خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ الاثنين ١٣ شوّال ١٤٤٠ Monday, June 17, 2019
 
کد خبر: 349343
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۲/۲۰ - ۰۷:۲۷
انتقام آتشین مردی از همسایه اش
ساعت هفت عصر بود که با صدای شکستن شیشه‌‌های خانه‌مان از جا پریدم و همزمان با برادرم مجتبی از پله‌ها پایین رفتیم.
مردی که سوخته  انتقام آتشین مردی از همسایه اش
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، مرد همسایه در انتقامی آتشین، پدری با پسرانش را در محاصره شعله‌های سوزان گرفتار کرد.

 

ساعت هفت عصر سه‌شنبه دوم اردیبهشت ماه ساکنان کوچه بن‌بستی در خیابان بهبودی جنوبی با شنیدن فریادهای مردانه سوختیم، سوختیم، سراسیمه از خانه‌هایشان بیرون دویدند و ناباورانه «مرسل» 70 ساله و پسرهایش «مجتبی»32 و «مرتضی»39 ساله را در میان شعله‌های سرکش آتش دیدند.

 

خیلی زود مرتضی و مجتبی که دچار سوختگی سطحی شده بودند با کمک همسایه‌ها توانستند پدرشان را از این آتش نجات دهند و پدر و پسران با آمبولانس اورژانس به بیمارستان سوانح سوختگی شهدای یافت‌آباد انتقال یافتند.

 

همزمان تحقیقات پلیسی نشان داد عامل آتش‌سوزی، مرد همسایه به نام «علیرضا» است که کینه‌ای قدیمی داشت. مرسل 70 ساله که بشدت سوخته بود به بخش مراقبت‌های ویژه انتقال یافت.
پزشکان پس از انجام معاینات وقتی دیدند کبد، کلیه و قلب این پیرمرد، نارسایی پیدا کرده است وی را به بخش ایزوله انتقال دادند و با وجود گذشت 11 شبانه‌روز، وی همچنان با اکسیژن نفس می‌‌کشد و از ضریب هوشیاری پایینی برخوردار است.

 

مرتضی پسر خانواده که در این حادثه تلخ به صورت سطحی از ناحیه گردن و کتف سوخته بود گفت: ساعت هفت عصر بود که با صدای شکستن شیشه‌‌های خانه‌مان از جا پریدم و همزمان با برادرم مجتبی از پله‌ها پایین رفتیم تا ببینیم چه اتفاقی افتاده است.

 

وقتی در ورودی آپارتمان را باز کردیم دیدیم پدرمان روی صندلی جلوی در نشسته‌ و پسر 24 ساله همسایه قمه در دست داخل کوچه عربده‌کشی می‌کند، از آنجا که وی آسایش و امنیت را از ما گرفته بود به‌خاطر شکستن شیشه‌های خانه‌مان به وی اعتراض کردیم که پس از ناسزاگویی به خانه‌شان رفت و ثانیه‌هایی بعد برگشت، بطری شیشه‌ای در دست داشت که سرش آتش بود- کوکتل مولوتوف- وی آن را به سمت ما پرتاب کرد، از آنجا که پدرم روی صندلی نشسته بود بیشتر از ما آتش گرفت و من و برادرم سریع لباس‌هایمان را از تن خارج کردیم و به‌صورت سطحی سوختیم.

 

وقتی به کمک پدرمان رفتیم دیر شده بود چرا که او توان درآوردن لباس‌هایش را نداشت. برادرم که از ناحیه دست دچار سوختگی شده بود با سختی فراوان توانست لباس‌های پدرمان را از تنش خارج کند.

 

این مرد به همراه 18 تن از ساکنان خیابان بهبودی جنوبی با مراجعه به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای یافت‌آباد از آتش‌افروز فراری به طرح شکایت پرداختند و خواستار مجازات وی شدند.

 

بنا بر این گزارش بازپرس شکری وقتی دید با مرد شروری روبه‌رو است که با قدرت نمایی و عربده‌کشی آسایش را از اهالی خیابان بهبودی سلب کرده است به تیمی از مأموران پلیس دستور داد اقدام‌های ویژه‌ای را برای دستگیری مرد آتش‌افروز انجام دهند.

 

2013

0 نظر
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top