروي پژو با سرعت بالايي در حرکت بودند، ظنين شده و آنها را زير نظر گرفتند.

ماموران با بررسي پلاک خودرو متوجه شدند، اين خودرو در شمال غرب تهران سرقت و دستور قضايي مبني بر توقيف آن صادر شده است. ماموران انتظامي با اخطار به راننده پژو، خودرو را متوقف کردند و وقتي متوجه شدند آنها مدارک خودرو و مدارک هويتي شان را همراه ندارند، دو دختر جوان را بازداشت و به مرکز پليس تهران منتقل کردند. اين دو دختر براي تحقيقات بيشتر به شعبه 14 بازپرسي دادسراي عمومي و انقلاب ناحيه 2 تهران منتقل و بازجويي شدند.

يکي از متهمان با اشاره به نحوه سرقت گفت: من و دوستم براي ديدن اقواممان از اصفهان به تهران آمديم. شب حادثه قصد بازگشت به شهرمان را داشتيم که در غرب تهران با اصرارهاي مرد جواني، سوار خودرويش شديم. متهم اضافه کرد: راننده ما را به شام دعوت کرد و سپس از او خواستيم ما را به پايانه مسافربري برساند. اما در ميانه راه متوجه شديم او مي خواهد ما را به مکان ديگري منتقل کند و نيت شومي در سردارد. بنابراين وقتي که راننده براي چند لحظه از خودرو پياده شد، براي تنبيه کردن او تصميم به سرقت خودرويش گرفتيم.

دختر جوان يادآور شد: من و دوستم خودروي وي را سرقت و شبانه از تهران به سمت شهرمان حرکت کرديم. اما از ترس اين که مالباخته از ما شکايت کند و تحت تعقيب پليس قرار بگيريم، از اصفهان به شيراز رفتيم پس از چند ساعت تصميم گرفتيم با همان خودروي سرقتي به تهران آمده و آن را در يکي از محله‌ها رها کنيم تا پليس خودرو را پيدا کند و تحويل صاحبش دهد .

بنابراين گزارش، با اعتراف هر دو دختر جوان، براي آنها از سوي بازپرس شاهنگيان، رئيس شعبه 14 دادسراي ناحيه 2 تهران قرار قانوني صادر شد و تحقيقات تکميلي در اين باره ادامه دارد.

مردم سالاری

0 نظر
کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top