خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ الاثنين ٢٣ المحرّم ١٤٤١ Monday, September 23, 2019
کد خبر: 254440
نظرات: 31
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷ - ۱۸:۲۳
میرمحمود موسوی به جای میر حسین موسوی! + عکس
همزمان با تشدید رایزنی ها و فشارهای مختلف برای بازگشت بدون هزینه عوامل و مسببین فتنه سال 88 به بدنه کشور در جدید ترین تحرک جریان اصلاحات رایزنی هایی در خصوص مطرح نمودن میرمحمود موسوی به عنوان سرلیست اصلاح طلبان برای انتخابات آتی مجلس صورت پذیرفته است.
میر محمود موسوی میرمحمود موسوی به جای میر حسین موسوی! + عکس
به این مطلب امتیاز دهید
25.6% 74.4% بازدید


به گزارش جام نیوز، با روی کار آمدن حجت الاسلام حسن روحانی و قدرت گرفتن مجدد اصلاح طلبان و جریان کارگزارن در کشور شاهد تشدید رایزنی ها و فشارهای مختلف برای بازگشت بدون هزینه عوامل و مسببین فتنه سال 88 به جریان مدیریتی کشور بودیم.

 

در این بین رفع حصر میرحسین موسوی و مهدی کروبی به عنوان دوتن از سران فتنه وقایع سال 88 از ابتدا در دستور کار اصلاحات قرار گرفت و به بهانه های مختلف در مجامع و رسانه های تحت نظارت این جریان  با هدف افزایش فشارها به دولت یازدهم برای پیگیری این موضوع مطرح می شود.

 

598 نوشت: با خبر شدیم که در جدید ترین تحرک جریان اصلاحات در کشور رایزنی هایی در خصوص مطرح نمودن میرمحمود موسوی به عنوان سرلیست اصلاح طلبان برای انتخابات آتی مجلس صورت پذیرفته و در همین خصوص خبرسازی های بسیاری برای مطرح نمودن نام ایشان در رسانه های زنجیره ای کارگزارن و اصلاح طلب  در حال انجام شدن است.

 

 

مصاحبه های متعدد خبرگزاری دولتی با برادر میرحسین موسوی در موضوعات گوناگون سیاسی، پوشش وسیع اخبار ایشان در روزنامه های اصلاح طلب، پیگیری وضعیت حصر میرحسین موسوی از میرمحمود موسوی، دعوت انجمن اسلامی دانشگاه تهران از ایشان به عنوان سخنران مراسم 13 آبان همه و همه تنها گوشه ای از سرمایه گذاری های جریان مذکور برای تشدید فشارها به دولت و مسئولین حکومتی برای رفع حصر بدون هزینه سران فتنه می باشد.

 

همچنین شنیده های ما حکایت از برنامه ریزی وسیع عناصر فتنه برای برگزاری میتینگ های سیاسی در روز دانشجو به منظور زنده نمودن عوامل فتنه 88 در دانشگاه های کشور را دارد.

 

لازم به ذکر است که همزمان با فوت پدر میر حسین و میر محمود موسوی مشاجره لفظی میان این دو برادر شکل گرفت و استفاده سیاسی آشوب گران انتخابات سال 88 از مراسم فوت میر اسماعیل موسوی با اعتراض میرمحمود موسوی روبرو شد.

 

101

 

خبرهای داغ
مشاهده نظرات

مرگ بر مدعیان دورغین اصلاحات

پاسخ

۱۳

۵۳

ميان مير ما بامير محمود تفاوت از زمين تا اسمان است....

پاسخ

۲۰

۹

۷

۲۶

فتنه گران بعد از ملت بیشترین ظلم را بخود کردند

پاسخ

۱۰

۴۷

۸

۷

۷

۱

اگه ایشان هم بیادرای مابازهم موسوی است حالاچه میرمحمودچه میرحسین

پاسخ

۳۱

۱۱

۵

۸

جام نیوز تو را به خداوند قسمت میدم , اگر یک درصد خداوند را قبول داری و بهش ایمان داری , این نظر را حذف نکن و نشان بده که این سایت دموکراسی سرش میشه , سپاس از تمام شما که حق و عدالت سرتون میشه
...................................................................................................................................
...

همیشه جرم انسان های بی گناه خنده داره و تابلو هست که جرمی ندارن

ای شمایی که نظر میگذارید تو سایت جام نیوز , تو از مسلمانی جلوه نمایی را یاد گرفتی مثل ریش گذاشتن یا چاپلوسی و حرف زدن از نوع ادا اصول به ظاهر مسلمان گونه

به همین دلیل به خودت اجازه میدی که خودتو جای خداوند بگذاری و بگی این شخص گناه کاره یا نه؟؟؟؟

و صد البته قاضی هم نیستی و اینجا نیز دادگاه نیست ...

چیه از این حرفها خوشت نیامد چون دارای حقیقتی خالص است؟؟ شما گناه کاری و فکر می کنی خیلی خوبی...

از دوباره خودت را مرور کن تا گناهانت را پیدا کنی می بینی که کم نیستند!

زمانت بخیر

پاسخ

۱۰

۷

زنده باد اصلاحات .

پاسخ

۳۰

۱۰

لطفا مردم را ساده نپندارید

پاسخ

۴۵

۱

مرگ بر موسوی

پاسخ

۶۱

۱۰۸

فتنه و بازهم فتنه

پاسخ

۲۷

۳۷

نه دیگه.به این رای نمیدم.هرچی باشه

پاسخ

۱۴

۲۷

.. برادر ..

پاسخ

۳۷

۴

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top