خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ الأربعاء ٣ ذو الحجّة ١٤٣٩ Wednesday, August 15, 2018
 
کد خبر: 209044
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳ - ۰۱:۴۷
احتمالات کابینه یازدهم/ بی‌انگیزگی برخی گزینه‌های روحانی
بسیاری از سایت‌ها و خبرگزاری‌های عمدتا اصولگرا، از نام‌ها و شخصیت‌های مختلفی برای کابینه دولت یازدهم در روزهای گذشته رونمایی کرده‌اند؛ اما یک منبع فعال ستاد روحانی خبراز نادرست بودن بسیاری از این لیست‌های وزراء داده است.
دیدار روحانی با علما و روحانیون احتمالات کابینه یازدهم/ بی‌انگیزگی برخی گزینه‌های روحانی
به این مطلب امتیاز دهید
11.1% 88.9% بازدید

در حالیکه تعدادی از مدیران کنونی، به دلیل کارنامه درخشانشان! به شدت امیدوارند در برخی سمت‌های مدیریتی دولت آینده هم حضور داشته باشند! خبرنگار ما کسب اطلاع کرد که تعدادی از مدیران سابق کشور پیشنهاد مشاوران آقای روحانی برای پذیرش مسوولیت‌های اجرایی در دولت یازدهم را رد کرده‌اند.

 

به نوشته بهار یک منبع نزدیک به تیم مشاوره‌ای رئیس‌جمهور منتخب که نخواست نامش ذکر شود گفت: چند نفر از مدیران سابق با عنوان اینکه مشکلات کشور خصوصا در ابعاد اقتصادی چنان عمیق است که با هر منظر و تحلیلی خصوصا اگر به تیم اقتصادی دولت ضمانت‌های قوی داده نشود، کاری از پیش نخواهند برد و یا اینکه حل این همه مشکل به جا مانده و به ارث رسیده به دولت آینده در وسع و توانایی آنان نیست، از قبول هرگونه مسئولیتی عذر خواسته‌اند.

 

در همین حال با اینکه بسیاری از سایت‌ها و خبرگزاری‌های عمدتا اصولگرا، از نام‌ها و شخصیت‌های مختلفی برای کابینه دولت یازدهم در روزهای گذشته رونمایی کرده‌اند؛ اما یک منبع فعال ستاد روحانی خبراز نادرست بودن بسیاری از این لیست‌های وزراء داده است و گفت: بسیاری از گزینه‌ها در حال بررسی هستند و تخصص و تجربه افراد مطرح شده برای تصدی وزارت مطبوع بسیار مهم است و حتی ممکن است از افراد شایسته‌ای که نام آنها در رسانه‌ها هم کمتر برده شده است، استفاده گردد.

 

وی افزود: مشکلات بعضی از وزارتخانه‌ها آنقدر گسترده است که حتی بعضی از افراد مطرح و شایسته برای تصدی فلان وزارتخانه (با عنوان عدم توانایی در این شرایط) بی‌انگیزگی یا عدم حضور خود را اعلام کرده‌اند؛ ولی با این حال بعضی افراد باتجربه‌ای هم هستند که بدون واسطه برای رفع مشکلات جلو آمده‌اند و در همین رابطه اراده بر این است که از تمام ظرفیت‌ها و توانایی‌های علمی، تخصصی استفاده شود.

 

به گفته وی، حتی اگر تعدادی از مدیران مدنظر، به هر دلیل نتوانند با دولت همکاری نمایند اما شانس بزرگ آقای روحانی این است که تعداد مدیران توانمند به حاشیه رفته، زیاد است و از این نظر دست ایشان برای انتخابات مدیران دولت خود همچنان باز است.

گفتنی اینکه، چند روز پیش دکتر روحانی در مراسمی اعلام نمود که بررسی وزرا کابینه را آغاز نموده است. مراسم تحلیف رییس‌جمهور منتخب در تاریخ دوازدهم مرداد برگزار می‌شود و روحانی پس از آن یک هفته فرصت دارد تا کابینه خود را برای گرفت رای اعتماد به مجلس معرفی کند.

 

101

 

0 نظر
خبرهای داغ
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top