خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ الاثنين ٨ ذو الحجّة ١٤٣٩ Monday, August 20, 2018
 
کد خبر: 208882
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲ - ۱۶:۱۰
هتک حرمت دست جمعي نسبت به يک دانشجوي دختر
به گزارش سخنگوي دادگاه حکم نهايي عامل اصلي تجاوز مرگبار به يک دختر دانشجو تا چند هفته ديگر اعلام خواهد شد.
حکم.دادگاه هتک حرمت دست جمعي نسبت به يک دانشجوي دختر
به این مطلب امتیاز دهید
41.7% 58.3% بازدید

جام حوادث؛
به نقل از سي ان ان: صدور حكم 18 ساله كه نامش براساس قانون اعلام نشده در زمان ارتكاب جرم17 ساله بوده كه در حين ارتكاب جرم هنوز به سن قانوني نرسيده بود.

وي متهم به تجاوز منجر به قتل و از بين بردن شواهد و آدم ربايي است. كه به گفته متهم در هيچ يك ازموارد فوق شركت نداشته و اعلام بي گناهي كرده است، در صورتي كه جرم وي ثابت شود به دست كم 3 سال حبس در كانون اصلاح كودكان و نوجوانان محكوم خواهد شد.

به گزارش اين خبر گزاري حكم اين دادگاه ويژه بنابر برنامه ريزي هاي تعيين شده توسط مسئولين روال دادرسي آن با سرعت بيشتري پيش رود و دو هفته ديگر اعلام شود.

همچنين به غير از اين جوان، چهار بزرگسال ديگر نيز از متهمان ديگر اين پرونده به شمار مي آيند كه با ادعاي آنان مبني بر بي گناهيشان دادگاه ملزم به ارائه مدارك بيشتري كرده است و در صورت ثابت شدن جرم آنان و چهار نفر به اعدام محكوم مي شوند.

ششمين متهم اين پرونده در زندان است و  مقامات زندان مرگ او را خودكشي اعلام كرده اند اما خانواده و وكلاي وي مدعي هستند كه وي به قتل رسيده است.

مرگ اين دختر دانشجو پس از تجاوز جمعي موجي از خشم و انزجار در هند بوجود آورده است كه باعث بحث هايي گسترده اي درباره نگاه جامعه هند به زنان و رفتار با آنان شده.

خانواده اين دختر دانشجو خواستار اعدام متهم رديف اول شده اند. او در زمان قتل شش ماه كوچكتر از سن قانوني بوده بنابراين بجاي اعدام به 3 سال حبس در كانون اصلاح و تربيت محكوم خواهد شد.

 

خبرنگاران

121

0 نظر
کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top