خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ الخميس ٤ ذو الحجّة ١٤٣٩ Thursday, August 16, 2018
 
کد خبر: 209364
نظرات: 5
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳ - ۱۶:۵۷
جو پرسپولیس تحت تأثیر حال بد رویانیان
مدیرعامل پرسپولیس بعد از آن مصاحبه معروف كه شانسش براي بقا در مديريت پرسپوليس را صفر دانست نسبت به سابق براي حفظ صندلي اش شل شده و حداقل در ظاهركاري نمي كند.
محمد رویانیان فداحسین مالکی جو پرسپولیس تحت تأثیر حال بد رویانیان
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

جام ورزشی؛ محمد رويانيان ديروز به محل تمرين پرسپوليس رفته بود و مثل هميشه با بازيكنان، كادر فني و هواداران ديداري صميمانه داشت اما به نظر مي رسد كيف او اين روزها زياد كوك نيست و ديگر مثل گذشته براي ماندن در پستي كه هر روز مصاحبه هايش خريدار ميليوني دارد تلاش نمي كند.

 

رويانيان البته همچنان مصاحبه مي كند و حضوري فعال در رسانه ها دارد اما تقريبا دست از تلاش براي ماندن در پست مديرعاملي پرسپوليس برداشته و فقط به كارهاي اجرايي اش مي پردازد.

 

او بعد از آن مصاحبه معروف كه شانسش براي بقا در مديريت پرسپوليس را صفر دانست نسبت به سابق براي حفظ صندلي اش شل شده و حداقل در ظاهر كاري نمي كند و سنگي جلوي سيل تغييرات نمي اندازد.

 

او اين روزها به امور اجرايي باشگاه مي پردازد و مي خواهد به هر طريقي كار را جلو ببرد و از آنجايي كه مصاحبه اي در جهت انجام تغييرات مديريتي انجام نمي دهد ظاهرا پا پس كشيده و منتظر روز موعود است.

 

او مي داند حمايت هواداران، رسانه ها و پيشكسوتان را دارد و فعلا نترس جلو مي رود اما برخي معتقدند رويانيان بازي را از لايه هاي رويي به مسئله مخفيانه تر و سري تري كشانده است كه اخبارش خيلي سخت به رسانه ها مي رسد.

 

با اين وجود به نظر مي رسد در ظاهر امر او تسليم تغييرات شده و در باشگاه پرسپوليس هم همه منتظر حضور كامبوزيا هستند اما با مصاحبه هاي اخير و جبهه گيري پيشكسوتان عليه كامبوزيا – كه با مصاحبه هاي عجيب او عليه دايي تشديد هم  شده - وزارت ورزش در موقعيت تازه و عجيبي گرفتار شده كه شرايط را براي انتخاب اعضاي جديد هيات مديره و معرفي مديرعامل سخت كرده است.

 

در عین حال همه از جمله خود رويانيان هم مي داند اين حالت بلاتكليفي نصف و نيمه هم مي تواند اثراتش را روي تيم بگذارد چرا كه بازيكن پرسپوليس ديروز در حين تمرين  ديده كه حال مديرش خوب نيست و هر چقدر هم رويانيان بگويد «شما كار خودتان را بكنيد و  كاري به تغييرات نداشته باشيد» اين حال خاص او مي تواند اوضاع تيم را تا حدودي به هم بريزد و شرايط كاري دايي و شاگردانش را تحت تاثير قرار دهد.

سایت گل

109

5 نظر
کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top