خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ الأربعاء ٣ ذو الحجّة ١٤٣٩ Wednesday, August 15, 2018
 
کد خبر: 209109
نظرات: 19
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳ - ۰۸:۰۸
چقدر «مریم رجوی» خوشگل است!؟
پیش از افشاگری این زن فلسطینی، تعدادی دیگر از شرکت‌کنندگان در این مراسم در مورد شیوه‌های دعوت سازمان در این گردهمایی و عدم اطلاع از ماهیت مراسم و برگزارکنندگان آن افشاگری کرده بودند.
مریم رجوی چقدر «مریم رجوی» خوشگل است!؟
به این مطلب امتیاز دهید
26.8% 73.2% بازدید

راز بهبود کیفیت سرویس‌ها در کنار فرقه منافقین، تعریف کردن از قیافه عفریته‌ایست که عامل ترور بیش از 12هزار ایرانی و ده‌ها هزار عراقیست.

 

به گزارش دید بان؛ نماینده پارلمان فلسطین که چندکلامی در مراسم منافقین در پاریس سخنرانی کرده بود، بعد از بازگشت به کشورش دست به افشاگری زده و از پشت پرده افتضاحات این گروهک سخن گفته است.

 

«نجات بوبکر» پس از بازگشت به فلسطین در مصاحبه‌ای با روزنامه «القدس العربی» گفته است: نماینده مجاهدین(منافقین) در فرانسه با من تماس گرفت و گفت یک مراسم در پاریس داریم که می خواهیم شما هم در آن شرکت کنید.

 

بر پایه این خبر نجات بوبکر در پاسخ به خبرنگار قدس‌العربی که پرسیده بود: انگیزه شما از شرکت در این برنامه چه بود؟ آیا شما واقعا به اهداف و نظریات مجاهدین(منافقین) ایرانی آشنا بودید؟ و آنها را قبول داشتید؟، گفت: هدف اولیه من رساندن پیام مردم فلسطین به گوش بقیه است. من از هر رسانه ای در این جهت استفاده می کنم. برایم فرق نمی کند که ایرانی باشند یا سومالیایی یا هر جای دیگر.

 

بوبکر ادامه داد: منافقین از من خواستند که بیایم به پاریس آنها به من قول دادند که تمامی امکانات سفر را حل و فصل می کنند و سعی خواهند کرد که در این سفر یک هفته ای به من خوش بگذرد. من نیز با همان هدفی که گفتم به پاریس آمدم.

 

برخی از کسانی که قبلا در این مراسم شرکت کرده بودند به من گفتند، مریم رجوی برای منافقین مانند ملکه است و او را می پرستند. اگر خواستی مورد رسیدگی بیشتر قرار بگیری کافی است که از مریم تعریف کنی. ما نیز برای افزایش کیفیت سرویس چند بار گفتیم که مریم خیلی زیباست، او رهبری خوبی برای شما خواهد بود...!

 

وی در پاسخ به آخرین سوال خبرنگار روزنامه القدس‌العربی مبنی بر اینکه «منافقین ایرانی را چگونه آدم هایی دیدید؟» گفت: برای یک هفته گردش در پاریس و در کنار رود سن، قابل تحمل بودند!

 

گفتنی است گردهمایی منافقین در ویلپنت پاریس هر ساله و همزمان با سالگرد آغاز حرکت مسلحانه این گروهک در ایران برگزاری می‌شود و عوامل منافقین برای پرتعداد نشان دادن این مراسم مجبور به استفاده از شرکت‌کنندگان اجاره‌ای هستند.

 

پیش از افشاگری این زن فلسطینی، تعدادی دیگر از شرکت‌کنندگان در این مراسم در مورد شیوه‌های دعوت سازمان در این گردهمایی و عدم اطلاع از ماهیت مراسم و برگزارکنندگان آن افشاگری کرده بودند.

 

103

19 نظر
کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
نمایش نظرات

مریم رجوی درمکاری شیطان هم درس می دهد

پاسخ

۰

۰

مرگ بر مریم رجوی کسافت عالم

پاسخ

۲

۲

انصافاواسه ...

پاسخ

۰

۸

هم زشتی هم کیه مریم ناخانم

پاسخ

۰

۰

بر پدر هر چی منافق و اونهایی که منفی زدن لعنت.

پاسخ

۲۵

۱۱

خدا راه بازگشت را به همه بندگان بازگذاشته اگربرگردند

پاسخ

۱۴

۱۶

مرگ بر منافق یادتان نرود

پاسخ

۶۷

۱۱

تروريست بين المللي اون ديگه يك ايراني نيست

پاسخ

۴۸

۲۱

خوشگله بابا

پاسخ

۱۳

۲۳

فراموش كرده ارايش كنه!!

پاسخ

۳۱

۱۸

اینا که منفی دادن یعنی منافق هستن؟؟؟؟؟؟؟/

پاسخ

۳۷

۲۴

مرگ بر منافقین
خدا همشونو لعنت کنه آمین

پاسخ

۶۸

۲۸

۲۲

۵۶

هر روز مرگ و نفرت باد بر منافقین

پاسخ

۵۴

۳۰

چقدر هم زشت است

پاسخ

۶۱

۲۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top