خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ الجمعة ٥ ذو الحجّة ١٤٣٩ Friday, August 17, 2018
 
کد خبر: 209065
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۶
کارگردانی که دستمزد «نگار فروزنده» را تمام و کمال خورد!
از این به بعد به جز بررسی فیلمنامه بر روی شخصیت آدمهای درگیر کار هم مطالعه کرده و بعد از بررسی سوابق قبلی شان نتیجه نهایی درباره همکاری یا عدم همکاری را به آنها اعلام می کنم.
نگار فروزنده کارگردانی که دستمزد «نگار فروزنده» را تمام و کمال خورد!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

نگار فروزنده از آن دست بازیگرانی است که با همان اولین تجربه سینمایی اش «پاپیتال» توانست توجه مخاطبان را به خود جلب کند. در سالهای بعد هم وی تجربه همکاری با کارگردانانی مانند داریوش مهرجویی، سامان مقدم، ابراهیم حاتمی کیا و حتی مسعود کیمیایی را در آثاری مانند «میکس»، «کافه ستاره»، «دعوت» و «محاکمه در خیابان» پشت سر گذاشت. آخرین نقشی که از او به یادمان مانده است هم بازی در نقش خواهر «مجید سوزوکی» در دو قسمت ابتدایی «اخراجیها» است.

این بازیگز سینما چند سالی است که کم کار شده و دلیل اصلی گفتگو با وی هم دلایل این کم کاری بود اما به ناگاه وی درباره رفتار ناجوانمردانه ای که یکی از کارگردانان از خود نشان داده سخن گفت و نتیجه اینکه کل گفتگو به کلاهبرداری این آقای مثلا کارگردان اختصاص یافت. متن کامل گفته های فروزنده با شبکه ایران را در ادامه می خوانید:

 

فیلمنامه های بی کیفیت را یک هفته ای تمام می کنند

دو سالی می شود که کاری نکرده ام چون نه تنها نقشهای خوبی پیشنهاد نمی شود که متاسفانه کارگردانان برای فیملهایشان ارزش قائل نمی شوند مثلا می خواهند فیلمبرداری یک پروژه را نهایتا در یک هفته به پایان برسانند آن هم با فیلمنامه هایی به شدت کم کیفیت. از همه اینها که بگذریم اخیرا اتفاقی برای من افتاد که نظرم را نسبت به سینما و تلویزیون بدجوری خدشه دار کرد.

 

به واسطه همکاری قبلی اعتماد کردم

بهمن ماه پارسال بود که کارگردانی که دوست ندارم حتی نامش را هم ببرم لطفش شامل حال من شد و با اصرار از من خواست که در فیلم تازه شان بازی کنم. به واسطه همکاری قبلی که با ایشان داشتم پذیرفتم و بدون قرارداد جلوی دوربین رفتم. ایشان مرا خاطر جمع کرده بود که نگران مبلغ قرارداد نباشم و نقشم را بازی کنم. من هم با انرژی کامل جلوی دوربین رفتم اما از فردای بعد از پایان فیلمبرداری هیچ خبری از ایشان نشد تا همین امروز.

 

خیلی خوب از خجالتم درآمد!

از آنجا که با این کارگردان قبلتر هم همکاری داشتم تصوری دیگر نسبت به او داشتم اما نمی دانستم که در کار قبلی تهیه کننده و سرمایه گذار کس دیگری بوده و وی فقط کارگردانی می کرده و در کار جدید بناست هم تهیه کننده باشد و هم کارگردان! متاسفانه به واسطه اعتمادی که به این آقای کارگردان کردم نه قراردادی دستم است و نه حتی چکی که به واسطه آن به طریق قانونی حقم را بگیرم. تنها یک دلزدگی برایم باقی مانده! هیچ گاه یادم نمی رود که این آقای کارگردان مدام به من می گفت از خجالت تان درمی آیم و در نهایت هم خیلی خوب از خجالتم درآمد!

 

به جز بررسی فیلمنامه باید بر شخصیت آدمهای درگیر هم مطالعه کنم

نهایتا اینکه آخرین فعالیت بازیگری ام به سال قبل بازمی گردد که به خاطر اعتماد به یک کارگردان بی انصاف در فیلمی بازی کردم که به خاطر آن حتی یک ریال هم به من دستمزد ندادند! این رفتار باعث شد از این به بعد به جز بررسی فیلمنامه بر روی شخصیت آدمهای درگیر کار هم مطالعه کرده و بعد از بررسی سوابق قبلی شان نتیجه نهایی درباره همکاری یا عدم همکاری را به آنها اعلام کنم.

 

119

1 نظر
کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
نمایش نظرات

همینه دیگه..دنیا کلا بیوفاست...

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top