خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ الأربعاء ١٣ رجب ١٤٤٠ Wednesday, March 20, 2019
 
کد خبر: 351158
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۲/۲۵ - ۰۷:۳۹
توطئه شوم مردی بر علیه همسر صیغه ای خواهرش
چند وقت قبل از قتل متوجه شدم مرد جوانی به خانه خواهرم رفت و آمد دارد.
دادگاه توطئه شوم مردی بر علیه همسر صیغه ای خواهرش
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، مرد جوان که پس از قتل همسر صیغه ای خواهرش جسد او را به آتش کشیده بود در جلسه دادگاه به تشریح جنایت خود پرداخت.

 

در این پرونده مصطفی 27 ساله متهم است با همدستی خواهرش به نام زهرا دی ماه سال 91 همسر صیغه ای خواهرش را به قتل رسانده اند.

صبح دیروز جلسه محاکمه متهمان در شعبه 74 دادگاه کیفری و به ریاست قاضی عبداللهی برگزار شد. در ابتدای این جلسه نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست گفت: مصطفی 27 ساله متهم به مباشرت در قتل عمدی امیر با ضربه چاقو جنایت بر میت و سرقت می باشد. زهرا نیز متهم به معاونت در قتل و رابطه نامشروع است. با توجه به محتویات پرونده برای متهمان تقاضایی مجازات قانونی دارم.

در ادامه اولیای دم در جایگاه قرار گرفته و برای قاتل تقاضای قصاص کردند وکیل اولیای دم در شکایتش گفت: زهرا شب حادثه مقتول را به خانه اش دعوت کرده و در ادامه مصطفی او را با ضربه های چاقو به قتل می رساند.

در ادامه جلسه دادگاه قاضی عبداللهی با تفهیم اتهام به مصطفی از او خواست به دفاع از خود بپردازد. متهم به قتل نیز اتهام قتل عمدی و جنایت بر میت را قبول کرد اما منکر سرقت شد.

او در تشریح قتل اظهار داشت: من نمی خواستم امیر را بکشم چند وقت قبل از قتل متوجه شدم مرد جوانی به خانه خواهرم رفت و آمد دارد به همین خاطر در مقابل خانه او کشیک دادم و یک روز وقتی مرد جوان از خانه خارج شد با وی درگیر شدم.

 

مدتی بعد متوجه شدم دوباره مردی به آن خانه رفت و آمد دارد به همین خاطر شبانه وارد خانه شده و با مقتول رو به رو شدم. در حیاط با هم درگیر شدیم که او مرا روی زمین انداخت و برایم چاقو کشید من هم از روی زمین یک چاقو برداشته و به آن چند ضربه به شکم و دست امیر زدم. امیر را سپس روی صندلی خودرو قرار داده تا به بیمارستان ببرم اما او در میان راه جان باخت. خیلی ترسیده بودم به همین خاطر چهار لیتر بنزین گرفته و جنازه را در حوالی همدان آتش زدم.

رئیس دادگاه: از ازدواج خواهرت با مقتول خبر داشتی؟

متهم به قتل: نه نمی دانستم.

رئیس دادگاه: در نزدیکی خانه شما دو بیمارستان قرار داشت چرا می خواستی مقتول را به کرج ببری؟

متهم به قتل: ترسیدم آنجا مرا کسی بشناسد. قصد داشتم او را تحویل اورژانس دهم و فرار کنم.

در ادامه این جلسه زهرا در جایگاه قرار گرفت و با انکار اتهاماتش گفت: هیچکدام از اتهامات را قبول ندارم. من و امیر صیغه نامه داشتیم و اتهام رابطه نامشروع درست نیست. من به مقتول علاقه داشتم و هیچ وقت قصد کشتن او را نداشتم. پس از دفاعیات وکیل متهمان و آخرین دفاع مصطفی و زهرا قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

 

2013

2 نظر
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top