خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ الأربعاء ٣ ذو الحجّة ١٤٣٩ Wednesday, August 15, 2018
 
کد خبر: 208837
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۰
کاردستی جالب حیوانات با وسایل بازیافتی!
دن کاردستی جالب حیوانات با وسایل بازیافتی!
به این مطلب امتیاز دهید
23.1% 76.9% بازدید

جام کودک؛

 

در این جا کاردستی های زیبا و جالبی با استفاده از قوطی های خالی آلومینیومی، آموزش داده می شود. در این کاردستی که جزو کاردستی های بازیافتی ما است، درست کردن حیواناتی مثل گاو، خرس و... یاد داده می شود.

 

عکس کاردستی

 

 

مواد لازم برای درست کردن این کاردستی:

 

قوطی آلومینومی  خالی ( مثل قوطی نوشابه) ، شسته شده و خشک شده

 

اسپری رنگ و رنگ اکلریلیک

 

قلم مو و گوش پاک کن

 

ورق فومی

 

کاغذ رنگی

 

چشم عروسکی

 

چسب

 

 

عکس کاردستی

 

ابتدا به آرامی و با دست بدنه قوطی را فشار دهید تا شبیه شکل بالا  خم شود، به طوریکه سوراخ قوطی – یا دهان حیوان -  رو به بیرون قرار بگیرد.

 

حال بدنه حیوان را با اسپری رنگ کنید و اجازه دهید تا خشک شود. سعی نمایید با اسپری لایه نازکی ار رنگ را روی قوطی بپاشید و در صورت نیاز پس از خشک شدن یک بار دیگر این کار را تکرار کنید.

 

در این مرحله با استفاده از گوش پاک کن و رنگ اکریلیک روی بدن حیوان را شبیه شکل با تصاویر زیبا بپوشانید.

 

سپس  مشابه تصویر گوشها، دست، پا  و دم گاو یا خرس را با استفاده از ورقهای فومی بیرید و روی قوطی بچسبانید. این فوم های کاردستی را می توانید از لوازم تحریر فروشی ها تهیه نمایید.

 

در صورتیکه این فوم ها  در دسترستان نبود می توانید به جای آن از مقوا استفاده کنید. همین کار را برای خالهای گاو انجام دهید.

 

حال با استفاده از چشمهای عروسکی یا منجوق، چشمها و سوراخ بینی  حیوان را درست کنید. در زیر تصویر دیگری  از این کار دستی زیبا و جالب که به شکل خرس است، نشان داده شده است.

 

 

عکس کاردستی

 

امیدواریم این کاردستی های جالب را با استفاده از دور ریختنی ها درست کنید وعملا دوستی با طبیعت را یادبگیرید.

 

 

koodakcity/2004

2 نظر
خبرهای داغ
نمایش نظرات

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببد

پاسخ

۲

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top