خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ الأحد ٧ ذو الحجّة ١٤٣٩ Sunday, August 19, 2018
 
کد خبر: 261724
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸ - ۱۰:۴۲
شناسایی کودکان معتاد ۵ ساله
کودک شناسایی کودکان معتاد ۵ ساله
به این مطلب امتیاز دهید
33.3% 66.7% بازدید

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز؛

تکدی‌گری در تهران مرتبط با مسئله توزیع مواد مخدر نیست. اعتیاد کودکان خیابانی ریشه در توزیع مواد مخدر ندارد بیشتر به دلیل حضور آن‌ها در شبکه‌های تکدگری است.

 

قائم‌مقام(دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر)، با اشاره به اینکه تعداد کودکان کار که در چرخه توزیع مواد مخدر نقش دارند، زیاد نیست، گفت: کودکان معتاد در مناطق آلوده حضور دارند که سن و سال برخی از آن‌ها به 5 و 7 سال هم می‌رسد.

 

ایلنا نوشت: طه طاهری، درباره اعتیاد کودکان، اظهار کرد: کودکان معتاد در ایران دارای والدین معتاد هستند که در جمع آن‌ها معتاد شده‌اند.

 

وی با بیان اینکه این کودکان بیشتر حاشیه‌ نشین شهرهای آلوده هستند، افزود: برخی از کودکان نیز در دوران بارداری از مادر معتاد خود‏‌، اعتیاد پیدا می‌کنند که این کودکان در بیمارستان سینا درمان می‌شوند.

 

قائم مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه تعداد این کودکان زیاد نیست، گفت: اعتیاد کودکانی که والدین معتاد دارند، یک واقعیت است. این کودکان در مناطق آلوده حضور دارند که سن و سال برخی از آن‌ها به 5 و 7 سال هم می‌رسد.

 

طاهری در پاسخ به این پرسش که آماری از توزیع مواد مخدر توسط کودکان کار دارید، افزود: این آمار زیاد نیست نمونه‌هایی وجود دارد. تکدی‌گری در تهران مرتبط با مسئله توزیع مواد مخدر نیست. اعتیاد کودکان خیابانی ریشه در توزیع مواد مخدر ندارد بیشتر به دلیل حضور آن‌ها در شبکه‌های تکدگری است.

 

وی درباره نقش ستاد مبارزه با مواد مخدر در مسائل مرتبط با اعتیاد به الکل، تصریح کرد: ستاد نقشی ندارد و ما نیز ورودی نمی‌کند

 

0 نظر
کلیدواژه ها:
ایلنا  |  کودک  |  معتاد  | 
خبرهای داغ
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top