خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ الجمعة ٥ ذو الحجّة ١٤٣٩ Friday, August 17, 2018
 
کد خبر: 209182
نظرات: 5
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۳
به خاطر عدم تسویه حساب با پرسپولیس/انصاری فرد 3 راه بیشتر ندارد
با پایان فصل نقل و انتقالات وضعیت کریم انصاری فرد در هاله ای از ابهام قرار گرفت.
کریم انصاری فرد به خاطر عدم تسویه حساب با پرسپولیس/انصاری فرد 3 راه بیشتر ندارد
به این مطلب امتیاز دهید
21.7% 78.3% بازدید

جام ورزشی، مهاجم فصل گذشته پرسپولیس پس از کش و قوس فراوان با این تیم به توافق نرسید تا سوالات زیادی درباره وضعیت وی مطرح شود.

انصاری فرد که هنوز با پرسپولیس تسویه حساب نکرده بازیکن آزاد نیز به شمار نمی آید و از این رو نمی تواند به تیمهای داخلی بپیوندد.

طبق قوانین نقل وانتقالات بازیکنان برای اینکه آزاد قلمداد شوند باید قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات برگه تسویه حساب خود را می گرفتند.از این رو او سه راه بیشتر ندارد.یا به تیم خارجی برود،یا با پرسپولیس توافق کند و برگردد و در این تیم بازی کند و یا تا نیم فصل صبر کند و پس از تسویه حساب با پرسپولیس به تیمی برود که سهمیه لیگ برتری اش خالی باشد.

116

اوج

5 نظر
کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
نمایش نظرات

تکلیفش با خودشم معلوم نیست

پاسخ

۸

۰

چند روزیه که میبینم بعضی دوستان تاجی نسبت به حرفای هتاکانه وبی ادبانه شخصی به نام زلزله یا به قول دوستان ویبره توهمی که با چندین وچند اسم کامنتهای بی ادبانه میذاره و خودش به خودش میگه استاد و با یه اسم دیگه از خودش تشکر میکنه واکنش نشون میدن و میخوان باهاش بحث منطقی بکنن ،البته این دوستان گناهی ندارن و هنوز به ماهیت منافق و پشت وروی این صد اسمی پی نبردن وگرنه وقت خودشون رو واسه خوندن نظر که چه عرض کنم اراجیف این متوهم تلف نمیکردن چه برسه که بخوان منفی هم بدن.
چندوقت پیش یکی از دوستان تاجی یه پیشنهاد داد،قرار شد این توهم زده که از شدت فشار فقط فحش میده رو ندیده بگیرن و حتی بهش منفی هم ندن که البته این روش توسط پرسپولیسیهایی که ماهیت بی فرهنگ این هزارچهره رو فهمیده بودن هم اجرا شد و خجالت میکشیدن به فحشهاش مثبت بدن طوری که نظرات بالا وپایین ویبره توهمی بالای 50تا رای داشت ولی نظر ویبره گاهی 2تارای هم نداشت البته همچنان پرسپولیسیهای زیادی پاسخ کامنتش رو میدادن و بهش میگفتن استاد تو که باشی ما کیلو چند استاد!!!!ولی باز رایها همون بود چون خودش بیش از یه بار نمیتونه رای بده.
اصلا به حسابش نیارین هرچند از رو نمیره ولی سوزشش بیشتر میشه.

پاسخ

۱

۱

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top